Integracja :)
Odpowiedz do tematu

:
Mija miesiąc od pierwszego "spotkania integracyjnego" wypadałoby je powtórzyć, a może zapoczątkować comiesięczny cykl :przestraszony: nadchodzący weekend tj. piątek/sobota jest ktoś chętny?

:
maffias asie ehh. Mówiłem Ci, że ja na weekend prawie zawsze wracam ;] Nie można się umowic na następną środę / czwartek? Myślę, że sporo osób ma wolne i by się zjawiło :)

Weekendowe terminy są średnio średnie...

Dziadek
[Usunięty]
:
Cześć. Mam pytanko śmigacie zimą?
Może bym się załapał :oczami:

Ishe
[Usunięty]
:
Osobiście Ja będę śmigał tylko na motomikołajkach a potem czekam do wiosny ;)

:
Generalnie ostatnio tutaj w Poznaniu było spotkanie, Maffias miał zrobić drugie, ale obraził się na mnie... Mam nadzieję, że na całe forum gs nie :/
A ja go nie chciałem urazić, kurde... Ehh.

Dziadek
[Usunięty]
:
Do wiosny mu przejdzie
albo po prostu na razie nie ma czasu na klikanie .
Tak myślę :oczami:

:
Ja zimą latam ;) w przyszłą sobotę jak nie będzie nic padać planuję na godzinkę wyjąć sprzęta :D

Ishe
[Usunięty]
:
Hehe a Ja wyjme dzisiaj:D stestuje jak to się jeździ w mrozie bo za oknem mam -3, to bedzie takie małe przygotowanie na motomikołajki :hyhy:

SeBoL
[Usunięty]
:
Może w ramach moto bazaru jakieś spotkanie przy piwku z wkładką na rozgrzanie? :D

:
ja tam nikomu nie wkładam :P
no i cóż, temat ucichł, bo chyba Maffias na mnie się mega fochnał :/ Ale jeśli coś proponujecie to ja bardzo chętnie :)

SeBoL
[Usunięty]
:
to ja już robię listę obecności :D

1. Seba
2. Piotras
3. ?? ?

:
hehe ale wiesz kiedy, gdzie, co i jak xD no i to termin pewnie na jakos przed swietami :P bo trzeba poinformowac ludziska ;)

Pozdro :)

Dziadek
[Usunięty]
:
Jak czas pozwoli to też będę

SeBoL
[Usunięty]
:
no jak to jaki termin - 12 grudnia :)
miejsce - ...hmmm jakieś stoisko Suzuki? :P
godzina - 12, 13, ?

rosche
[Usunięty]
:
:zalamany: siedzę na uczelni

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.