Doszkalanie dla uzytkownikow gS500 - technika jazdy
Odpowiedz do tematu

Huberto_88
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
45 km/h (max. dopuszczalna prędkość motoroweru)
http://www.youtube.com/watch?v=xaJ55fRw-SU


I co myślisz, że w takiej sytuacji kombinezon najlepszej firmy, skóra z pyty kangura, kask z materiału z którego wykonuje się spodki UFO i że ci to pomoże w takiej sytuacji? Przerwany rdzeń kręgowy i jeździsz po niebieskich autostradach...

Irys napisał/a:
Tomku, wiesz to bo to widziałeś czy właśnie przeczytałeś od Huberto_88?? Z całym szacunkiem do Ciebie i ogromną sympatią z mojej strony... Nie wierz w każde słowo pisane, szczególnie kogoś kto realiów jednak nie zna, tylko jak widać mamle jęzorem. Nie zaczynajmy wojny ponownie ;)

Nie zna realiów, bo co? Bo nie ma napisanych 936 postów i setek godzin na forum tylko 19?
W promotorze Jerry był dla mnie osobą, która podrzucała kłody kursantom swoją biurokratyczną gadką i postępowaniem. I to nie moje zdanie, bo nawet od jednego z jego pracowników (instruktora) usłyszałem opinie, żeby nie brać wszystkiego do siebie. Dla ciebie widzę, że każde jego zdanie jest święte. Spoko. Masz do tego prawo.
Dobra nie ma co drążyć już tego tematu. Oddajmy go Tomkowi i jego przyszłym uczniom :P

:
Huberto_88 napisał/a:
...
O ho, kolejny, któremu czytanie ze zrozumieniem sprawia trudności :niepewny: To takie przykre, ale pokazuje że dyskusji nie ma co z Tobą kontynuować, jeżeli widzisz tylko to, co Ci wygodne albo nawet nie starasz się doczytać postów :) Pozdro i poćwicz. Ognień z rury...

Huberto_88
[Usunięty]
:
Irys, bez urazy ale z tobą też się dyskutuje jak ze świadkiem Jehowy. Masz swoją rację i jedyna opcja dla ciebie przy takiej "dyskusji" to uznać twoją rację. No albo nie otwierać drzwi lub poczęstować kaszanką :P
Nie ma co drążyć, przyczepności na warszawakich drogach, podczas jazdy na skuterze i w kombi ;)

:
Hubert, nie zuważyłeś że moja "racja" i dyskusja na ten temat, pokrywa się z racjami reszty użytkowników, w tym samego Tomka? I że została już potwierdzona i zakończona? Po czym bronię jedynie Jerrego, po którym jedziesz kompletnie go nie znając. Na koniec piszę że:
Cytat:
I jak to u starszych ludzi bywa, czasem trzeba mimo wszystko traktować opowieści z lekkim przymrożeniem oka - czasy się zmieniają, budowa i szyje kombinezonów również. Ale to nasza inteligencja wpłynie na to, co zaabsorbujemy a co puścimy drugim uchem wolno. Co absolutnie nie uprawnia do obrażania czy wyśmiewania się z takiego człowieka.
co oczywiście pominąłeś żeby zaraz napisać bzdurę i unosić się bo śmiałam napisać że nie znasz realiów. Ale Ciebie widać boli, że jednak niewiele jeszcze wiesz :)

Studi, sugeruję kosz :) Merci.

:
Huberto_88, Nie chce mi się nawet rozpisywać skoro widzisz tylko jedną możliwość wypadku przy tej prędkości. Właśnie przy małych prędkościach dobra ochrona MOŻE sprawić różnicę czy wstaniesz obolały podnieść moto czy będziesz 6 tyg z np kostką w gipsie. Jak wpadniesz pod walec to wiadomo...

:
Irys napisał/a:
dyskusji nie ma co z Tobą kontynuować


to stwierdzilem po 2 postach uzytkownika Huberto_88 a ciagnie sie 2 strona :offtopic:
Tomek wyjasnil juz jak wyglada u niego sprawa z ciuchami wiec wrzuccie na luz i nie karmcie trolla. zajmijmy sie lepiej tematem szkolenia

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
Tomek Kulik
[Usunięty]
:
Irys napisał/a:
Tomek Kulik napisał/a:
PS Szkoda, że Jerry robi Piotrkowi krecią robotę... Gdy zakładaliśmy Pro-Motor'a było rewelacyjnie. Ale w pewnym momencie odszedłem na swoje. Szkoda...
Tomku, wiesz to bo to widziałeś czy właśnie przeczytałeś od Huberto_88?? Z całym szacunkiem do Ciebie i ogromną sympatią z mojej strony... Nie wierz w każde słowo pisane, szczególnie kogoś kto realiów jednak nie zna, tylko jak widać mamle jęzorem. Nie zaczynajmy wojny ponownie ;)

(...)
Ja tam pracowałem pięć sezonów. Zdanie swoje mam, wyrobione osobiście.
Więcej pisać o tym nie będę, bo nie miejsce na to.

Co do Ułęża, to proszę o zgłoszenia mailowe, ino nie potrafię powiedzieć kiedy zamknie się lista. Czasem dzień przed szkoleniem są miejsca, a czasem - jak teraz na 13 kwietnia - miejsc już niet.

Buziaki wsjem ***

:
Wybiera się ktoś do Ułęża 3go sierpnia ? Jeśli tak może jakiś wspólny przelot ? Ja jadę z Warszawy.

:
wiatrak napisał/a:
Wybiera się ktoś do Ułęża 3go sierpnia ? Jeśli tak może jakiś wspólny przelot ? Ja jadę z Warszawy.
Cieszę się że skorzystałeś z mojej rady ;)
Wybiera się chyba dunja. Ja również planuję się pojawić ;)

Jeżeli więc tylko dostanę urlop, to proponuję ruszyć razem. Żeby spokojnie dojechać, trzeba ruszyć koło 12:30 - 13:00 z Wawy.

:
Irys napisał/a:
wiatrak napisał/a:
Wybiera się ktoś do Ułęża 3go sierpnia ? Jeśli tak może jakiś wspólny przelot ? Ja jadę z Warszawy.
Cieszę się że skorzystałeś z mojej rady ;)
Wybiera się chyba dunja. Ja również planuję się pojawić ;)

Jeżeli więc tylko dostanę urlop, to proponuję ruszyć razem. Żeby spokojnie dojechać, trzeba ruszyć koło 12:30 - 13:00 z Wawy.


Jestem za ;-) i czekam na kontakt

:
Irys napisał/a:

Wybiera się chyba dunja. Ja również planuję się pojawić ;)

Jeżeli więc tylko dostanę urlop, to proponuję ruszyć razem. Żeby spokojnie dojechać, trzeba ruszyć koło 12:30 - 13:00 z Wawy.


Prawdopodobnie wybieram się ze znajomymi. Nie wiem ile osob bedzie ale mysle że bedzie mozna sie jakos ustawic :)

do zob :)

:
Plan jest taki by spotkać się w miejscowości Zakręt,
na stacji Orlen około 12.30.

Jeśli nie naprawię moto do piątku to niestety nie będę mogła jechać, ale jestem dobrej myśli. Jutro mają być części wiec szacuje na 95% że jade :)


do zob :)

:
Ja dopiero ok. 12:30 będę mogła ruszyć z pracy... Więc najwyżej będziemy Was gonić ;)

:
spoko....
zanim ruszymy :)

:
No i nie jadę do Ułęża :(

Miłego zamykania oponek !

I cherish my ignorance on the subject...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.