Suzuki Shell Moto Szkola - Edycja 2011
Odpowiedz do tematu

:
Leci ktoś jutro na szkolenie?

:
jestem świeżo po owym szkoleniu i uważam, że było warto. Naprawdę wiele skorzystałem. Wracając do domu po szkoleniu, czułem się zdecydowanie pewniej na motocyklu niż przed nim. Polecam niedoświadczonym kierowcom. Na szkoleniu były szlifowane podstawowe zagadnienia, które można znaleźć w literaturze motocyklowej, która ja również znałem. Natomiast to zupełnie coś innego jak ktoś spojrzy na nas z zewnątrz i powie co robimy niewłaściwie.

P.S. Pozdrowienia dla kolegi blazek1883 wraz z plecaczkiem za wspólny powrót;)

Tomek Kulik
[Usunięty]
:
Czy Janusz prowadził zajęcia?

:
Tomek Kulik napisał/a:
Czy Janusz prowadził zajęcia?

tak Janusz prowadził jedną z 3 grup na zajęciach praktycznych, oprócz tego "wykładał" teorie i pokazywał na motocyklu jak wykonać poszczególne ćwiczenia. Pozostałe 2 grupy prowadzili Andrzej i Jędrzej

Alf/red/
[Usunięty]
:
Jest oferta na poziom drugi - 21 sierpnia, 250 zł.
Cytat:
techniki jazdy po szosie [...] rozpoznawać zagrożenie w ruchu drogowym oraz poznać prawidłowe zachowania podczas nieprzewidzianych sytuacji. [...] pokonywanie zakrętów, manewrowanie, omijanie przeszkód, awaryjne hamowanie, ale również udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadku.

pubuss
[Usunięty]
:
A tak swoją drogą, to oni teraz wydają te certyfikaty?
Jak ja byłem, to też było napisane o jakichś papierach i certyfikatach, ale w praktyce to nikt nic nie dostał.

:
pubuss napisał/a:
A tak swoją drogą, to oni teraz wydają te certyfikaty?

Tak, wręczają certyfikat ukończenia kursu.

:
W zeszłym roku również rozdawali.

rolnikov
[Usunięty]
:
Orientuje sie ktoś czy bez I stopnia da się tam zapisać?

:
Na drugi stopień - nie.
Zresztą, taka moja rada - najpierw ogarnij nowy sprzęt (czytaj: zrób minimum 1k km) a później baw się w doszkalanie.

rolnikov
[Usunięty]
:
tam oj tam oj - to nie chąda że trzeba się wjeżdżać - traktor chodzi i słucha się jak marzenie ! :) sry za ot ;]

:
Taaa... i przekłamuje licznik. Podjedź do mnie za dnia, to zaraz Ci wypatrzę dwie różne lagi :P :cool:

bambo
[Usunięty]
:
Jedzie ktoś na II st.....

Ja planuje być...

Już opłaciłem liczę, że pogoda dopisze :)

bambo
[Usunięty]
:
Byłem wiele się nauczyłem...

:
bambo napisał/a:
Byłem wiele się nauczyłem...

możesz podać więcej szczegółów? jestem ciekaw jak II stopień ma się do I.

SÓZÓCKI --> JAMACHA
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.