WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej ze zlotami - dyskusja ogolna
Autor Wiadomość
brat Grubego 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2012
Pochwał: 26
Posty: 641
Skąd: Pisary
Wysłany: Sro 14 Cze, 2023   Co dalej ze zlotami - dyskusja ogólna

Hej,

Przemyślenia te kołatały mi się po łbie już od paru lat. Próbowałem ocenić, czemu jedne zloty wspominam dobrze, inne gorzej, czemu z jednych wyjeżdżam zajebiście nakręcony, a z innych z myślą w stylu 'odfajkowane'. Ten zlot był perfekcyjnie przygotowany (jedzenie!), miejsce idealne, ekipa dopisała... a jednak...meh, no spoko, był zlot, było fajnie... i tyle.
Czemu tak, czemu lepiej wspominam zeszłoroczny zlot, choć tam atmosfera zapikowała w dół niczym sztukas?
Nie potrafiłem tego ubrać w jakąś konkretną myśl, nie potrafiłem znaleźć wzoru, ale w końcu chyba wskoczyło na swoje miejsce, dzięki rozmowom z niektórymi z nas, którzy podzielili się swoimi rozterkami.
Oczywiście, kwestia oczekiwań od zlotu. Moje są dość jasno sprecyzowane. Nie jestem miłośnikiem jazdy w wielkich grupach, na zloty jeżdżę dla ludzi, przed zlotem robię jakąś dziką trasę, żeby na samym zlocie siedzieć na dupie z fajnymi ludźmi i miło spędzać czas.
Zrozumiałem, że te oczekiwania zadziałają tylko w odpowiednich warunkach, a te warunki są dosyć proste: musi być bajoro, w którym można się pluskać, musi być choć minimalna infrastruktura wokół bajora, musi być ciepło i to musi być ciepło od dłuższego czasu, tak aby bajoro było nagrzane.

Takie rozmowy na zlocie miałem i padło kilka interesujących sugestii, które moglibyśmy tu wspólnie przegadać.

1. Czas zlotu.
Utarło się, że to jest Boże Ciało. Z jednej strony można przepałować pół Polski w drodze na zlot, bo smutni obstawiają te jasełka we wsiach, zamiast suszyć. Teoretycznie łatwiej ulepić długi weekend, bo wystarczy wziąć piątek wolny i heja. Niby fajne plusy, ale są minusy. Sporo zlotów było powiązanych ze weselami i teraz Ci ludzie mają często pokrywające się ze zlotem rocznice. Boże Ciało jest świętem ruchomym, które może wypaść na początku czerwca, gdzie nawet ciepłe kilka dni nie zapewni cieplutkiej wody w bajorze. Poza tym obsadzenie ośrodków wypoczynkowych jest w Boże Ciało większe. Czy jakoś mocno trzyma nas ta data? A może rozpatrzyć inne opcje? Jedna z sugestii była pierwszy weekend lipca. Bardzo mi się ta opcja podoba, co myślicie?

2. Miejsce zlotu.
Może warto się zastanowić, czy jednak już nie jesteśmy dorośli? Pałowanie po nocy i ostry rozpierdol wcale nie musi być na stałe wpisane w naszą kulturę. Rozumiem i akceptuje nocne pałowanie na zlocie. Regularne pałowanie zaprzestałem po kalifornii (2015?), choć zdarzyło się 2 lata temu w biesach (ale to dlatego, że Yaszczu zdjął gacie i podstawił rowa pod wydech, no przecież nawet święty by mu w tą poznańską dupę marchewą opalił), co nie zmienia faktu, że można się bez tego obejść. Czemu o tym piszę? Ano głównie dlatego, że jeśli ograniczymy barbarzyńskie wybryki, to zwiększa nam się liczba ośrodków do wyboru. Ja wiem, że wybryki będą, to jednak my, ale niech one będą wyjątkiem, nie regułą.
Mając większe możliwości wyboru zlotu, możemy spróbować ustrzelić fajniejsze miejsce, z bajorem :]


3. Długość zlotu.
Wiemy już, że jak komuś naprawdę bardzo zależy, to i tydzień urlopu weźmie, zgada się z innymi podobnymi i będzie się bawił smakowicie. Jednak nie każdy ma taką potrzebę. Może warto wziąć pod uwagę inną opcję. Oficjalna część zlotu od piątku późnego wieczoru (zjazd po robocie) do niedzieli popołudniu. Dzięki temu łatwiej będzie ogarnąć wyjazd, a kto chce, to sam ogarnie.


Chyba tyle. Dajcie znać, co myślicie. Może akurat wszyscy się zgodzimy w jakimś punkcie, dzięki czemu Podkowi będzie łatwiej coś zorganizować w przyszłym roku (Zagłębocze<3)
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Sro 14 Cze, 2023   

Łełku, a ja spróbuję przedstawić swój subiektywny punkt widzenia, z racji jak to nazwałeś odbębnienia kolejnego zlotu.

Pomijam tu fakt, tego, że przez kilka ostatnich mnie nie było z powodów zdrowotnych bo myślę, że te spostrzeżenia można rozszerzyć na dużo dłuższy okres czasu.

brat Grubego napisał/a:
Oczywiście, kwestia oczekiwań od zlotu. Moje są dość jasno sprecyzowane. Nie jestem miłośnikiem jazdy w wielkich grupach, na zloty jeżdżę dla ludzi, ... żeby na samym zlocie siedzieć na dupie z fajnymi ludźmi i miło spędzać czas.

Wbrew pozorom jak, zapewne od dawien dawna zaszufladkowany jako prowadzący wielkie grupy, także nie jestem jakimś fanatykiem jazdy w wielkiej grupie i owszem mogę w trakcie zlotu gdzieś pojechać jeśli w okolicy są ciekawe miejsca do zwiedzania, ale nie koniecznie to moje zainteresowanie musi być zgodnie z oczekiwaniem innych, a poza tym z czasem (już dawno temu) przeszło mi jeżdżenie dla samego jeżdżenia byle by tylko nakręcać kilometry - tak było za czasu gdy miałem GSa i łykałem każdą możliwość jazdy jak młody pelikan, dla tego równie dobrze mogę pójść na spacer po okolicy czy zostać na miejscu i się poobijać.

brat Grubego napisał/a:
1. Czas zlotu.
Utarło się, że to jest Boże Ciało. Z jednej strony można przepałować pół Polski w drodze na zlot, bo smutni obstawiają te jasełka we wsiach, zamiast suszyć. Teoretycznie łatwiej ulepić długi weekend, bo wystarczy wziąć piątek wolny i heja. Niby fajne plusy, ale są minusy. Sporo zlotów było powiązanych ze weselami i teraz Ci ludzie mają często pokrywające się ze zlotem rocznice. Boże Ciało jest świętem ruchomym, które może wypaść na początku czerwca, gdzie nawet ciepłe kilka dni nie zapewni cieplutkiej wody w bajorze. Poza tym obsadzenie ośrodków wypoczynkowych jest w Boże Ciało większe. Czy jakoś mocno trzyma nas ta data? A może rozpatrzyć inne opcje? Jedna z sugestii była pierwszy weekend lipca. Bardzo mi się ta opcja podoba, co myślicie?

Zlot od jego pierwszej edycji był w okolicach Bożego Ciała i tak już zostało jako tradycja, najpierw był tylko dwu dniowy, potem trzy, a od VI edycji czterodniowy aby umożliwić także taką opcję, że ktoś, jak np. ziomek w tym roku, może przyjechać tylko na część tego czasu bo ma inne obowiązki firmowe, rodzinne, czy nawet taki kaprys, natomiast myślę, że termin w wakacje, kiedy by on nie był czy to początek, czy środek, czy koniec wakacji nie będzie sprzyjać frekwencji z kilku powodów a tak naprawdę sprowadzających się do jednego związanego z tym, że większość założyła rodziny, jest już dzieciata i wakacje są okresem gdzie chcą przebywać z dziećmi a nie ze "zgrają motonitów", zwłaszcza patrząc przez pryzmat tego co w kuluarach od Was wszystkich można było usłyszeć jak to druga połowa a to nie chce z Wami przyjechać, lub więcej już nie przyjedzie, a to wręcz nie chce kogoś z domu puścić na taki zlot bo ... (tu niech każdy sobie dopowie). Więc owszem termin można by zmienić ale trzeba się liczyć, że frekwencja będzie niższa

brat Grubego napisał/a:
2. Miejsce zlotu.
Może warto się zastanowić, czy jednak już nie jesteśmy dorośli? Pałowanie po nocy i ostry rozpierdol wcale nie musi być na stałe wpisane w naszą kulturę. Rozumiem i akceptuje nocne pałowanie na zlocie. Regularne pałowanie zaprzestałem po kalifornii (2015?), choć zdarzyło się 2 lata temu w biesach (ale to dlatego, że Yaszczu zdjął gacie i podstawił rowa pod wydech, no przecież nawet święty by mu w tą poznańską dupę marchewą opalił), co nie zmienia faktu, że można się bez tego obejść. Czemu o tym piszę? Ano głównie dlatego, że jeśli ograniczymy barbarzyńskie wybryki, to zwiększa nam się liczba ośrodków do wyboru. Ja wiem, że wybryki będą, to jednak my, ale niech one będą wyjątkiem, nie regułą.
Mając większe możliwości wyboru zlotu, możemy spróbować ustrzelić fajniejsze miejsce, z bajorem :]

Pełna zgoda, tak jak zauważyłeś lata wszystkim lecą, coraz mniej w śród nas 20-latków i preferencje się zmieniają, sam pamiętam te imprezy w Skorzęcinie, które miały ten swój folklor ale i ludzie mieli o wiele miej wiosen na karku.

Natomiast jest jeszcze jeden problem, który sygnalizowałem już wiele lat temu przed moją przerwą zdrowotną - cholernie, ale to cholernie brakuje nam młodej krwi, praktycznie cała ekipa, która była w tym roku to stare mordy które znam od lat, znam wszystkie te opowieści o tym i o tamtym, praktycznie nic nowego, ile razy można tego słuchać, ile razy można to samo opowiadać, no i jeszcze znowu kwestia wieku powodująca, że zaczynają się już po woli zloty geriatryczne, ja rozumiem, że ja obchodzący w tym roku okrągły 50 jubileusz po chorobach różnych mogę narzekać, jak to się mówi, że tu mnie boli, tu mnie strzyka, ale jak takie rozmowy zaczynają się w śród 30-paro latków to coś tu się dzieje nie tak.

Dlatego jeśli coś się nie zmieni i to nie w kwesto miejsca czy czasu, a zasobów ludzkich, a z racji tego co widać na rynku motocykli GS odchodzi już do przeszłości i staje się być bardzo niszową alternatywą, co powoduje brak nowych osób, a jeśli już one są to i tak nie biorą aktywnie udziału w życiu forum to niestety będziemy coraz bardziej popadać w taki marazm, bo będziemy się dusili we własnym sosie i to tak naprawdę moim zdaniem jest główny problem, a nie to czy zlot będzie w styczniu, maju czy listopadzie, i czy będzie to jezioro czy góry, czy środek lasu na Mazowszu. Smutna ta moja konstatacja ale niestety prawdziwa.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
  
 
 
 
brat Grubego 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2012
Pochwał: 26
Posty: 641
Skąd: Pisary
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Ciekawy punkt widzenia, chyba bardziej skupiający się na samym zlocie, nie na ludziach. Ja właśnie założyłem, że nie będzie świeżej krwi, bo przecież GS odszedł już do lamusa. Właśnie zakładam, że to będą cały czas te same stare mordy, które strzyka w kolanku i boli dupcia od długiej jazdy. Stąd właśnie główny nacisk na to miejsce i czas. Ja bardzo chętnie raz w roku spotkam te stare mordy i spędzę z nimi mile czas, leniwie pluskając się w wodzie, pijąc browarka. Z podobnego powodu raz w roku spotykamy się z kumplami z liceum i zaliczamy jakąś traskę w górach. Właśnie czekam na ten 'własny sos' i nie zamierzam się w nim dusić.

Reasumując, tam gdzie ja się godzę na to, że nowych nie będzie i szukam zmiany, tam Ty sugerujesz, że tych nowych potrzebujemy.
Nie, chyba nie. Wymiana roczników chyba nie jest możliwa. Czasem ktoś nowy się pojawi i na pewno na zlocie zostanie zaakceptowany, ale jednak zlot GS500, to w większości te stare mordy. Odejdą stare mordy, odejdzie i zlot. Może czas się z tym pogodzić.
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

brat Grubego napisał/a:
Odejdą stare mordy, odejdzie i zlot. Może czas się z tym pogodzić

No właśnie, co prawda to nie ja tylko Grzechu16 to nasz "Ojciec Dyrektor" ale całe te forum i te zloty to takie trochę moje dziecko, w które włożyłem w ch..j serca i może dla tego chciałbym aby trwało jak najdłużej, i aby miał kto po nas pociągnąć ten wózek dalej, może dla tego taka moja perspektywa
brat Grubego napisał/a:
Ciekawy punkt widzenia, chyba bardziej skupiający się na samym zlocie, nie na ludziach.

i właśnie wbrew temu co napisałeś skupiająca się na ludziach, dla których w ogóle przyjeżdżam na te zloty dla tego dla mnie jest wtórne czy to góry czy mazury i czy będzie gdzie nogi pomoczyć, bo jak nie będzie takich warunków to nie przyjadę, bo będzie nuda i będzie to kolejny odbębniony zlot - liczą się ludzie a nie miejsce, ale niech ich będzie coraz więcej bo w różnorodności siła.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
johnny 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 41
Dołączył: 05 Cze 2010
Pochwał: 12
Posty: 553
Skąd: NSZ
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Chociaż chciałbym żeby było tak, jak pisze Studi (stały dopływ świeżej krwi dający nowe życie forum i zlotom) to jednak bliżej mi do realistycznego podejścia Łełka. To będą w 95% te same, stare mordy, dlatego trzeba zrobić coś żeby tchnąć nowe życie w starego trupa - jeśli dalej chcemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i nie podchodzić do niego na zasadzie "odhaczone". Pytanie jak to zrobić? Nie wiem, może... czas na pierwszą zagraniczną edycję zlotu? Może na początek jakaś Wileńszczyzna? Oczywiście - nad bajorem! Jeśli dopisze mniej osób to trudno ale też odnoszę wrażenie że pewna formuła się wyczerpała i trzeba coś zrobić bo inaczej za 2-3 lata w ogóle braknie chętnych na ogólnopolski.
_________________
Nie wierzę w życie pozazlotowe
  
 
 
brat Łełka 


Model GSa: Inny motocykl
Dołączył: 03 Cze 2013
Pochwał: 12
Posty: 270
Skąd: Puławy
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Moze niezupelnie dobry temat, bo pewnie Pozlotowe wrazenia bardziej by pasowal. Ale napisze tutaj, bo tyczy sie to przyszlych zlotow

Dwa slowa na temat nocnego palowania: K URWA MAC!

Moze juz stary jestem, ale pamietam jeszcze jak to jest pol nocy lazic z placzacym niemowlakiem na reku. Zlot nie byl w gluszy, byl w srodku jebanego miasteczka! Jesli wydaje Wam sie ze nie bylo slychac za brama, to tylko sie Wam wydaje.

Ok jeden z drugim, raz w roku zerwales sie ze smyczy, wyrwales spod pantofla, musisz sie publicznie spuscic, rozumiem. Doskonale rozumiem. Ale Twoja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna moja. Jesli ja, uczestnik zlotu, gosc ktory nadaje na tych samych falach, mialem Cie k urwa serdecznie dosc, to pomysl o odczuciach bogu ducha winnych mieszkancow czy gosci hotelu 50m dalej. Pewnie wydaje Ci sie ze sobie mysleli: Ale on jest fajny, ale ma zajebisty wydech
No chyba k urwa nie

W zeszlym roku byl smrod z tego glownie powodu, chlopaki musieli sie wczesniej zwinac, reszta tez miala potem sredni humor. Czy czegos nas to nauczylo? No jak widac nie bardzo
_________________
Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
  

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
brat Grubego 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2012
Pochwał: 26
Posty: 641
Skąd: Pisary
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Tak jeszcze dorzucę do posta Grubego, noc wcześniej naprany w 3dupy Kubuś z Yaszczim śpiewali nam 'załóż czapkę' pod oknem, próbowali się też pchać przez okno, potem przez drzwi się chcieli zapakować... nie, żebyśmy skakali z radości obudzeni koło 3, ale jednak to miało swój urok, szczególnie jak koło 7 rano poszliśmy z głośnikiem im puściliśmy tę samą melodię :)

w każdym razie, żeby był jasność, nie chodzi o to, że ktoś NAS budzi w nocy, chodzi o niewinne postronne ofiary. Mnie wyleczyli w 2015, jak podeszła do mnie w nocy kobieta z dzieckiem i bardzo spokojnie powiedziała, że jeśli uśpię jej dziecko, to mogę sobie pałować dalej. Od tamtej pory patrzę lekko krzywo na to, ale nie będę ludziom wyrywał kluczyków, bo to jednak trochę pachnie hipokryzją.

To jak, dorastamy, czy nie? My, jako grupa.
 
 
Kacek 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2008
Pochwał: 9
Posty: 207
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Aż się odniosę, bo targają mną podobne refleksje, zarówno takie jak u Łełka jak i Studiego.

Z jednej strony jeżdżę na te zloty właśnie dla tych starych mord, a z drugiej brakuje mi na nich ostatnio "świeżości". I tak, chciałbym żeby to forum dalej żyło i rosło, ale brutalne fakty sa niestety inne. Prawie nikt tu już nie zagląda, a jeżeli już, to po to żeby się zapisać właśnie na zlot. Jest dosłownie kilka nowych wątków rocznie, shoutbox umarł...w mojej ocenie ogólnie koncepcja "forów" jakichkolwiek odeszła już do lamusa. Wszyscy korzystamy teraz z innych platform, pytamy wujka googla, GPT albo walimy posta na grupie na fb, także w to, że nowi ludzie tutaj przyjdą ja osobiście nie wierzę. Co zrobić w tej sytuacji? Mimo że w mojej ocenie FB też już powoli umiera, to każdy w dalszym ciągu siedząc na kiblu go scrolluje i przewija te reklamy. Ja osobiście widziałbym właśnie opcję przesiąścia się na zamknietą grupę na FB jako remedium i de facto przedłużenie życia forum. Zamkniętą pod takim względem, że tylko admin dodawałby nowych użytkowników i ewentualnie usuwał osoby psujące klimat. Raz że umożliwiłoby to napływ nowej krwi, niekoniecznie ludzi związanych z GS500, dwa mielibyśmy większy kontakt wirtualny między nami samymi, który gdzieś tam niby jest, ale mocno rozrzedzony. Samo narzędzie oferuje mase plusów, powiadomienia o postach, messengera, a jeżeli chodzi o organizowanie eventów jest też o niebo bardziej przyjazne i wciąż można by linkować się do forum...
*Wiem, że niby jest na FB profil GS 500, ale większości z nas tam nie ma, albo się nie udzielamy, więc to nie to samo. Ja bym był za grupą.

Odnosząc się natomiast do tego co wypunktował Łełek, podpisuje się pod tym całkowicie. Termin Bożego Ciała kiedyś mógł być fajny, jak się było młodym singlem i nie miało zobowiązań. Jeżeli chodzi o stare mordy to aktualnie wygląda to zgoła inaczej i według mnie to właśnie termin jest teraz największym problemem związanym z przyjazdem na zlot. Nie będę tego dalej rozwijał, bo chyba większość wie jakiej czasami gimnastyki to wymaga. I tak jak zostało napisane, jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał przyjechać, to nieważne jaki to będzie weekend, jeżeli będzie o tym wiedział pół roku wcześniej, to tak sobie zorganizuje życie, żeby się pojawić.
_________________
I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
Valdi 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 32
Dołączył: 12 Kwi 2015
Pochwał: 6
Posty: 235
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Czy potrzebujemy nowych ludzi na forum? Nie sądzę. Kiedyś było to źródło wiedzy o GS500 i tym żyło. Zaczęły się złoty, mniejsze, większe, coroczne, Skoje, Ogonki, Piaseczna obstawki. Teraz jest to miejsce do zapisywania się na zlot. Czy to źle? Nie. Zauważcie, że co roku jest ktoś nowy - a to ktoś zabierze znajomego, a to partnera, czy ziomka z pracy. Myślę że milej się spędza czas wśród swoich :) bezpieczniej i na chillu.
Czy termin jest zły? Według mnie i corocznej frekwencji - nie. Zawsze wiadomo, że przy planowaniu grafików Boże Ciało trzeba zaklepać. Boję się, że zbyt późne ustalenie terminu zabije frekwencję.
Co do miejsca - ma ono niesamowite znaczenie. Myślę, że dotychczasowym benchmarkiem są Boćkowe Bieszczady. Brak właściciela na miejscu to brak akcji w stylu Ińska. Brak ludzi spoza forum to brak akcji stylu Skoja. Piękne i dobre wyposażone miejsce (chociażby jeziorko) to lepsza integracja i więcej osób razem na zewnątrz. Na tegorocznym zlocie zauważyłem ze sporo ludzi większość czasu siedziała w pokojach :( no i jeśli jest sporo atrakcji na miejscu to nie ma potrzeby tyle podróżować na samym zlocie. Nie ukrywam, że sam lubię korzystać z okazji i zwiedzić okoliczne miejscówki, ale jeśli na miejscu nie ma nic prócz miejsca na ognisko to tych wyjazdów szuka się jeszcze bardziej.
Skoj pokazał, że fajna miejscówka sprzyja integracji, to samo Władek i Bieszczady. Zwróćmy na to uwagę przy planowaniu kolejnych celów.
Co do grupki na FB czy na mess - nie oszukujmy się, byłaby wyciszona 3/4 roku. Wpada na forum temat zlotowy i pocztą pantoflową wszyscy sobie przekazują, że czas przypomnieć sobie hasło do forum :)
Aaaa zapomniałbym - zabrakło nam drugiej rundy gry w piwko, bo na pierwszą nie ogarnęliśmy piwka z Gosią :( taki smutek

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Co do "nowych technologii" to korzystając z tego, że już wcześniej założyłem kilka serwerów discorda do celów edukacyjnych programowania czy elektroniki, skleciłem na szybciora także discord dla naszego grajdołka, większość i tak zapewne używa discorda, bo jest on bardzo popularny, zwłaszcza przez gameplayowych yutuberów/twiczowców w komunikacji z widzami, bo tak jak Kacek wspomniał FB się powoli kończy, a tu nie mamy reklam, nachalnego wyciągania danych osobowych etc.

Adres do zaproszenia na dsc to: https://discord.gg/H769NH76
Po rejestracji na samym discord i wejściu na ten serwer zostawcie wpis w powitalni a będę na bieżąco nadawał uprawnienia do pozostałej części discord, gdzie odtworzyłem powiedzmy odpowiednik SB oraz regionów i taki moduł pseudoforumowy
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
Valdi 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 32
Dołączył: 12 Kwi 2015
Pochwał: 6
Posty: 235
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Slack > discord ;3
 
 
Gamer 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączył: 22 Sty 2013
Pochwał: 8
Posty: 406
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Valdi napisał/a:
Slack > discord ;3


Nie każdy pracuje w korpo :D
_________________
GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
 
 
ziomek4000 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 36
Dołączył: 09 Maj 2011
Pochwał: 13
Posty: 859
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

brat Łełka napisał/a:
Czy czegos nas to nauczylo? No jak widac nie bardzo


W minimalnym stopniu jednak czegoś to nauczyło bo ilość pałowania była nieporównywalna, co mnie trochę zawiodło po zeszłorocznym tłumaczeniu że osoby hałasujące są na jeden weekend w roku spuszczone ze smyczy i muszą się wyszaleć.

Zawiodłem się też, że mimo wcześniejszych zapowiedzi i planów nikt nie wjechał motocyklem do środka obiektu.

Czyli jednak się da.


Co do meritum tego wątku.
Termin uważam że może być ruchomy ale ja i podejrzewam że część osób też musi o tym wiedzieć najpóźniej na początku stycznia gdy planowane są urlopy w firmach.

Jeśli chodzi o miejscówkę to uważam że jednym z ważniejszych aspektów jest zbiornik wodny w odległości takiej aby można tam dojść na pieszo, domki to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż hotel.

Czy potrzebna nam nowa krew? Bądźmy szczerzy że GS to motocykl na wymarciu i ciężko się nastawiać że będziemy mieli nowych użytkowników chętnych na zlot. Tak jak napisał Valdi, w każdym roku ktoś z grupy przyprowadza kogoś znajomego i jak widać wiele z tych osób przyjeżdża później regularnie. Zlot już od dawna nie jest zlotem posiadaczy a zlotem miłośników GS.
_________________
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
 
 
 
Valdi 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 32
Dołączył: 12 Kwi 2015
Pochwał: 6
Posty: 235
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Albo zlotem miłośników miłośników GS500 ^^
 
 
Kacek 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2008
Pochwał: 9
Posty: 207
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Cze, 2023   

Odnośnie świeżej krwi, to wiadomo, że użytkowników GS przybywać nie będzie, chodzi bardziej o nowe osoby, i ok, pojedyncze sztuki się trafiają, niemniej w mojej opinii np. dzięki takiej grupie na fb mogłoby ich być znacznie więcej :) ale to tylko moja opinia, i szczerze, jakoś turbo na świeżakach mi nie zależy więc....whatever.

A co do slacków, czy innych discordów, założę się o kratę ciepłych Romperków z Żabki, że 3/4 ludzi na forum nie ma pojęcia o czym mowa, a fb co by nie mówić ma 95% społeczeństwa i używa do wielu innych rzeczy, nie tylko komunikacji z forum :)
_________________
I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.