Galeria
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
: Galeria
Tak siedzę od jakiegoś czasu na forum bandita i tam jest coś takiego fajnego jak galeria każdego użytkownika.
Na stronie głównej pojawiaja sie najnowsze zdjęcia itd.
Fajna sprawa, bo każdy może stworzyc sobie album i spokojnie go podlinkować do postów, albo po prostu się nim pochwalić.
Czu tutaj ten pomysł by się sprawdził?

:
A powiedz mi czy są jakieś ograniczenia np. co do wielkości, rozdzielczości, czy ilości zdjęć w albumie danego usera?

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
metalbeast
[Usunięty]
:
A wiesz, że nie znalazłem? Jest tylko pokazana zajmowana przestrzeń, ale nie widzę nigdzie ograniczenia.

Kat
[Usunięty]
:
Wydaje mi się że 800x600x100KB i tak 12-16 zdjęć na użytkownika powinno być dobrze. Na forach modelarskich jest to dość popularne rozwiązanie.

:
Na naszym forum jest zainstalowany moduł album, i nawet go wstępnie z Leonem konfigurowaliśmy, tylko właśnie zastanawiamy się cały czas, jak to wpłynie na generowany ruch na serwerze, gdyż mamy określony limit ruchu. Poza tym w związku z powyższym zastanawiamy się nad limitem rozdzielczości i objętości obrazka oraz ilością per user w albumie.

Jakieś propozycje co do tych parametrów, bo na pewno nie zrobimy tego bez limitowego
np. 10 obrazków, 1024x768 każdy, 500kB/obrazek

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Fabian
[Usunięty]
:
Jezeli zdjecia mialby byc uploadowane na serwer forumowy, to zwiekszy na pewno to jego miesieczny transfer.
Mozna przeciez przerobic modul, aby zamiast uploadowania zdjec, podawac zewnetrzne sciezki do obrazkow, ktore mozna wrzucac na bankfotek.pl czy imageshack.us, etc.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.