WYSWIETLACZ BIEGOW
Odpowiedz do tematu

cygan
[Usunięty]
: WYŚWIETLACZ BIEGÓW
A co wy nato panowie.
Ładnie sie prezentuje tylko cena kosmos. :roll:

http://cgi.ebay.co.uk/LED...1QQcmdZViewItem

milowski
[Usunięty]
:
fajna rzecz :)

:
jak dla mnie rewelka takie fajne "uzupelnie" tych zegarów... ale cena:| a czy w polsce da sie takie cos dokupic? allegro albo jakis sklep motoryzacyjny?

:
Takie cos by sie przydało w moto. Często zapinam jeszcze 7 bieg...

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
FoX
[Usunięty]
:
Breżniew napisał/a:
Takie cos by sie przydało w moto. Często zapinam jeszcze 7 bieg...


hahaha też tak mam :)

cygan
[Usunięty]
:
z tym biegiem to u mnie to samo -teoretycznie patrze na prędkość i na obrotomierz i wiem jaki mam bieg ale mam takie zboczenie że i tak nogą sprawdzam czasem czy to napewno ten ostatni. .hehe dlaczego???/nie wiem .wyświetlacz by załatwił sprawe (myślę)

FoX
[Usunięty]
:
ja to sam zrobię :) 350zł za to nie dam... sam zrobię.. kiedyś schemat widziałem na elektrodzie :) Dzięki Cygan za inspiracje...

KAWA
[Usunięty]
:
no stary jak zrobisz dawaj opis kiedys tez lutownice w reku mialem wiec moze da sie cos zrobic ;0)

sam wskazanik to maly problem ale jak dla mnie problem to jakowys automat co bedzie wiedzial jaki to bieg ;0)

masz jakis pomysl bylo to w owym schemacie?

jankees
[Usunięty]
:
cygan zmniejsz awatara :wink:

cygan
[Usunięty]
:
tez bym dał rade polutować !! !!!
czekamy na wynalazcę!!!!!!!!!
.....bo ludzi, to trzeba inspirować ......hihi!!!"nie zamaco" tak szperałem i znalazłem to cudo

cygan
[Usunięty]
:
awatara-ustawiam właśnie troche to potrwa hehehehhe

Sc0uT
[Usunięty]
:
cygan napisał/a:
z tym biegiem to u mnie to samo -teoretycznie patrze na prędkość i na obrotomierz i wiem jaki mam bieg ale mam takie zboczenie że i tak nogą sprawdzam czasem czy to napewno ten ostatni. .hehe dlaczego???/nie wiem .wyświetlacz by załatwił sprawe (myślę)


Dokładnie tak samo mam ;) wiem, ze jest 6 bieg, ale i tak 7 szukam ;)

cygan
[Usunięty]
:
http://acn.waw.pl/index/biegi/biegi.html

wnioski wyciągnijcie sami bo ja na takich schematach to średni na jeża jestem- ale to już coś

cygan
[Usunięty]
:
W Suzuki GS 500 na przykład jak w większości motocykli jest lampka "neutral". Jest ona włączana przez wałek w skrzyni biegów który w zależności od włączonego biegu ma różne położenie. Na wałku promieniowo jest dziurka w dziurce sprężynka ana niej styk (kształt podobny do gwoździa). Od czoła wałek zamknięty jest izolacyjna pokrywą która w jednym miejscu ma drugi stykz wyprowadzeniem. Ruchomy stykię obraca po pokrywie w jednym miejscu łączy ze stałym w ten sposób masa jest podłączana do kontrolki. Jeżeli twój motor ma kontrolkę luzu to może jest to skonsytruowane podobnie -dorobienie reszty styków czy całej nowej pokrywy jest już proste.

TO NIE MÓJ POST PANOWIE.

KAWA
[Usunięty]
:
jasne tylo kto bedzie gmeral w skrzyni biegow he he bo ja nie ja bardziej myslalem o zewnetrznym automacie tak aby nie ingerowac w silnik

ale czy to sie da to sie zobaczy pomysli
a jak sie wymysli to opisze ;))

zreszta moja teoria jest taka ze na aukcji internetowej nie bedzie sprzedawany zestaw ktorego montaz wymaga rozebrania skrzyni.
chyba ze sie myle co do rozbierania skrzyni znaczt mozna odkrecic dekielek jakowys i juz.
az k...wa zobacze jak to wyglada ! z opisu to normalnie proste jak drut !

a zycie pokaze ;))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.