Kogo dzisiaj widzialem/spotkalem?
Odpowiedz do tematu

arcadiush
[Usunięty]
: Kogo dzisiaj widziałem/spotkałem?
No więc zaczynam nową tradycję, żeby się dowiedzieć kto to na tym GS500 był, co go widziałem zapytam kto wczoraj w okolicy godziny 23. zaparkował swojego GS'a z kufrem na parkingu przy ul. Krasińskiego, niedaleko ul. Przasnyskiej w Warszawie? Przejeżdżałem na rowerze, a to moja okolica więc pytam co to za nowy GS na dzielni :P

:
To ja się dołączę, bo co 2 tyg. będąc służbowo w budynku WFC (E. Plater 53/Świętokrzyskiej) widzę GS500F niebieski, rocznik 2004. Raz nawet widziałem niewiastę zsiadającą z tego moto, ale zanim zmieniły się światła jej już nie było.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
rolnikov
[Usunięty]
:
hmm sam proponowałem taki watek a teraz sam się nie udzielam ;)

tak wiec 2 dni temu (wtorek), czarna Fka na Wisłostradzie w stronę Żoliborza na wysokości placu zamkowego. dogoniłem na światłach ale wioski nie chciałem robić wiec nie wyprzedzałem ;)

no i dziś rano, bordowa E z ciemna rama w okolicach konwiktorskiej (ja niestety stałem na przystanku :D ).

:)

Alf/red/
[Usunięty]
:
Yyy, ze dwa dni temu koło 14-tej na Białobrzeskiej ciemnoczerwona (albo mam słabą pamięć do kolorów) F'ka z duuużym centralnym kufrem GIVI. Myślałem że Studi z jego laptopem, ale on chyba pisał że ma plecak a nie kufer ;-)

:
Studi ma duży kufer ;) Ale eFke czarną :)

:
Alf/red/ napisał/a:
ze dwa dni temu koło 14-tej na Białobrzeskiej ... F'ka z duuużym centralnym kufrem GIVI

W tej okolicy to byłem ostatnio w zeszłym tygodniu i to przed 9 rano, w tym tygodniu to raczej też z rana na Dickensa lub Trojdena można było mnie spotkać, a mój kufer jest średni nie duży, to GIVI V46, a więsze od niego są E52 i E55
Alf/red/ napisał/a:
Myślałem że Studi z jego laptopem, ale on chyba pisał że ma plecak a nie kufer ;-)

Mam plecak, w którym mam laptopa i wsadzam go do kufra, nie noszę na plecach, zwłaszcza przey takich temperaturach ;)
Irys napisał/a:
Ale eFke czarną

Dokładnie czarna F'ka 2004 w oryginale.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Fioletowy GS sprzed liftingu, przyjechał do mnie do salonu. Właściciel kupił kurtkę i dopiero jak odjeżdżał to się zorientowałam na jakiej maszynie był :)
Pozdrawiam kolegę! :)

:
A ja wczoraj ok. 11:30 na tyłach pawilonów na bemowie (okolice stacji BP, Carefoura, lotniska i OSK Sarbo) widziałem zaparkowanego czarnego E K4 z kuferkiem, ktoś się przyznaje ;)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Snajper4
[Usunięty]
:
Dzisiaj w wawie pod szkołą na ul. przyrynek o 8 rano podjechał chwile przede mną żółty GS E po lifcie, ktoś od nas? Jeśli nie to akurat na przerwie wyjrzałem przez okno i widziałem, że przed odjazdem patrzył na mojego GSa, mam nadzieje że zobaczył forumową naklejkę :D

:
Pozdrawiam callum'a, mijaliśmy się dzisiaj przed 9:00 w okolicach placu Starynkiewicza, kolega nawet w forumowej kamizelce jeździ, mimo, że już nie na GS'e.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ja dzisiaj widziałem na ul. Stawki przed Intraco o ok. 18 niebieski GS F 2005r na tablicach WA .....

:
Ktoś od nas w okolicy godz 13, na rodzie Marsa/Płowiecka F z 2005 (kolor czarny z czerwonymi wstawkami)? kiwnęliśmy sobie wzajemnie

pubuss
[Usunięty]
:
A ja się zapytam czyj plecaczek mi tak fajnie pomachał na Wisłostradzie?

GS to żółte F było, ok godz. 21 dzisiaj :)

:
A ja często widuje czarnego gs-a 500e na parkingu strzeżonym na Bemowie koło szkoły jazdy IMOLA, czy to maszyna kogoś z forum? :P

:
studi napisał/a:
To ja się dołączę, bo co 2 tyg. będąc służbowo w budynku WFC (E. Plater 53/Świętokrzyskiej) widzę GS500F niebieski, rocznik 2004. Raz nawet widziałem niewiastę zsiadającą z tego moto, ale zanim zmieniły się światła jej już nie było.


Ja tam dosyć często jestem.... :) ale mam k6 ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.