obdarta owiewka nad lampa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: obdarta owiewka nad lampą
Witam. mialem dość dawno lekkiego szlifa i porysowała mi sie owiewka nad lampą. z boku koło zagięcia. obdarła sie w takim stopniu ze jest w tym miejscu biala i z drugiej strony tez są pewnie slady. co moge z tym zrobic? dobre by było troche papierem sciernym o małej ziarnistości a pozniej polerka? moge ktos juz mial podobny problem? ;p
temat moze błachy ale jestem troche zielony w tego typu sprawach takze prosze o szczegolowe informacje.
z góry dzieki :* :)

:
Szczegółowo odpowiem.Jest forum suzuki gs 500 , wchodzisz na te forum , jestes nowy wiec zakladasz tzw konto.po tych czynnościach przechodzisz do koljnego etapu -niestety jiz dużo trudniejszego.Szukasz na stronie opcji SZUKAJ nastepnie wpisujesz w wyszukiwarce interesujace zagadnienie.jako ze masz problem z obtarta owiewka to proponuje wpisac haslo MALOWANIE.Twoim oczom ukarze sie sporo tematow odnosnie malowania , szlifowania itp.i tu przechodzisz do najlepszej czesci - POSZUKUJESZ,CZYTASZ I ODNAJDUJESZ ODPOWIEDZI na nurtujace cie pytanie.Mam ogromna nadzieje ze choc troche pomoglem.ale jakby byl nadal problem to moze bede mogl przedstawic powyzszy tekst w formie grraficznej.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
afron
[Usunięty]
:
sezrg archeolog :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.