Kask do 800zl
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Jak jedziesz w deszczu/gdy jest chłodno, stoisz na światłach zdarza się zachodzić mgiełką?
Stosujesz jakiś preparat przeciwko parowaniu?

I dodatkowe pytanie: Iloma kaskami miałeś okazję jeździć i jak wygląda na ich tle N85 pod względem hałasu?


no jak jest chłodno to paruje, ale dobrze działa tam nawiew na szybkę i po ruszeniu para szybko znika, czasami nasmaruje to jakimś antifogiem ale prawde mowiąc nie wiem czy to działa czy nie. - zresztą mam nawyk otwierania szybki na swiatłach niezaleznie od warunków, moze stad mi to specjalnie nie przeszkadza.

mialem 1 gmac'a, 1 aero, 1 nolan n84 i teraz n85 co do głosnosci to ciezko mi powiedziec wiarygodnie bo jakos tak wychodzilo ze zmienialem kaski z motocyklami

nie mniej aktualnie poziom hałasu mi nie dokucza podczas jazdy, jeżdżę bez stoperow i wydech mam seryjny.

kask jest całkiem areodynamiczny i dobrze zachowuje się praktycznie przy każdej prędkości i nie wydaje żadnych fqrwiajacych świstów.

z wad to dość delikatny jest ten system otwierania/sciagania szybki - pękł mi po upadku z lusterka - a o dziwo 3 inne gleby zniósł bez problemu.

no i blenda porysowała sie chyba sama z siebie.

:
Poczytałem trochę opinii o kaskach na forum, widzę że AGV ma srednie opinie, ale gdyby ktos byl jednak zainteresowany to S-4 jest w calkiem niezlej poromocji na stronie AGV - poniżej 600 zł.

Piotras88
[Usunięty]
:
To ja też podzielę się swoją opinią na temat Nolana N85:

-poziom hałasu jak dla mnie akceptowalny
-wypadł mi z rąk i połamało się mocowanie szybki, kupiłem niby oryginalne nowe, ale już trochę gorzej działa
-blenda rysuje się sama z siebie od wysuwania
-pinlocka dokupiłem przy okazji zamawiania mechanizmu podnoszenia szybki (jedna przesyłka), nie żałuję, bo teraz nawet w deszczowe dni nie muszę podnosić szybki
- dzisiaj jechałem z zamkniętą szybką i wlotami powietrza i trochę wiało mi po skroniach, dziwne zjawisko:/

Ale ogólnie kask nie jest zły :)

nospoon
[Usunięty]
:
A czy ktoś miał okazję testować Airoha Pit One?

:
Jakie macie doświadczenia w kwestii zakupów motocyklowych zimą? Czy można liczyć na jakieś lepsze przeceny niż np pod koniec sezonu?

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
:
zdecydowanie wszystko jest taniej zimą ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Piotras_5 napisał/a:
zdecydowanie wszystko jest taniej zimą ;)


To dobrze, zakupowe szaleństwo odłożę sobie do stycznia ;)

:
no i najlepiej bo na gwiazdkę też ceny różnie wyglądają :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
marc
[Usunięty]
:
Czy tak znowu zdecydowanie wszystko to nie wiem... Zależy w co celujesz z zakupem, te tańsze akcesoria już chyba niewiele mogą stanieć poza sezonem, za to produkty wiodących marek prawdopodobnie będą w dość sporych promocjach. Choć z drugiej strony za krótko siedzę w temacie żeby to powiedzieć z całą pewnością. Ktoś może potwierdzić lub rozwiać moje przypuszczenia?

mr0zd
[Usunięty]
:
Promocje są, gorzej z dostępnością rozmiarów. Przeważnie są to XS albo XXL.
No ale zdarzają się wyjątki i zawsze warto sprawdzić

:
ja na gwiazdkę będę żółwia szukał, ale żeby było taniej to jakoś w październiku, listopadzie się za to wezmę =)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Denver
[Usunięty]
:
Dużo pozytywnych opinii padło tu o kasku HJC FG-15. Wiadomo, że takie akcesorium motocyklowe musi kosztować, ale zdziwiła mnie różnica w cenie dwóch kasków HJC FG-15
pierwszy kosztuje 599zł
http://www.halomoto.pl/in...LACK-WHITE.html
a drugi 999zł
http://www.halomoto.pl/in...EE_MC5_GUN.html

Czy ktoś orientuje się skąd wynika ta różnica w cenie? Malowanie chyba nie pochłania takich kosztów, a składają się niby z tych samych materiałów. Jak to jest naprawdę?

:
Nie znam się na HJC, ale może to błąd w opisach? Np. w "cechy produktu" zapięcie jest DD, a w "opis produktu" zapięcie typu CLICK.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Denver
[Usunięty]
:
Faktycznie, dzięki, nie zauważyłem tego, ale aż taka duża różnica w cenie za zapięcie? :zdziwko:
Ciekawe...

mr0zd
[Usunięty]
:
http://www.sklep.moto-akc...mc5-p-3693.html

Tu masz taniej ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.