wszyscy sie chwala wiec ja tez
Odpowiedz do tematu

: wszyscy sie chwala wiec ja też
GS taki jak kupiłem



a tak wygląda od dziś





jeszcze tylko błotnik przedni

jak sie podoba?

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
no nawet fajny kolor wyszedł ;P myslalem ze ten blotnik tak specjalnie czarny zostal hehe^^ masz kask z Mexa ? ^^

:
kask to jakies gówno na skuter a 70 zł teraz kupuje ten kask http://moto.allegro.pl/it...czarny_mat.html

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
to jednak tylko naklejki podobne ;P fajny ten kask z aukcji

TUCIO
[Usunięty]
:
ładny sprzęt :D kórcze niewiedziałem że biały na suzi tak ładnie leży,GRATULUJE :!: :)

:
to przez te fele tak sie ladnie komponuje :)

:
bialy- pomalowany na taki kolor bo jeszcze nie widziałem białego motocykla chyba ze policyjny :) :):):):):):):):)

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
No rzeczywiście. Jakby mi ktoś powiedział, że maluje moto na taki kolor, to raczej nie uważałbym tego za dobry pomysł, a tu kurde... Całkiem, całkiem ta kompozycja wyszła! Sprzęt zwraca na siebie uwagę.

A co do kasku, to dobry wybór. Ja nawet jak kiedyś bym już okularów nie musiał nosić, to przy szczękowcach zostanę. Super wygoda w porównaniu do integrala.

:
kask w miare ładny i co najważniejsze w przystępnej cenie. czaiłem sie na CABERGA z okularem ale niestety 2 razy drozszy tak jak Airoch tr1

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
kolor ladny ale przydalo by sie odswiezyc teraz kolor ramy i kol.

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
felevbeda tez lsniły bo w tym tyg wymieniam tylna opone wiec rzy okazji fele wyliże a przednia bedzie robiona przy okazji malowania błotnika.rama czysciutka wiec nic wiecej lepiej nie bedzie wyglądała

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
pootietang
[Usunięty]
:
jak błotnik pomalujesz to będzie si, chociaż na plastiki tez bym coś nakleił bo tak jakoś pusto tam :) będziesz miał co czyścić to na białym to wszystko będzie widać

michal_elwuo
[Usunięty]
:
nie no naprawdę ładny :) gratki :d

:
nad naklejkami na plastiki cały czas mysle bo nie chce standartowych naklejek

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.