Raczka od sprzegla
Odpowiedz do tematu

widus
[Usunięty]
: Rączka od sprzęgła
Jak w temacie. Potrzebuje rączkę od sprzęgła gdyż z mojej winy została uszkodzona.

:
allegro, jakieś 22zł z przesyłką albo sklep motocyklowy :]

widus
[Usunięty]
:
wolał bym dać 50 zł i odebrać nawet teraz w trojmiescie

:
W niedziele wieczorem może być ciężko ;) ale jak trafisz w s. motocyklowym to za 15zł wyrwiesz. Do bandita idzie to samo bynajmniej w starszych rocznikach, także jest szansa dostać od ręki :)

widus
[Usunięty]
:
Zle moto postawilem i miał male bum;/ na szczescie tylko ta raczka od sprzegla poszla...

Bieniek
[Usunięty]
:
ostatnio dużo przeglądałem sklepów w trójmieście bo sam szukałem dźwigni hamulca (parkingówka :/ ) i znalazłem bodajże najtańszy. bardzo dobry sklep, duży wybór i tanio!! http://www.sklepmotocyklowy.pl/pl/index.html

widus
[Usunięty]
:
Podziękował:)

mr0zd
[Usunięty]
:
Larsson.

Bieniek
[Usunięty]
:
mr0zd też przeglądałem larssona i powiem ci, że jest droższy od "sklepmotocyklowy". Nie wiem jak reszta części ale klamka sprzegła czy hamulca wychodzi taniej z 10-15 zł

widus
[Usunięty]
:
Zamówiłem na alledrogo.pl za 40zł na środę powinna być. Teraz czeka mnie kolejny mod jako, że nie uznaję zwykłych żarówek wstawię xenon ale to jeszcze zależy czy będzie oślepiał czy nie. Piszę w tym poście zeby off topa nie robić

GARCHER
[Usunięty]
:
widze ze zaczynasz modyfikowac gs'a :) ciekawe;d

Special
[Usunięty]
:
w larsonie klamka sprzegla kosztuje jak dla mnie 10 zl z groszami :)
aluminiowa kuta 25 zl :)

widus
[Usunięty]
:
Jak narazie to wstawiłem żarówkę w lewy kierunek i wstawiłem żarówkę w Neutral bo biegi mi się mieszały :kwasny: Ale spoko 500 km mamy już za sobą, swoją drogą zauważyłem, że paliwa z Lotosu w dzierżążnie nie bardzo lubi zdarza mu się prychnąć ale po zatankowaniu na orlenie jest ok

GARCHER
[Usunięty]
:
lej w niego tylk 95;p

widus
[Usunięty]
:
Moj brat w swojego bzyka lał 98 ale teraz zaczął 95 lać

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.