Naklejki forumowe
Odpowiedz do tematu

:
ja też :))

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Niech Bodzio się wypowie, czy tworzymy jakąś wstępną listę, żeby mieć rozeznanie ile osób było by chętnych czy powiedzmy dopiero po wakacjach będzie można pomyśleć nad rozkręceniem nowej akcji naklejkowej.

:
Grzechu16 mozna stworzyc ukochana przez wszystkich ankiete :P
zaznaczam ze bezsensem jest robienie akcji dla 10 osob.

zastanawialem sie nad opcja aby wyrobic np 50zestawow w ciemno i kto bedzie chcial to w kazdej chwili bedzie mogl wziac. watpie jednak czy to wypali poniewaz oglosilem ze zostalo mi kilka zestawow i nikt nie domowil. skutkiem czego rozdalem wszystko na zlocie.

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Skoro tak to proponuję "zamrozić" ten temat i po wakacjach w trakcie których dobędzie nam użytkowników rozpędzić nową akcję. Skoro koszt naklejki będzie faktycznie tak niski jak mówiłeś, to chyba warto sobie takową sprawić w ramach promowania forum :)

:
Możesz mnie też wliczyć. GS już jest to i naklejkę ze spokojem można kupić :D

Bieniek
[Usunięty]
:
i ja bym naklejka nie pogardził :P

tomaszek
[Usunięty]
:
Ja tez wezme 2 nawet jedna na moto druga na auto i przykleje pod "patrz w lusterka motocyke sa wszedzie"

:
Bodzio a jesteś w stanie zrobić wg. wzoru nr 2 tyle, że bez adresu pod spodem, do klejenia od środka szyby o wymiarach 860x300mm kolor czarny, biały lub czerwony, to by walnął na tylną szybę firmowej puszki (zależy mi aby było od środka nie na zewnątrz)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
ja też piszę się na kilka naklejek.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
studi mysle ze jest to mozliwe. pogadam z producentem i dam znac na pw

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
WujekPiotrek
[Usunięty]
:
Nie wiem tylko czy po wakacjach będzie tyle chętnych? Ja z chęcią też się pisze ale wolałbym raczej w miare możliwości wcześniej się"okleić".

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.