Co to za czesc i za co odpowiada
Odpowiedz do tematu

: Co to za część i za co odpowiada
Mam pytanie nie orientuje się do czego służy ta część i jak sie nazywa jest mocowana w gs pod prawym gaźnikiem. Jeśli ktoś się orientuje to prosił bym o pomoc.

:
nie wjechałeś czasem w jakieś Pajero?

:
no nie wydaje mi się aczkolwiek nie wiem bo motor dopiero co kupiłem i nie jest mi znana historia tej części.

:
Jak dla mnie jest to czesc ktora nazywa sie bodajrze elektrozawor podcisnieniowy sluzacy do sterowania zaworem EGR ktory stosowany jest w samochodach DIESEL!! Jesli jest tam jakas kostka do podlaczenia elektrycznego to tymbardziej bedzie to czesc ktora opisalem.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
U bombkiego w GSce tez jakieś graty z mitsubishi były w okolicach gaźnika ;)

Część nr 18115-70G10 (47 na http://images.powersports...es/7247_13A.gif )

Ostatnio zmieniony przez nav Wto 25 Mar, 2014, w całości zmieniany 1 raz
XR&XR&FE
:
No dzięki za pomoc może być właśnie to od sterowania egr bo mój model jest w takowy wyposażony nie orientuje się ktoś gdzie to można kupić

:
michals51 napisał/a:
No dzięki za pomoc może być właśnie to od sterowania egr bo mój model jest w takowy wyposażony nie orientuje się ktoś gdzie to można kupić


U siebie (rocznik 2000) też takie cos zauważyłem i mnie zaciekawiło.
Faktycznie to zawór alektromagnetyczny, ale w GSce to raczej nie do EGR, lecz do układu zasilania ;) Na schemacie "solenoid valve"

Ciekawi mnie też "No. 2 air cleaner" - jeśli to dodatkowy filtr powietrza to nigdy tego nie wymieniałem :niepewny: A czy serwis czyścił... nie wiem, ja jeśli chodzi o gaźniki jestem kompletnie lewy :wstyd:





:
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=12202 :) opisywałem tutaj co to jest . Jest to PAIR i wrzuciłem foty jak wygląda jego budowa.

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
Piter napisał/a:
Jest to PAIR i wrzuciłem foty jak wygląda jego budowa.


Nie do końca ;)
Ja nie mam PAIRa (mam rocznik ostatni sprzed lifta - 2000) i mam jedynie ten układ oznaczony w serwisówce jako "piston valve lift control system".

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.