Moj nowy nabytek:)
Odpowiedz do tematu

Prezes767
[Usunięty]
: Mój nowy nabytek:)
Kilka godzin temu stałem się posiadaczem ciekawego okazu. Rocznik 90', przebieg podobno koło43 tys..Co w nim siedzi czas pokażę. a wygląda mniej więcej tak:



i jeszcze rzut okiem na zegary:)


Jutro dodam dokładniejsze fotki w lepszym świetle. Pozdrawiam

:
gratuluje, dbaj o sprzęt, rocznik naprawdę wiekowy ale może cieszyć, GS się nie starzeje.

regulacja zaworów i spr. rozrządu a najlepiej wymiana.
oby nie brał palił zbyt dużo oleju.

prezentuje się ładnie, chociaż malowanie nie oryginalne.
jeszcze raz gratuluję.

ostatnio widziałem na ebayu niemieckim GS-a z 99 tys. :) więc ponad 100 przy dbaniu jak nic silnik wytrzyma (100 rzeczywiste, nie licznikowe)

:
magiczne 40 tyś przebiegu ....
mało kto ma wiecej kupując
ale oby sie sprawowal

cały malowany czy zdjecie tak zmieniło kolory ?

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Prezes767
[Usunięty]
:
Był malowany. Na 100% zaliczył ślizg, ale najważniejsze, że jest prosty i nie ma śladów dodatkowych spawów na ramie. Ogólnie wizualnie maszyna zadbana. A co dokładnie z silnikiem to się dowiem na regulacjach i przeglądzie szczegółowym. Nie słyszałem żadnych niepokojących dźwięków w silniku. Wydech ma raczej rozwiercony, ale ma bardzo ładny dźwięk. Postaram się dziś umieścić kilka lepszych zdjęć. Pozdrawiam

Cezarek
[Usunięty]
:
Może i był malowany ale wygląda oryginalnie :)
Rób przegląd, regulację i życzę szerokiej drogi :)

:
Przebieg podejrzanie mały, felgi wolałbym czarne, ale tak ogólnie to ślicznie się prezentuje. Kolorek dobry! Gratuluję zakupu!

Prezes767
[Usunięty]
:
Wolałem kupić taki rocznik za trochę mniejsze pieniądze i mieć odłożone na w razie czego zapas gotówki, niż kupić świeższą i później płakać, że nie ma pieniędzy na regulacje, rozrząd czy coś co by wyszło.

:
Dobrze kombinujesz. Fajnie jest mieć trochę kasy odłożone po zakupie na wszelki wypadek. A ubranko już skompletowane?

Prezes767
[Usunięty]
:
Nad ubrankiem się dopiero zaczynam zastanawiać. Mam jeszcze trochę czasu, zanim wyjadę na ulicę, bo jestem w trakcie robienia prawka na motor. :oops: Więc wszystko na spokojnie. Na razie się z nią oswajam na zamkniętym placyku. Mógłbym jeździć bez prawka, ale jakoś tak mi się wydaje, że te kilka kilometrów, co zrobię w stresie, to niewielka korzyść w porównaniu do ewentualnych konsekwencji.

jankees
[Usunięty]
:
No sprzęcik niczego sobie , inny niz wszystkie, taka srebrna strzałka hehe.

:
bardzo orginalny kolorek:) zegary i podswietlanie tez;) gratulacje zakupu i licze ze bedzie sie kolega na forum udzielal:)

eve500
[Usunięty]
:
wygląd naprawdę supcio !! !!!
gratulacje i szeeerokości i bezawaryjności :)

ascon20
[Usunięty]
:
ładny sandacz

michal_elwuo
[Usunięty]
:
naprawdę piekny. Dzisiaj w wawie widziałem podobnie pomalowanego. CUDO :D :D:D naprawdę super sprzęcik :)

Prezes767
[Usunięty]
:
Zgodnie z obietnicą dorzucam jakieś fotki, które udało mi się dziś strzelić w wolnym czasie.





A tak wygląda moja tylna lampa i kierunki:


Obawiałem się, że będzie słabo świecić, ale jest lepiej niż prawidłowo. Będę kombinował jakąś piękną zaślepkę, żeby tak głupio lampa nie wyglądała we wnęce.
Jutro dzwonie umówić się na regulacje i przegląd. Zobaczymy, czy czegoś przypadkiem nie przeoczyłem przy zakupie. Tłumiczek mam fabryczny, ale poprzedni właściciel coś w nim podłubał i ma piękne basowe brzmienie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.