Moja pierwsza potezna dziewczynka;]
Odpowiedz do tematu

Cezarek
[Usunięty]
: Moja pierwsza potężna dziewczynka;]
Wszyscy zamieszczają swoje maleństwa więc i ja to zrobie;]
Niestety nie wygląda tak spektakularnie jak niektóre Wasze sprzęty:( Ale mam nadzieję że będzie lepiej;] Ale przede wszystkim ma jeździć bez usterkowo:D
Moto jest z 90 roku;]

http://bikepics.com/members/cezarek/90gs500/

pootietang
[Usunięty]
:
wyczyść tłumik i będzie si :) gratulować!

:
Motocykl prezentuje się dobrze.
W pierwszej kolejności skupiłbym się na umyciu motocykla, wypolerowanie lakieru oraz podstawowych czynnościach (wymiana filtrów paliwa, oleju i powietrza oraz wymiana oleju). Oczywiście wstrzymałbym się z tym do cieplejszych dni albo zrobił to w ciepłym garażu.
W motocyklu w którym zapewne przebieg nie jest znany (sprzęt ma prawie 20 lat i przebieg na poziomie 60-80 tys. na liczniku i kilku właścicieli) proponowałbym wizytę w serwisie.

:
Zdjęcia trochę kiepskie, ale suzi wygląda OK. Kompletna, nie poobijana, jak na 90 rok całkiem przyzwoicie. Jedynie ten zasyfiony tłumik razi.

kikon18
[Usunięty]
:
nie no panowie, moto sobie chłoak umyje odpicuje porobi wszystko bo widać że motot troche stało i bedzie smigał :) Można wiedzieć jaki przebieg i ile zapłaciłeś za ten rocznik, bo moj rok starszy i nie wiem jak są mniej wiecej ceny takich staruszków żeby się ktoś tego czepił :D jak wyczyścisz moto itd. wstan nowe foty :)

Cezarek
[Usunięty]
:
Dokładnie, fotki są zaraz po tym jak kupiłem;] teraz już jest lepiej, tłumik też już wygląda dobrze;] Jest już przygotowany do sezonu i smigałem ostatnio bo już nie mogłem się powstrzymać;]
Jeśli chodzi o tych właścicieli to w niemczech była kobieta a tu mój kolega od którego kupiłem moto;]
Przez ostatni rok stał nie używany dlatego taki kiepski stan wizualny;/
Przebieg to 50tys. więc nie jest źle:)
Zdjęcia wstawie jak się poprawi aura i będę mógł strzelić fotki na dworzu w jakiś słoneczny dzień;]

michal_elwuo
[Usunięty]
:
ja wierzę że będzie z niego piękny motor :D troszkę pracy i co najważniejsze... dużo, dużo czystej miłości, której chyba nikomu z nas nie brakuje do gs-ka :) będzie bomba :D !

:
orginalny kolorek i naklejki wrzuc jakies nowe fotki w lepszej jakosci :) moto ładniutnie ^^ xD

Snajper
[Usunięty]
:
Niezła :) Jednak GS to GS.

Cezarek
[Usunięty]
:
Zapakowałem nowe zdjęcie;] aktualne;] rabiłem dziś;]
i jak??

http://bikepics.com/members/Cezarek/90gs500/

michal_elwuo
[Usunięty]
:
ładniutka, czyściutka, wypucowana :D tylko pogratulować pozostaje :)

naprawdę super :goodjob:

:
no no to rozumie ^^ śliczna czyściutka świecąca się :) ladnie ten kolor wyglada ;) xD

:
No! Teraz to OK! A jak tłumik? Udało Ci się go doprowadzić do porządku?

Cezarek
[Usunięty]
:
jest dobrze;] na tyle i ile moglem odpicowalem;] mialem zdjecie ale nie wiem czemu zrobilo sie z bledem;/ przy okazji dorzuce;]

kikon18
[Usunięty]
:
nie no bez porównania... teraz motorek ślicznie wygląda :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.