WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowe gadzety

Czy chcemy forumowe gadżety
Plecak - Tak
21%
 21%  [ 14 ]
Plecak - Nie
10%
 10%  [ 7 ]
Plecak - Nie mam zdania
9%
 9%  [ 6 ]
Plecak - Zależy jaka będzie cena
23%
 23%  [ 15 ]
Paski odblaskowe - Tak
21%
 21%  [ 14 ]
Paski odblaskowe - Nie
1%
 1%  [ 1 ]
Paski odblaskowe - Nie mam zdania
3%
 3%  [ 2 ]
Paski odblaskowe - Zależy jaka będzie cena
7%
 7%  [ 5 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   Forumowe gadżety

Witam,

na razie poddaje pod dyskusję czy coś takiego w ogóle chcielibyśmy produkować dla forumowiczów.

Firma, która robiła dla nas kamizelki i ostatnią edycję koszulek poinformowała mnie, że zaczynają na razie na etapie "beta testów" produkcję żarówiastych plecaków dla motocyklistów, poproszę o zdjęcia i tu zamieszczę abyśmy wspólnie zastanowili się czy chcemy mieć taki gadżet.

Na razie nie znam szczegółów w tym ceny ale to wszystko się za chwilę wyjaśni.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
kempes 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 23 Wrz 2008
Pochwał: 30
Posty: 1746
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Całe plecaki będą oczojebne, czy tylko wstawki? Osobiście uważam, że lepsze były by tylko wstawki - plecak byłby bardziej uniwersalny. Druga sprawa to stosunek ceny do jakości. Jeżeli mam przepłacać za marnej jakości plecak tylko dlatego, że ma forumowe logo to chyba podziękuję. Czy będą to zwykłe plecaki, czy w jakiś sposób przystosowane do używania podczas jazdy (jeżeli czym się w ogóle różnią)?

BTW. Taka "niemotocyklowa" alternatywa: http://www.e-horyzont.pl/...-22_44982t.html
Ostatnio zmieniony przez kempes Czw 27 Sty, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SeBoL
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

w pełni się zgadzam z kempesem

skoro mają to być plecaki dla motocyklistów, jestem ciekawy czy ich "motocyklowość" ma polegac własnie na tej oczojebliwości czy np. sposobach zapinania.

wzór:
 
 
Liver Sausage
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Wg mnie plecak to mało motocyklowy gadżet, na plecach to powinno się mieć żółwia a nie coś co zwiększa ryzyko obrażeń w razie W ;) .
No chyba że chodzi o plecak taki zwykły, tyle że z logo. Ja jednak jestem wierny JanSport'owi, myślę że jakością go nie przebiją ;) .

Ps. Imho fajnym pomysłem byłyby naszywki z logo forum, taką chętnie bym sobie w plecak wkomponował :D
 
 
Krzyzan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

naszywki fajna sprawa bo to nie tylko na plecak ale jeszce setki innych miejsc gdzie mozna by sobie to naszyc. co do plecaka to tez uwazam ze powienien byc prawdziwie motocyklowy i dobrej jakości
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Oczekuję właśnie na maila z większą ilością szczegółów dotyczących plecaka oraz jakimiś zdjęciami to zamieszczę większe info w tej materii
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
AdiDriver
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Widziałem swego czasu na allegro plecaki motocyklowe które służyły również jako żółwie oczywiście z opisu bo nie testowałem ich...
Coś podobnego do tego: http://allegro.pl/plecak-...1422304133.html

PLECAK MOTOCYKLOWY Z METALOWYM OCHRANIACZEM - 200zł.jpg
Plik ściągnięto 107 raz(y) 71,11 KB

 
 
Liver Sausage
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Gdyby kawał blachy na plecach się sprawdzał to byśmy wszyscy w takich śmigali, żółw powinien działać podobnie jak kask czy zderzak ;)
W życiu bym czegoś takiego na plecy nie założył :przestraszony:
 
 
dusza
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

hehe podatność na odkształcenia bliska zeru.... czyli amortyzacja rownież bliska zeru
ale i tak pewnie znajdzie sie ktoś kto to kupi :P
 
 
Yarccom 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Wrz 2007
Pochwał: 5
Posty: 1934
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

pomysł bardzo fajny
sam w sezonie śmigam moto do pracy z kompem dzień w dzień
poki miałem turystyka torba na ramię dawała rade
na plastiku juz nie za wygodnie
_________________
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
 
 
AdiDriver
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Liver Sausage napisał/a:
Gdyby kawał blachy na plecach się sprawdzał to byśmy wszyscy w takich śmigali, żółw powinien działać podobnie jak kask czy zderzak

Ale to nie jest żółw więc tak nie będzie działał !! To jest plecak ! Czytaj ze zrozumieniem !!
Liver Sausage napisał/a:
W życiu bym czegoś takiego na plecy nie założył

Ja założę bo zakładam zwykłe plecaki więc dlaczego miałbym takiego nie założyć ?
Jak nie daj Bóg będziesz kiedyś ślizgał po asfalcie to będziesz się modlił żeby mieć między nim a sobą jakąkolwiek osłone :kwasny: ...
 
 
Liver Sausage
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Bez nerwów ;) Zasugerowałem się tym:
AdiDriver napisał/a:
(...) służyły również jako żółwie (...)

Jak coś służy jako żółw, to tak się powinno zachowywać, prawda? ;)
AdiDriver napisał/a:
Ja założę bo zakładam zwykłe plecaki więc dlaczego miałbym takiego nie założyć ?

Bo taki plecak z kawałem blachy będzie gorzej amortyzował niż zwykły, no i poza tym taka blacha może ulec odkształceniu, konsekwencje sobie wymyśl sam ;)
AdiDriver napisał/a:
Jak nie daj Bóg będziesz kiedyś ślizgał po asfalcie to będziesz się modlił żeby mieć między nim a sobą jakąkolwiek osłone

Dlatego jeżdżę zawsze z żółwiem na plecach a jak coś chcę przewieźć to wkładam to w odpowiednie miejsce - kufer ;)
 
 
AdiDriver
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Liver Sausage napisał/a:
Jak coś służy jako żółw, to tak się powinno zachowywać, prawda?
Pomyśl teraz sam. Jak plecak może służyć jako żółw ? Plecak to plecak a żółw to żółw.
Liver Sausage napisał/a:
Dlatego jeżdżę zawsze z żółwiem na plecach a jak coś chcę przewieźć to wkładam to w odpowiednie miejsce - kufer

Jak się jedzie gdzieś dalej to każdy cm3 się liczy więc czasem kufer nie wystarcza.
Liver Sausage napisał/a:
Bo taki plecak z kawałem blachy będzie gorzej amortyzował niż zwykły, no i poza tym taka blacha może ulec odkształceniu, konsekwencje sobie wymyśl sam
wymyślę tyle że czasem może mnie uchronić przed wbiciem się np. jakiejś gałęzi w plecy same kąpielówki nie pomogą...
 
 
Liver Sausage
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

AdiDriver napisał/a:
Pomyśl teraz sam. Jak plecak może służyć jako żółw ? Plecak to plecak a żółw to żółw.

Porównaj to z tym co wcześniej napisałeś:
AdiDriver napisał/a:
Widziałem swego czasu na allegro plecaki motocyklowe które służyły również jako żółwie (...)

I to ja mam myśleć? :zdegustowany:
Właśnie o tym pisałem, że plecak nie może być zamiennikiem żółwia, zdanie mamy takie samo o opieprzasz mnie o swoje własne słowa.
AdiDriver napisał/a:
wymyślę tyle że czasem może mnie uchronić przed wbiciem się np. jakiejś gałęzi w plecy

A czasem może się wygiąć i przetrącić Ci kręgosłup. Już nie wspomnę o tym, że takiego plecaka w razie W na plecach raczej nie utrzymasz z racji tego, że masz go na zewnątrz ciuchów, równie dobrze może się przesunąć i odrąbać Ci rękę jak na krawężnik trafisz. Co kto lubi ;)
AdiDriver napisał/a:
Jak się jedzie gdzieś dalej to każdy cm3 się liczy więc czasem kufer nie wystarcza.

Nie sposób się nie zgodzić, dlatego w takim wypadku przypiąłbym plecak pająkiem na miejscu pasażera ;)
 
 
AdiDriver
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Liver Sausage napisał/a:
Porównaj to z tym co wcześniej napisałeś:

Wcześniej napisałem żebyś czytał ze zrozumieniem. :zdegustowany:
Nie chce mi się już dłużej Tobie tego tłumaczyć :/
Liver Sausage napisał/a:
A czasem może się wygiąć i przetrącić Ci kręgosłup. Już nie wspomnę o tym, że takiego plecaka w razie W na plecach raczej nie utrzymasz z racji tego, że masz go na zewnątrz ciuchów, równie dobrze może się przesunąć i odrąbać Ci rękę jak na krawężnik trafisz.

A krowy będą latać :wstyd:
Liver Sausage napisał/a:
dlatego w takim wypadku przypiąłbym plecak pająkiem na miejscu pasażera

Ja na miejscu pasażera mam przeważnie żonę :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.