Odziez marki SECA
Odpowiedz do tematu

: Odzież marki SECA
Stoję przed trudnym wyborem pierwszego stroju na moto. Znajomy znalazł w internecie firmę SECA. Czy ktoś z Was jeździ w stroju tej marki? Przymierzałem sobie dziś kurtki i spodnie i wrażenia mam pozytywne: wygodne, wydają się być nieźle wykonane, no i fajnie wyglądają. Rozważam to jako alternatywę dla Feliksa, który ma całkiem niezłe opinie (w tym forumowicza panbodzio), ale w mojej opinii zdecydowanie przegrywa wyglądem (oczywiście nie jest to najistotniejsze kryterium, zdecydowanie stawiam na bezpieczeństwo i komfort). Niestety nie wiem nic o marce SECA (jest chyba świeża na rynku) i nie znam nikogo kto by w tym jeździł :( Stąd moje pytanie. Liczę na Wasze opinie :)

mr0zd
[Usunięty]
:
Ta czcionka w logo seca przypomina mi tą od dainese :hyhy:

:
mr0zd napisał/a:
Ta czcionka w logo seca przypomina mi tą od dainese :hyhy:

W sklepie powiedziano mi, że te ciuchy są szyte na wzór innych marek, więc może coś w tym jest. Pytanie tylko, na ile udało im się odwzorować dobre rozwiązania spotykane w renomowanych produktach...

:
Witam
Ja właśnie dzisiaj zakupiłem kurtkę SECA MOTARO. Jest to moja pierwsza kurtka, póki co z zakupu jestem zadowolony, ale cóż mogę o nim powiedzieć skoro mam ją dopiero kilka godzin. Wygląda na porządną, zobaczymy jaki będzie się sprawdzać w praktyce

a jeszcze coś takiego znalazłem aczkolwiek mam wątpliwości co do opisanej prędkości strój SECA po szlifie

I'll be back
:
cens napisał/a:
Ja właśnie dzisiaj zakupiłem kurtkę SECA MOTARO

Właśnie ten model mi się podoba :)
cens napisał/a:
a jeszcze coś takiego znalazłem aczkolwiek mam wątpliwości co do opisanej prędkości strój SECA po szlifie

No ciekawe. Nawet jeżeli to było 100 km/h to i tak chyba nie jest tragicznie. Tak czy siak strój do wyrzucenia. Ciekawe czy kolega kupi ponownie ciuchy Seca

Jacek90
[Usunięty]
:
Ja też właśnie kupiłem kurtkę Motaro i na obecną chwile jestem zadowolony choć przejechałem w niej dopiero 15km:P

:
cens, Jacek90, z niecierpliwością czekam na więcej info jak się kurtki sprawują :)

:
ja w swojej może ze 30. powiem tak, jak dla mnie za tą kasę uważam że kurtka jest naprawdę spoko i raczej nie ma się co zastanawiać jeżeli masz taki budżet. Kurtka jest 3 warstwowa, a więc sama kurtka, wypinana membrana przeciwdeszczowa oraz wypinana podpinka. Protektory łokcie, ramiona, barki i plecy. Jakieś tam ma kieszonki. Fajnie sprawdza się z tego co zauważyłem "chłodzenie" czyli suwaki umieszczone z przodu, z tyłu kurtki i dodatkowo pod pachami. Nie wiem czego więcej można właściwie wymagać, ale sądzę że jak na dolny przedział odzieży motocyklowej to oceniam ją na 5.

I'll be back
:
koledzy nie zeby watpil w jakosc marki ale potestujcie ciuchy troszke dluzej /w deszczu sniegu blocie i upalach/. wtedy opinie beda najbardziej obiektywne

na kilka km jazdy po osiedlu to klapki kubota i dres adiadi spisuja sie wysmienicie

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
panbodzio napisał/a:
potestujcie ciuchy troszke dluzej

nie miałem odwagi tego napisać i dotyczy się to kasków, spodni, butów i co tam sobie jeszcze kupicie.

:
Dziś zakupiłem kurtkę Astari i spodnie Wega. W miarę użytkowania będę raportował jak się użytkują. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Trasę ok 30 km z w słońcu jechało się przyjemnie (z wypiętymi membranami i ociepleniem), tylko na światłach trochę przygrzewało, ale i tak było o wiele lepiej niż to sobie wyobrażałem :)

:
No ja właśnie dziś też kupiłem kurtkę i spodnie seca. Zobaczymy jak to będzie się spisywać. :)

:
Sorki za post pod postem ,ale po takim czasie nie będę edytować. Mam pytanie, jak czyścicie odzież tekstylną? Na metce jest napisane tylko czego nie robić. A w necie szukałem i nigdzie nie pisze jakoś konkretnie jak czyścić. Jeśli temat był poruszany na forum to proszę o link ,bo nic nie znalazłem.

rosche
[Usunięty]
:
Za pierwszym razem prałam ręcznie, wyciągnęłam protektory i prosto do wanny. Ale teraz za każdym razem piorę w automacie (również wyciągam protektory i nastawiam na 30 stopni). Mam 3 różne kurtaje z żadną nic się nie stało to i myślę że Twoim ciuszkom nic nie będzie ;)
Chyba że masz jakieś duże metalowe ozdobniki to bym się zastanowiła czy bębna w automacie nie uszkodzi.

:
No u mnie na metce jest napisane ,że tylko ręcznie można prać :P Ale jak nie chcę prać, tylko wyczyścić w niektórych miejscach to gąbka mydło i jazda??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.