czas na kobiece spotkanie w Wielkopolsce
Odpowiedz do tematu

: czas na kobiece spotkanie w Wielkopolsce
Witajcie kobitki, tak sobie pomyślałam po sobotnim lataniu z Rosche, że czas żebyśmy się wszystkie spotkały bez facetów, poznały a potem polatały. Proponuję następny weekend, sobota lub niedziela. Piszcie który dzień wam bardziej odpowiada. Poproszę o konkretne odpowiedzi a nie takie jakie chłopaki wypisują i nigdy nie mogą się zdecydować, bez urazy ale taka prawda.

agatencja
[Usunięty]
:
heja, nie wiem jak z lataniem chwilowo ale na spotkanie zapoznawcze się piszę. Osobiście wolę w sobotę, ale jak będzie trzeba to się dostosuję :)

rosche
[Usunięty]
:
Hola ;)
Ja jestem jednak raczej za niedzielą... :)

:
Ja w sumie też jestem za niedzielą :)

agatencja
[Usunięty]
:
no to do zobaczenia w niedzielę :)

:
Czyli niedziela stacja BP przy rondzie Obornickim godz. 13.00.

[ Dodano: Czw 25 Sie, 2011 ]
No chyba, że będzie padać to sobie odpuścimy. Agatencja wyślij na PW swój numer telefonu, tak na wszelki wypadek.

[ Dodano: Pią 26 Sie, 2011 ]
A co powidziecie, żeby w niedzielę tam wskoczyć na chwilkę http://www.muzeum-szreniawa.pl/?q=pl/node/434

:
Postaram się dojechac.
Może z racji specyfiki tego spotkania ogarniemy mini traske do miejscowości Babimost(kierunek na Zieloną Górę ok.100km) :P

rosche
[Usunięty]
:
Oki, będę :hyhy:

:
Kobitki, chociaż Wy żyjecie w tym Poznaniu? Bo na facetów nie ma co liczyć...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Iga
[Usunięty]
:
ja chętnie bym dołączyła ale sprzętu już brak:( z niektórymi paniami sie chociaż juz znam;) :hyhy:

:
Sezon motocyklowy juz się prawie kończy, ale za to zacznie sie sezon na spotkania w knajpach :)

:
a nie można posmigać jeszcze razem? I ja bym tym razem poszedł gdzieś na dzikie baunsy w poznaniu, a nie na zachlewanie mordy, bo ja już mam dość alko :hyhy:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Piotras_5, taka mała uwaga, to jest temat jak sama nazwa wskazuje kobiecy, nie rozumiem co robią tu twoje wypowiedzi - czujesz się kobietą w męskim ciele :wstyd: :rotfl:

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Raczej to, że mam dość męskiego towarzystwa i się trzeba wprosić :hyhy:

A tak serio to zeszłą zimą organizowałem i tej może też coś wymyśle ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Studi już cię lubię :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.