Suzuki Shell Moto Szkola - Edycja 2012
Odpowiedz do tematu

Alf/red/
[Usunięty]
: Edycja 2012
Suzuki Shell Moto Szkoły Edycja 2012 rusza!

W skrócie: soboty lub niedziele, 150 zł/ dzień (planowo 8 godzin w tym obiad).


Dla ekumenii - Tomek Kulik robi za 250 zł za 5 godzin, w piątkowe popołudnia, w Ułężu, albo indywidualnie na Bemowie za 50 zł/h.

:
Kurw... Warmińsko-Mazurskie to chyba Polska II kategorii. Nic podobnego tu się nie dzieje, a miejsca przecież są... :/

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Tomek Kulik
[Usunięty]
:
A kto prowadzi zajęcia?

:
Tomku, pewnie jak co roku - Czaja.

Tomek Kulik
[Usunięty]
:
To ja zrobię dla Warmii i Mazur!
Jeśli lokalni Koledzy pomogą zorganizować miejsce do ćwiczeń, to dogadamy się na pewno.
Program do ustalenia.
Kulik

nospoon
[Usunięty]
:
kempes napisał/a:
Kurw... Warmińsko-Mazurskie to chyba Polska II kategorii.

Powiedziałbym raczej że III ;) Ale nie jestem pewien jakie miejsca masz na myśli.

:
nospoon napisał/a:
kempes napisał/a:
Kurw... Warmińsko-Mazurskie to chyba Polska II kategorii.

Powiedziałbym raczej że III ;) Ale nie jestem pewien jakie miejsca masz na myśli.


Nie będę zapeszał. Pogadam najpierw z kumplem, bo wiem że gdzieś załatwili (legalnie :P ) możliwość ćwiczenia techniki jazdy. Coś kojarzy mi się lotnisko w Szymanach bo oni głównie "ćwiczyli" odwijanie na prostej, ale głowy nie dam, że to te miejsce. Pogadam, dowiem się i dam znać. :)

P.S Ciekawe czy na lotnisku w Dajtkach nie dało by się jakość dogadać.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
Ciekawe czy na lotnisku w Dajtkach nie dało by się jakość dogadać.

A może szkoła policyjna w Szczytnie dysponuje jakimś placem treningowym ?

Co do lotnisk, czynnych lub nie to na wikipedii jest taka tabela http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_lotniska gdzie można znaleźć lotniska, niektóre nieużywane z rozformowanych jednostek, można by w weekend wyskoczyć na wizję lokalną, to tak Wam podpowiadam jakbyście nie mieli pomysłu.

Na zdjęciach z satelity na googlemaps najatrakcyjniej wygląda byłe lotnisko pod Kętrzynem i w Ornecie

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
kempes napisał/a:
Kurw... Warmińsko-Mazurskie to chyba Polska II kategorii. Nic podobnego tu się nie dzieje, a miejsca przecież są... :/


Nie ma w war-maz dealera Suzuki, pewnie dlatego nie organizują szkolenia. A chętnych na pewno by nie zabrakło!
Był ktoś na takim szkoleniu Suzuki? Naprawdę starają się czegoś nauczyć czy robią masówkę, byle się odbyło?

Nie wierzę w życie pozazlotowe
Alf/red/
[Usunięty]
:
johnny_doe napisał/a:
Naprawdę starają się czegoś nauczyć czy robią masówkę, byle się odbyło?

Naprawdę, chociaż nie wypruwają żył do zmroku :rotfl: . Poczytaj wrażenia z poprzednich lat - parę osób było.

:
Ktoś się wybiera w tym roku ?

:
kempes napisał/a:
Kurw... Warmińsko-Mazurskie to chyba Polska II kategorii. Nic podobnego tu się nie dzieje, a miejsca przecież są... :/


W Poznaniu wygląda na to że też kupa :/

:
Machu napisał/a:
W Poznaniu wygląda na to że też kupa :/


Ja sie Machu zapisywałem w 2010 roku w Środzie Wlkp., bo w Poznaniu nie było.
Dwa dni przed szkoleniem oddali hajs i powiedzieli, że nie ma szkolenia, bo za mało chetnych :/

:
to cza do wro?

:
do wawy lypij myślę

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.