Zmiana wahacza z innego Moto,ale z jakiego?
Odpowiedz do tematu

: Zmiana wahacza z innego Moto,ale z jakiego?
Więc moje zapytanie brzmi czy ktos juz przełożył do swojej gs wahacz z innego moto tak aby móc założyć szerszą oponke niż można na orginale ? aktualnie mam 130(podobno max) ale jakby mi mało ,po prostu bardzo podobaja mi się szerokie papcie z tyłu :rotfl: aha i najważniejsze o co mi jeszcze chodzi to żeby wahacz był podwójny.

Czekam i chętnie wyczytam porady i propozycje bo zima idzie i trzeba sobie jakies zajecie znaleść , a czas spędzony przy Moto to dobrze spędzony czas :padam:

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=135960
150 to max w GSach

GS 500 SF
:
Poszukaj podobnych tematów na forum. Było to już wielokrotnie przerabiane.

P.S Chyba od bandita b6 podchodzi ładnie i nie trzeba za wiele rzeźbić.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
: Re: Zmiana wahacza z innego Moto,ale z jakiego?
JarkoRBK napisał/a:
aktualnie mam 130(podobno max) ale jakby mi mało

Czekam i chętnie wyczytam porady i propozycje bo zima idzie i trzeba sobie jakies zajecie znaleść , a czas spędzony przy Moto to dobrze spędzony czas :padam:


Jeśli chcesz jeździć i skręcać to polecam na tył radialną, sportową oponę 150/60R17 na feldze GSX600/750F. Do tego oczywiście przód też musi być radialny. W standardzie GS ma diagonalne opony, co nawet widać po oznaczeniu (130/70-13).

:
no to może mam 140 ;) dzięki za linka bo tam nie szukałem :padam: i dzięki dymny za bardzo konkretną odpowiedź ale wybacz połowy nie zrozumiałem :zdziwko:

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
dzisiaj sprawdzilem i mam 150 :hyhy: ale i tak bym to zmienil na większy :]

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
tam gdzie dałem link masz krok po kroku jak to zrobić

GS 500 SF
:
180 w gs-ie i wahacz triumph speed triple.

:
a Ty coś z ramą nie kombinowałeś żeby to tam weszło ?

GS 500 SF
:
Super.

Od czego masz przednie zawieszenie?
Bardzo chętnie poczytam więcej o Twoim motocyklu.

pozdrawiam,
komandosek

IbrahimGrzegorz
[Usunięty]
:
fajny, mega :oczami:

:
komandosek napisał/a:
Bardzo chętnie poczytam więcej o Twoim motocyklu.

To ja pomogę: http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
hehe tego gs juz widzialem na forum i wszystko fajnie ale mi sie strasznie nie podobaja pojedyńcze wahacze :]

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
zależy kto co lubi :D dla mnie są MEGA :)

:
Ale lipa coś mi się nie wyedytowało, czytałem, że guścisz w podwójnych i szerokim kapciu więc napisałem wczoraj, że najłatwiej i max szeroko bez chirurgii będzie założyć alu wahacz z pierwszego bandita 1200 (opona 180). No ja ramę przerabiałem bo chciałem zachować oryginalne odległości łańcucha od opony i od ramy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.