Przerobienie z wersji F na wersje E.
Odpowiedz do tematu

DJPIECZYWO
[Usunięty]
:
Aż tak bardzo chcesz przerabiać ??
Moja suzi wygląda identycznie jak ta z aukcji tylko cała niebieska bez naklejek.

Jak każdy uważa ale osobiście mi się lepiej jeździ z owiewkami niż bez owiewek - tak nie dmucha :D

Bo bez owiewek przy 140km/h to już szaleństwo :rotfl:


PS: lepiej kup normalne oryginalne suzuki GS 500 E

PS2: do przeróbki musisz wypierdzielić te mocowanie na 2 lampy (ten stelaż) i kupić okrągłą lampę z mocowaniem oryginalnym, kierunkowskazy, oraz kupić okrągłe lusterka i to by było na tyle :D

cypis
[Usunięty]
:
Po tym temacie odechciało mi się takiej zabawy, szczególnie dziury w ramie po owiewkach mnie odrzucają więc kupie E. Pewnie komfort jest większy w owiewkach, ale ja raczej prędkości powyżej 110km/h nie będę osiągał.

:
cypis napisał/a:
ja raczej prędkości powyżej 110km/h nie będę osiągał

Też tak kiedyś sobie mówiłem ;) naprawdę, sam zobaczysz że zaczniesz szukać 7 biegu jak zdarza się mnie czy tmi'emu czasami i to szybciej niż myślisz.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
afron
[Usunięty]
:
ja też często chcę zapiąć siódemkę a jej tam nie ma :/ przydałby się jeszcze taki bardzo nadbieg żeby przy 120km/h obroty były mniejsze.

Za to jak tata mój jechał to się pytał ile to ma biegów bo jechał max na 5 i nie potrzebował wrzucać szóstki ;)

:
100-120 km/h można w miarę komfortowo podróżować na nakedzie
140 km/h z szybką akcesoryjną
mówię o dłuższym przelocie kilka godzin, a nie okazyjne rozwinięcie prędkości bo tutaj granica to jakieś 250 km/h dla nakeda bo takie nakedy robią i tyle pocisnąć się da.

W GS'ie powyżej 140 km/h już nic nie ma znaczenia bo nie wyrabia silnik.

Motocykl ma się przede wszystkim podobać właścicielowi, reszta jest mało ważna.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.