Kaski Arai
Odpowiedz do tematu

: Kaski Arai
Orientuje się ktoś gdzie w Poznaniu można pooglądać i poprzymierzać? Napaliłem się na QWEST'a ale chciałbym popatrzeć co u końkurencji, tylko że na stronie producenta są odnośniki do kilku dealerów co nie maja nic ciekawego na www...

:
http://www.arai.powerbike...ona=gdzie-kupic

Rapid powinien je mieć, chociaż możecie mnie koniem ciągnąć po ziemi, ale jak ostatnio u nich byłem nie widziałem kasków ARAI :zdziwko: , Cabergi tak. Może mają za szybką i na pilota only :D

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Machu - w moto - akcesoriach w przezmierowie maja tego duzo, byly tam niedawno dni testowe shoei, pozdro joŁ

miales na mysli chyba shoei, a nie arai ? no nie ? :P

:
yaszczi napisał/a:
Machu - w moto - akcesoriach w przezmierowie maja tego duzo, byly tam niedawno dni testowe shoei, pozdro joŁ

miales na mysli chyba shoei, a nie arai ? no nie ? :P


Shoeia jest wszedzie pełno, 10 min ode mnie z buta lub 2 min motocyklem jest na Polnej dealer ;) Chodziło o Araia ;)

:
Widzę że to jest dość stary post i pewnie kolega już słyszał o sklepie Motorismo na ulicy starołęckiej. Często tam bywa i mają szeroki wybór kasków Arai. Sam się przymierzam do jednego z nich.

EXUS_94
[Usunięty]
:
Machu, gdzie od Ciebie z buta jest taki sklep? :rotfl:

:
Ten post był zanim Machu się przeprowadził..

To ja mam pytanie z innego buta, w sumie z ciekawości, ale... Czy ktoś w Poznaniu stacjonarnie wykonuje serwis arai'a? :) Fascynujące jest to, że kilka sklepów sprzedaje, ale nikt się ich nie tyka :D

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Odpowiadając na twoje pytanie niestety NIE.

Zapytał byś w Motorismo bo oni mojego wysyłali do serwisu gdzieś w Polsce i dostałem go po 10 dniach roboczych. Nie wnerwiło mnie to bo był na serwisie w marcu jak tyle śniegu nawalało :P

W pierwszej chwili sądziłem że wysłali go do Holandii (główne centrum dystrybucji i serwis na Europe) a okazało się ze gdzieś w Polsce też je naprawiają.

:
No z tego co wiem w WWie jest. Można to zrobić samemu bez problemu, ale jak coś rozjebiesz to już z gwarancji nie skorzystasz chyba. ;)

Smutek, pytałem u karlika, w motorismo i jak napisałeś, odsyłają to gdzieś tam...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
No niestety boją się tykać tych garnków bo jak popsują coś więcej niż było to jest nieciekawie rzecz jasna dla nich:P

:
Nie wiem jak to jest jak samemu coś zgrzebiesz, bo mi kurde szybka trochę odstaje w araiu ;/ I jak sam to rozbiore i rozjebie to będzie słabo...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
No fakt a co masz na myśli odstaje?? bo ty masz chasera tak ??

:
A co za róznica co odstaje? :D Tak, mam Chasera i przestała mi przylegać szybka z prawej strony minimalnie, coś zrąbali przy serwisie na jesieni, a że mój plecaczek w tym jeździł 95% czasu to nie zauważył różnicy, dopiero jakiś tydzień temu jak się w nim przejechałem to masakra.

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Hmm czyli o to chodzi powiadasz <mysli> pytanie nasuwa się samo po co tam grzebali "regulując" ten mechanizm a raczej lepiej powiedzieć popsuli :troll:

:
wole nie wiedzieć, ale muszę to załatwić jakoś...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.