A TO MOJE CUDENKO JESZCZE ANGIELSKIE....
Odpowiedz do tematu

cygan
[Usunięty]
: A TO MOJE CUDEŃKO JESZCZE ANGIELSKIE....
Jeszcze jeżdzi po drogach u królowej ale to sie niebawem zmieni.
Jakieś inne lusterka chyba mam i podgrzewanie manetek .A CIO! :wink: .
Datę na zdjęciach proszę ignorować (jest błędna )zdjęcia z przed 3 tygodni.






makosGS500
[Usunięty]
:
bardzo ładne i zadbane suzuki gratyluje pięknej sztuli :)

:
ooo ślicznotka:):):) super zadbana:) i jak grzeją rączki ?? ?? czuć wogole to cos?:)

cygan
[Usunięty]
:
czy czuć ogrzewanko????jak jade bez rekawic i ustawisz na połowe to daje nieprzyjemne uczucie takiego pieczenia troche (ale nie przypalania).przeciąga nawet przez najgrubsze rekawice narciarskie .z opcją na max-a nigdy nie jeżdże.momentalny czas nagrzewania to też plus.
moto sostatni roznierałem i malowałem bo takie wygłaskane to nie jest -rdza wyłazi na ramie i dzwona małego ktoś wzlapal wywęszyłem ale prosto jedzie nie ściąga i nic nie pęka więc wiatr we włosy i heja!!!!!!!!!!!!!!!!

:
noo to chyba kazdy moto ma za sobą jakieś przygody:):):) ale wyglada super trzeba przyznac:) to fajne musi byc to ogrzewanie skoro odrazu sie nagrzewa.... bo teraz coraz chlodniej i ciagnie nie tylko po rekach:)

Cedi
[Usunięty]
:
bardzo ladna gratuluje

CincinCM
[Usunięty]
:
no bardzo ładna;] i fajny trick z tym ogrzewaniem;]

cygan
[Usunięty]
:
dzieki wasze też ładne niczym nie odstają .
http://cgi.ebay.co.uk/ws/...OMOBOX:SHOWCASE


ja tego nie kupiłem już było.

FoX
[Usunięty]
:
fajne :) sobie kupie... bo mi w łapki trochę zimno :)

Sc0uT
[Usunięty]
:
dekielek od impulsatora bys mogl wymienic ;P Z Czarnego silnika nie wyglada za dobrze ;P

cygan
[Usunięty]
:
dekielek ,wiem oba są przerysowane -jednego przemalowałem na srecerko ale lipa wyszła .a jaka cena za nowe i gdzie wogóle można kupić .coś mi sie wydaje że to takie tanie nie jest chyba????????!!!co wy na to????może by poszukać każdemu sie przyda.ja kiedyś prubowałem i znalazlem gdzieś ale nie wiem gdzie(nie pamiętam)napewno nie w serwisie bo normalne że tam mają za odpowiednie dzięgi.

:
widizalem ostatnio na allegro... nie wiem czy ta aukcja jeszcze jest... jeden dekielek nowiutki cena: 200zł !! !!!!! autentycznie sam ten maly dekielek :/ // szkoda gadac....

cygan
[Usunięty]
:
no i wszystko na temat.to temu panu z allegro już podziękujemy!!!na pieniądzach nie śpie -pędzel został!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:
cygan napisał/a:
no i wszystko na temat.to temu panu z allegro już podziękujemy!!!na pieniądzach nie śpie -pędzel został!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dokladnie.... musial bym byc zapadnięty na umyśle zeby wylozyc 200zł za taką "pierdołe" :/ szkoda gadac:/

cygan
[Usunięty]
:
http://www.allegro.pl/ite..._gs_500_e_.html

w komplecie są dwie panie (montarzystki) więc to chyba nie jest wygórowana cena?! uśmiech ........................................... :lol:

Ostatnio zmieniony przez cygan Nie 09 Wrz, 2007, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.