Kaski - integral a szczekowiec
Odpowiedz do tematu

:
Inku napisał/a:
Masakra jakaś, a nie jest to kask z Tesco tylko AGV GP-Pro, który jak wyszedł na rynek kosztował ponad 1500zł. Nie polecam.


Mogles dorzucic do 1800zł i kupic TiTecha ;)

zartuje

Fakt sprzedawca mowil ze te plastikowe strzalki/przestawki mozna zlamac/ukruszyc. Hmm widac za delikatne to cus. Mogli ta krople carbonu jeszcze w nie tez wlac :P

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Inku
[Usunięty]
:
TiTecha mogłem mieć w tej samej cenie ;) . Mierzyłem i strasznie niewygodny. Jakbym głowę deskami obłożył. Nie przekonało mnie to, że to topowy model. GP-Pro jest bardzo wygodny a ciężko mi było coś na łeb dopasować. Na szczęście kask kupiłem w dużej promocji i w sumie tylko dlatego się na niego zdecydowałem. No i dlatego, że w końcu jakiś kask mi pasował.

P.S. Też masz GP-Pro czy TiTecha? Łamią Ci się te plastiki i uchwyt od szyby?

:
No TiTech mordke trzyma mocno. btw od tego roku to juz nie jest najwyzszy model AGV. GP-Pro przymierzalem na targach w wawie i u siebie i mialem mieszane odczucia, jakis taki wielki leb w tym mialem :P . No i ten napis RACE, przez caly srodek.. Chyba ze mowisz o macie albo calym czarnym.
Ja tez sie meczylem z dopasowaniem, az zaczalem wkurwiac sprzedawce;P. No ale za taka cene, mucha nie moze siadacl.
Nie jeszcze, ale mam takiego jednego na oku :) Rozmiar sie zna, wiec hulaj dusza po internetowych sklepach :cwaniak:
Trzeba jeszcze pamietac ze najtaniej maja Hamerykanie, ale ich glowy sa inne (nic nowego) wiec ich rozmiarowki nie odpowiadaja naszej czy azjatyckiej. Wiec lepiej stick to Europe

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
dudek3300
[Usunięty]
:
To ja moze tak troche nie na temat. Czy ktos sie orientuje gdzie w Warszawie maja najwiekszy wybor kaskow? Ogolnie to zalezy mi na kaskach Shoei'a, ale nie wiem gdzie sie przejechac zeby wybrac cos dla siebie..


Ok, juz znalazłem :

http://www.shoei-europe.com/poland/

kyu
[Usunięty]
:
Ja jak szukałem dla siebie to trochę zjeździłem sklepów w okolicy i tak masz do dyspozycji :

1. Sklep Free&Fun w Jankach wyjazd drogą na Kraków, niestety trzeba zawrócić na światłach w Magdalence gdyż wyjeżdżając z Warszawy sklep jest po drugiej stronie.Tu niestety SHOEI był w śladowej ilości ale maja dużo NITRO, KBC, UVEX i jeszcze kilka innych marek. Był SHOEI czarny, chyba jeśli dobrze pamiętam XR-1000 ale rozmiar nie dla mnie cena około 1300 PLN.
2. POLandPOSITION w Piasecznie, tu mają wybór SHOEI i SUOMY tylko ceny niektóre są ciężkie do zaakceptowania. Rozważałem zakup SUOMY Vandal w cenie 1099 właśnie tutaj.
3. Prywatny sklep w Piasecznie na ulicy Chyliczkowskiej, niedaleko POLandPOSITION, tutaj gość ma kaski większości marek
4. Ostatnio w Markach otworzyli filię sklepu moto-akcesoria.pl, adres Warszawa Marki, Al. Piłsudskiego 2A, niestety jeszcze tam nie byłem
5. Prywatny sklep na Bemowie w Centrum Handlowym Bemowo zaraz obok Carrefour, tam jest mniejszy wybór kasków i nie pamiętam czy mają SHOEI
6. Możesz spróbować jeszcze zajrzeć ewentualnie do salonu Yamaha na Połczyńskiej ale tam też nie byłem i nie wiem jaki asortyment i jakie ceny

To chyba tyle co do moich znajomości sklepów w okolicy

pootietang
[Usunięty]
:
dzwoniłem do moto-center ze szczecina w sprawie kasku ale nie mieli na miejscu, jak w piątek zadzwonię i będzie to w sobotę będę miał w końcu wymarzonego airoha mathisse rs :) zna ktoś ten sklep ??

:
kupowałem u nich sakwy i tankbaga.. super kontakt i mega szybka przesyłka..


Pootie- a nie myslałeś może o SV55S? bo szczerze, gdybym miał dzis wybierac, nie bralbym juz chyba mojego tylko własnie 55'tke
:/

pozdrawiam- Juli(an)
pootietang
[Usunięty]
:
z tym ze sv jest stary i ciężki a rs'a będę miał tegoroczny model po jakiś modyfikacjach.

:
SV55 S a nie zwykły 55.. wersja 2008 jest nieznacznie ale jednak zmieniona w stosunku do '07 ;)

a RS'a mam z tego roku i jakichś 'hiper-super efektów' nie ma :D

pozdrawiam- Juli(an)
pootietang
[Usunięty]
:
z tym ze stary sv55 jest wykonany z "Lexan" nowy z termoplastu podobnie jak mathisse i wnętrze w starym było w coolmaxie a teraz Sanitized czyli tak samo jak mathisse.

:
aha :/


no ale ma możliwość prania wkładki czy dokładniejszego czyszczenia szybki bez potrzeby demontażu szczęki .. przy RS'ach tak fajnie już chyba nie ma
:kwasny:

pozdrawiam- Juli(an)
pootietang
[Usunięty]
:
kurde co strona to inne parametry kasków. pojadę sobie po pracy na małeckiego i przymierze sobie kilka , zobaczę co mi bedzie leżeć, mam nadzieje ze będą airohy bo na stronce mają.

:
maja maja.. przynajmniej wczoraj mieli :P

pozdrawiam- Juli(an)
pootietang
[Usunięty]
:
kurcze, gadałem z gościem z motosprzetu i generalnie polecił mi airoha miro za 808zł. wytłumaczył mi tez skąd te rozbieżności w opisach i cenach, sa wersje z coolmaxem i wersje z jakimś innym materiałem w którym łeb się poci. kumpel powiedział mi zebym dał sobie spokój a airohem tylko kupił caberga justimo gt ( chyba najwyzszy model szczękowca caberga) w polsce za ponad 1000zł a na ebayu angielskim zawet na 600zł i mniej, musiałbym tylko przymierzyć tu jakiegoś zeby nie było wtopy.

:
miro to kit i chwyt marketingowy.. jescze bardziej agresywny wygląd i juz.. poza tym cholernie brzydki.. :]

jeśli masz kaske (z tymi kalkulacjami na 600zu to bym uważał ;) ) bierz Justissimo.

pozdrawiam- Juli(an)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.