Forumowe gadzety
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
no nie do końca, zależy od wielkości agencji reklamowej, są duże agencje dla których i 500 szt. to małe zamówienie, a są takie co i za 50 szt. cię po rękach będą całować, kwestia rynku, długości bycia na nim, renomy etc.


kwestii wielkości agencji w ogolę nie poruszam bo to w zasadzie jest bez znaczenia, sa duże co robią tanio i małe co robią drogo i na odwrót. - mówię tu tylko o technologi produkcji gadżetów przy tych ilościach tak samo robi się jedną sztukę jak i 300. - wiec wcale nie jest powiedziane ze osiedlowa agencja nie zrobi jednej koszulki w tej samej cenie co duża agencja przy powiedzmy 200 szt.

Cytat:
Jest to przez St3fana udostępnione bezpłatnie na forum, wystarczy poszukać, chyba w dwóch czy trzech miejscach są pliki corela w krzywych.


wiem ,że są ogólnodostępne ale chodziło mi raczej o przygotowanie kilku wzorów na kilka gadzetów i "odsprzedaż" pakietu.

np.
1. płacisz na forumowe konto 2 zł i otrzymujesz pakiet w pliku pdf w którym masz np przygotowane kilka wzorów koszulek, kubeczków, naklejek, podkładek pod mysz, puzzli magnetycznych itd itp.
2. udajesz sie do agencji w okolicy i mówisz ze chcesz np. kubek - płacisz i masz :P

AdiDriver
[Usunięty]
:
Odnośnie plecaków znalazłem ciekawą aukcję. Myślę że 150 zł to nie jest jeszcze tragedia. Może firma Studiego zrobiłaby taki plecak? Pisałbym się na coś takiego z logo forum :hyhy:
http://allegro.pl/super-h...1440973842.html

:
co to za kosmiczny shit :znudzony:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
AdiDriver napisał/a:
Może firma Studiego

Adi to nie jest moja firma, tylko firma która robiła nam kamizelki i ostatnie koszulki, to tak gwoli wyjaśnienia.
AdiDriver napisał/a:
http://allegro.pl/super-hit-plecak-z-zolwiem-rozne-rozmiary-i1440973842.html

Yarccom napisał/a:
co to za kosmiczny shit

Zgodzę się z Yarccom'eme to jest jakiś shit i dodatkowo niebezpieczny w razie W, bo tak na prawdę te blachy nas nie ochronią a jeszcze krzywdę mogą zrobić jak zaczną odpadać, w dodatku jest naszyty na plecak z wierzchu więc chroni jego zawartość a nie nas, bo nie ma styczności z plecami, zresztą może to i lepiej.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
AdiDriver
[Usunięty]
:
Dobra to przecież mogą zrobić bez tych pseudo tytanowych blaszek ;)
Ale generalnie posiadają inne ważne właściwości a wyglądem są o niebo lepsze od tych pomarańczówek :wstyd:

:
Napiszę dwa słowa odnośnie plecaka.
Około dwa lata temu (może więcej) dostałem od kumpla plecak. Firma w której pracował (CocaCośtam ;) ) rozdawała takie plecaki swoim przedstawicielom. Plecaki są wykonane przez firmę WOLF Gang i z przodu jest napis CO.... na odblaskowym tle.
To tyle opisu. Sam plecak jest rewelacyjny. Od czasu jak go dostałem codziennie noszę go do pracy. Wewnątrz spokojnie mieści sie Brulion A4 (nie jeden) i posiada dużą ilość schowków i kieszonek.
Na stronie WOLFGANGA nie ma dokładnie tego modelu. Są inne .....
Propozycja dla firmy reklamowej:
Może najlepszym wyjściem było by zakup plecaków u producenta i umieszczenie tylko odblaskowych dodatków ?? ??
Mam takie odczucie , że jak ktoś nie robi czegoś na co dzień to na pewno nie zrobi tego dobrze.
przy okazji zapodam zdjęcia
PS zdjęcie - tak na szybko ..

:
k2 napisał/a:
Może najlepszym wyjściem było by zakup plecaków u producenta i umieszczenie tylko odblaskowych dodatków ?? ??

O tym samym pomyślałem i wysłałem do producenta namiary na taki gotowy plecak, robiony w hiszpanii, wymiary wysokość – 46 cm, szerokość – 24 cm, głębokość – 14 cm, w detalu ok. 40PLN, dedykowany dla rowerzystów więc jest wąski o czym wspominaliśmy wcześniej oraz ma pas biodrowy i zapinkę na piersiach w celu trzymania.

W miejscu tych niebieskich wstawek można dać coś odblaskowego co zwiększy widoczność i ew. gdzieś naszywkę z logo forum i było by gites majonez



Na alledrogo jest też coś takiego http://allegro.pl/nowosc-...1429343503.html nazywa się to HYDRO PLECAK i ma zabudowany bukłak z rurką, do spożywania piwa podczas jazdy ;)


Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
kruk
[Usunięty]
:
Lepiej z dwoma rurkami! W jednej czysta, w drugiej zapita, bo po piwie jest słaba jazda. :P

MeDAN
[Usunięty]
:
no ten plecak co studi podał to już zupełnie inna klasa :) z takim czymś to można jezdzić, troche go forumowo podrasować i będzie gites majonez

:
Ten pierwszy na prawdę fajny. Logo forum na środku + coś odblaskowego i był by niezły plecaczek. Ciekawe z jaką ceną wyjdzie firma.

:
Mi również pierwszy się bardzo podoba. Ciekawe tylko z jakich materiałów jest wykonany.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.