Rant w kolorze
Odpowiedz do tematu

maciek423
[Usunięty]
: Rant w kolorze
Co powiecie o tym ?

http://moto.allegro.pl/it...i_skuterow.html

Czy ktoś stosował ?
Fajnie wygląda felga z takim paskiem na rancie, tylko chyba najbardziej pasuje do czarnej feli.

:
są osoby na forum które wklejały swoje fotki na forum

poszukaj ....

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
pootietang
[Usunięty]
:
na prezentowanych sprzętach wygląda ładnie(tylko ciekawe czy są tam użyte naklejki czy tylko znaleźli zdjęcia w necie z paskami na rantach) ale to tylko naklejka, nie wiadomo jak długo będzie trzymać(może do pierwszego mycia tylko.

jankees
[Usunięty]
:
Moje narazie sie trzymają a mam naklejane tyle tylko że najpierw podgrzewałem nagrzewnicą i nie kupowałem tylko sam je wykonałem .

Piotrek
[Usunięty]
:
ja nakleilem i zaluje troche ale jak bede robil polerke to je odkleje :/

ZAkk
[Usunięty]
:
Ja mam u siebie takie paski tylko z innej firmy. Mozna je zamowic na stronie www.grafnet.eu . Sa wygiete pod felge 17-stke i maja dobry klej. Mysle ze ciekawa alternatywa zamiast polerowanych rantow ktore kosztuja wiecej i trzeba sie przy nich niezle napracowac :) Ogolnie polecam ta firme poniewaz robi bdb naklejki.

mackowski
[Usunięty]
:
http://gs500.phorum.pl/viewtopic.php?t=271

ja mam takie u siebie, wyglada na moje zaje***cie, nic sie nie odkleja.
to jest zwykal folia samoprzylepna, z restza pisalem o tym w swoim temacie, poczytaj.
tylko jak to bedzie ktos naklejal to najpierw rozpuszczalnikiem trzeba odtluscic felge, nagrzewnica troche ja rozgrzac i kleic:)

Grzesiek2208
[Usunięty]
:
sluchajcie a jak sie poleruje felgi?? szmatka i jedziesz?? heheh potem rece odpadaja:D nie no wiadomo ze jakis sprzet do tego musi byc

:
jaka szmatka
scansol do ściągniecia lakieru do metalu
pożniej w zależności od wżer papierem od 800 na wode i tak do 2500 na koniec pasta polerska

przysiądz a bedziesz miał efekt jak poniżej


ja robiłłem wszystko recznie

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Grzesiek2208
[Usunięty]
:
dzieki za wyjasnienie naprawde nie wiedzialem na czym to polega pozdro (fora to super sprawa)

maksa
[Usunięty]
:
część ja wykonałam to inna metodą, nie wyklejam tasmą do felg, wymalowałam felgi na kolor czerwony a rant został biały, wtgląda to tak :)

:
Wygląda hmm, krwiście :D no i nie poszłaś na łatwiznę z paskami. Teraz czekamy na foty na moto :)

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
:
Kurcze zescie mnie zainspirowali :) Ciezko jest wymalowac same ranty??? Na zlociku mam nadzieje ze bedzie ktos kto juz to robil i pomoze przyblizyc ten temat.... ;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Ja rok temu też malowałem felgi na czarno z czerwonym rantem podobnie jak maksa tylko że miałem ściągnięte opony bo zmieniałem na nowe co znacznie ułatwiło zmatowienie starej farby jak i samo malowanie.


By groszekgs, shot with DSC-W15 at 2008-07-03


By groszekgs, shot with DSC-W15 at 2009-03-03

Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
maksa
[Usunięty]
:
zastanawialam sie nad tym samym kolorem czarna felga i rant czerwony.. ale doszłam do wniosku ze czarny kolor pomniejsza optycznie moto a w tym wypadku felgi zlaly by sie z czarna oponą i nie wyglądało by to dla mnie zbyt pięknie wręcz drażniąco takie grubaśne czarne koła.. to kwestia gustu mnie by to poprostu drazniło i nie czuła bym sie komfortowo jeżdżąc moim monsterem :P moj mąz ma wymalowane fele tak jak ty tylko ze on ma o wiele potęzniejszy motor a to juz inaczej wygląda :) tak czy inaczej moje moto jest czerwone i felgi sie bedą integrować zajebiaszczo :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.