Serwis Warszawa - Ursynow, Wilanow, Piaseczno, Nadarzyn?
Odpowiedz do tematu

Apaczus
[Usunięty]
: Serwis Warszawa - Ursynów, Wilanów, Piaseczno, Nadarzyn?
Witam,
przeczytałem trochę postów o serwisach,ale może ktoś poleci coś z w/w tematu?
Są polecane serwisy, ale sprzed roku albo więcej. Chciałbym aktualny Serwis :)

:
Moge polecic serwis MotoHussar w Grodzisku Mazowieckim ;)

Das Drone !!
Apaczus
[Usunięty]
:
A jakie masz doświadczenie z tym serwisem (dane znalazłem praktycznie na dobrze zaktualizowanej stronie WWW: http://motohussar.com/ind...sek=show&page=7 ) :)

:
Apaczus, Ja też mogę go polecić :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Odświeżam temat bo już tracę cierpliwość do mechaników, z których usług ostatnio korzystam. Ma ktoś coś sensownego do polecenia w Warszawie? Tylko nie takich co to tam raz ktoś gaźniki robił i oponę zmieniał, tylko przetestowanych chłopaków. Zależy mi na jakości roboty, a nie wiecznych poprawkach. No i najlepiej lewa strona Wisły :)

I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...
:
Ja jestem zadowolona z usług moich kumpli z Moto-Warsztatu. Są na Gocławiu i ślicznie się moją Chądą ostatnio zajmowali.
Są pasjonatami więc robią wszystko dokładnie i rzetelnie. Na FB wysłałam Ci zaproszenie do ich strony.

:
W warszawie only motomotion lub inceptorgarage u mnie na parowcowej ale długie terminy. Ewentualnie zawieź do Ostrowa do Grzesia :troll2:

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
zena napisał/a:
zawieź do Ostrowa do Grzesia


polecam :)

Das Drone !!
:
olecki napisał/a:
zena napisał/a:
zawieź do Ostrowa do Grzesia


polecam :)


Ja też :D

"Życie grozi śmiercią"
:
Michał Szrama, wiele osób robi u niego m.in. DLe i wszyscy zachwalają. Farbiarska 5.

XR&XR&FE
:
No i proszę! Jest w czym wybierać w Wawie :D Dobrze wiedzieć.

pepek
[Usunięty]
:
Ja jakieś drobiazgi robiłem w http://www.msmotor.pl/ na Bakalarskiej i nie narzekam. To na Ochocie jest, ale blisko Łopuszańskiej więc z trasy chwila-moment.

:
nav napisał/a:
Michał Szrama, wiele osób robi u niego m.in. DLe i wszyscy zachwalają. Farbiarska 5.


Ja u niego serwisuję i polecam. Nie kręci i nie naciąga na niepotrzebne koszty.

mateusz232
[Usunięty]
:
Irys napisał/a:
Ja jestem zadowolona z usług moich kumpli z Moto-Warsztatu. Są na Gocławiu i ślicznie się moją Chądą ostatnio zajmowali.
Są pasjonatami więc robią wszystko dokładnie i rzetelnie. Na FB wysłałam Ci zaproszenie do ich strony.


Korzystał ktoś jeszcze ? Niedaleko mnie więc..

malinovy
[Usunięty]
:
A ja polecam RJ-MOTO. ulica Krasnowolska 70 (www.rj-moto.pl) ulicą Puławską w stronę Piaseczna, tuż za ul Poleczki. Prywatny warsztacik. Koleś dłubie w motocyklach i samochodach. Wymieniałem tam lagi, kolega swojego gixa też tam serwisuje, obaj jesteśmy zadowoleni. Facet naprawdę zna się na rzeczy, można śmiało stwierdzić że jest pasjonatem ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.