Termometr oleju! ( czujnik temperatury oleju )
Odpowiedz do tematu

prymok
[Usunięty]
: Termometr oleju! ( czujnik temperatury oleju )
Mam pytanko! Czy ktos z was ma załozony termometr oleju. Jesli tak to jak to sie sprawuje w praktyce,czy jest przydatny i czy mozna gdzies kupic tniej niz na allegro (119 pln)

:
w berlińskim louisie była promocja na niego
moto detail za niecałe 100 zł ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
prymok
[Usunięty]
:
a czy mogłbym dostac jakiego linka ?
A czy masz moze załozony taki termometr?

prymok
[Usunięty]
:
Mi chodzi o taki wkrecany za miast bagnetu napewno by sie przydał ale chyba nikt tego nie ma przy swoim gs bo nikt nic nie pisze:)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
własnie jest fajny taki :) podoba mi się :D tylko że drogo cenią sobie za niego. Jak sezon w pracy się zacznie i kasa będzie to może... teraz nawet na aku nie mam :(

Maciekkg
[Usunięty]
:
Kumpel mial w Gsie fajny bajer polecam :) Gdy go katowal np na jakims weselu i temperatura mocna skakala do gory to dawal odpoczac moto ;) Sam bym sie skusił na taki termometr...

michal_elwuo
[Usunięty]
:
jeżeli jest dużo chętnych to zbierzmy się grupką, weźmiemy kilka sztuk to może jakieś pusty się wynegocjuje?

ronin810
[Usunięty]
:
Dzisiaj ide po odbiór cześci ( gs-a) do zaprzyjaźnionego sklepu moto.Zobaczymy w katalogu louisa czy jest taki wskaźnik ile kosztuje i oczywiście czy pasuje.POZDRAWIAM

Ostatnio zmieniony przez ronin810 Pią 22 Lut, 2008, w całości zmieniany 1 raz
pootietang
[Usunięty]
:
tylko gdzie te upusty chcesz negocjować?? w jakiego dostawcy ??

michal_elwuo
[Usunięty]
:
jeżeli będę widział ile osóbmniej więcej jest chętnych, to wyślę maila do wszystkich których znajdę... nawet jak ktoś nie wystawia może mieć :)

kikon18
[Usunięty]
:
Mysle ze nawet jak by się udało coś stargować to i tak to będą złotówkowe sprawy bo jak ktos zamówi to potem musi powysyłać ludziskom no i widomo wysłka tez kosztuje, ale spróbować zawsze można :)

:
http://pdfkatalog1.louis....ail.cgi?page=30

jest promocja w louisie
jakieś 85 zł

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
stefansim
[Usunięty]
: Termometr oleju
Witam,

Mam w swojej GS-ce taki termometr. Nie wiem jakie teraz ceny są najlepsze (bo już go miałem jak kupiłem motocykl). Powiem tyle: przydaje się jak motor jest zimny - wiesz kiedy ssanie już całkowice wyłączyć i wiesz, że możesz już kręcić wyższe obroty bo silnik nie jest zimny.

Pozdrawiam

: Re: Termometr oleju
stefansim napisał/a:
Witam,

Mam w swojej GS-ce taki termometr. Nie wiem jakie teraz ceny są najlepsze (bo już go miałem jak kupiłem motocykl). Powiem tyle: przydaje się jak motor jest zimny - wiesz kiedy ssanie już całkowice wyłączyć i wiesz, że możesz już kręcić wyższe obroty bo silnik nie jest zimny.

Pozdrawiam


Napisz jakie temperatury wskazuje te cudo . Ile olej ma po kilkudzisięciu kilometrach w trasie , miasto , ile trwa rozgrzanie silnika itp.
Latem w korkach ile max było ?

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Kubunia
[Usunięty]
:
Kupiłem sobie uniwersalny termometr Stage6 LCD
http://sklep.mieloch.pl/p...62680b95546756f
Do tego dokupiłem czujnik temperatury M14x1.25 wkręcany zamiast śruby spustu oleju.
http://sklep.mieloch.pl/p...60e37b292de1703
i zamontowałem ;)

Przejechałem się z nim i działa bardzo ładnie. Przy temperaturze zewnętrznej 5*C silnik po 20km nagrzał się do temperatury 76*C i więcej już nie chciał. Zobaczymy co będzie latem hehe. Termometr bardzo dobrze wykonany, ładne białe podświetlenie i czytelne cyferki. Polecam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.