fakty :)
Odpowiedz do tematu

: fakty :)
http://www.marcozxr.piwko.pl/inne/fakt.jpg

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
pootietang
[Usunięty]
:
stare ale i tak za każdym razem to zobaczę to śmiać mi się chce. ciekawe gdzie znajdują ludzi piszących takie i podobne bzdury bo na pewno nie wśród dziennikarzy.

:
Moj kuzyn tydzien temu poszedl z kumplami po piwo. Jeszcze przed sklepem natrafili na patrol policji, ktory poprosil o dokumenty tylko jednego z tej grupy. Nagle pojawily sie dwie osoby i zaczely robic zdjecia. Tlumaczyly, ze nigdzie nie beda w zadnej gazecie dlatego olali sprawe. Patrol skonczyl, weszli do sklepu, kupili piwo i poszli do kumpla do chaty.

Nastepnego dnia w fakcie, ze ruszyly setki patroli w polsce. Podawali przyklady w Poznaniu, Krakowie i dwa zdjecia z Wrocka ( w tym jedno z moim kuzynem :D )
Nazwali ich mlodocianymi bandytami :D Kupowali poznym wieczorem ( byla 18-19 przed zmiana czasu wiec jeszcze ciemno ) w sklepie calodobowym ( ktory jest czynny do 21 ). A to wszystko dzieki Jurkowi z pobliskiego osiedla, ktory zadzwonil na policje, bo glosno sie zachowywali :D Oczywiscie patrol pogonil wszystkich do domu.

fakt to scierwo i juz.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
idiotyzm... :/ co to ma wogóle być. nie widzialem wczesniej takiego artykułu.

pootietang
[Usunięty]
:
co może wymyślić gazeta w której było juz o ataku gigantycznych świerszczy(całe kapusty wcinały) i krowach które porwali kosmici :D :D :D
na szczęście ludzie jeśli już kupują takie szmatławce to zazwyczaj tylko dla rozrywki i nie biorą tego co tam jest na poważnie.

Prezes767
[Usunięty]
:
W faktach najbardziej interesująca i najmniej przekłamana jest ostatnia strona. :D . Artykuł zostawię bez komentarza :roll:

Bociek
[Usunięty]
:
hehehe z tą linką mnie rozwaliło :D do pogromców mitów bym wysłał ;)
poza tym: przecież jak motocyklista się rozpieprzy przy 230km/h to jego organy na przeszczep się nadawać nie będą ;)

:
Super artykuł! Szkoda, że taki krótki. Słuchajcie, a gdzie wy kupiliście swoje linki, bo ani na allegro ani w sklepach internetowych nie udało mi się ich znaleźć. Aha i na co zwrócić uwagę przy zakupie? A może by tak używaną?

Shadow
[Usunięty]
:
leon napisał/a:
A może by tak używaną?

hahahahaha :movinggreen: :movinggreen: :movinggreen:

Plaster
[Usunięty]
:
szmaciarska gazeta i tyle :evil: ten grabarz na zdjeciu jest udany wyglada jak sztajmes :lol:

:
ta baba szczerzy zęby i ma takiego banana na twarzy że wyglada jak z horroru, najchetniej to by flaki wypruła motocyklistom

Prezes767
[Usunięty]
:
Chłopaki, przetestowałem patent z linką, tylko u mnie coś za szybko działa, bo już po chwili łapie. Dla wyjaśnienia załączę zdjęcie jak przymocowałem :lol: Zamówiłem linje z katalogu lóiza :wink: Szybka wysyłka i mam jeszcze na zapas :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.