Gdzie po przeglad?
Odpowiedz do tematu

majkel_88
[Usunięty]
: Gdzie po przegląd?
Witam

Zakupiłem moto kilka tygodni temu. Postanowiłem przygotować go do zimy no i nie będę robił teraz żadnego przeglądu tylko chciałem przed sezonem dać go żeby ktoś dokładnie sprawdził mi co trzeba wymienić itp. Jakie miejsce w Toruniu mi polecacie?

Chodzi mi żeby koleś dokładnie sprawdził co jest do wymiany.
Może jakiś warsztat znacie gdzie podchodzą do tego z głową i sprawdzą mi rzetelnie co i jak?

Pozdrawiam :)

demot
[Usunięty]
:
kawałek od Torunia :P
http://rsmbike.pl/

paweu089
[Usunięty]
:
Siema.
Ja mogę Ci polecić Sid-Garaż w Górsku. Kilka km w stronę Bydgoszczy. Słyszałem też od znajomego, że dobry i niedrogi warsztat jest gdzieś na terenie toru rallycrossowego, sam mam zamiar podjechać do nich przed sezonem z moją Suzą.

Lukasz18
[Usunięty]
:
Siema, można w wilmacie zrobić , ale zbyt drogą chcą : D

:
czasem mozna sie zlampic placac rachunek za standardowe czynnosci sprawdzajace stan maszyny wiec radze dobrze sie poczytac forum. mysle ze kazdy jest w stanie sprawdzic stan ogumienia, napedu, klockow itd.
co do silnika wymiana oleju, swiec i filtrow to tez nie duzy problem.
regulacje zaworow i synchro gaznikow mozna zlecic w warsztacie gdzie ew ktos obczai cos wiecej

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
ja robię przeglądy w WILMACIE przy Gdańskiej, solidni zwłaszcza ten mechanik blondynek co dosiada na zawodach ścigacza, polecam...

wiatru szum, morza śpiew...
Lukasz18
[Usunięty]
:
A jaki koszt jest przeglądu w Wilmacie ?

:
zadzwoń i podaj zakres to ci powiedzą. Ja robię przeglądy wg. licznika z wymianą oleju, filtrów, sprawdzanie luzu, u mnie muszą zdjąć owiewkę więc teź dopłacam :) koszt ok. 300-400 zł

wiatru szum, morza śpiew...
majkel_88
[Usunięty]
:
hmm

mi chodzi o zrobienie standardowych wymian na początku sezonu no i chciałbym też aby mi zrobili taki ogólny przegląd motocykla żebym był pewien że moge bezpiecznie w trase jechać :)

ps: do Wilmatu mam 4min pieszo ;p

Lukasz18
[Usunięty]
:
Jak w wakacje chciałem robić u nich zawory to 250 zł plus płytki. Hm według mnie to trochę drogo chcą.
Choć z drugiej strony patrząc robi się tylko jeden taki przegląd i raz się zapłaci i powinni zrobić dobrze, żeby potem nie jeździć w sezonie kilka razy ; )

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.