najpiekniejsze moto :)
Odpowiedz do tematu

RONI:)
[Usunięty]
: najpiękniejsze moto :)
a oto moja niunia jest z wawy a obecnie śpi w moim garażu w łodzi :) ...kupiłem ją po dwóch latach tyrania w zakładzie mojego starszego..
na początku było cieżko ale się nie zniechęcałem..najgorzej było przekonać rodziców i dziewczyne ale po jakimś czasie dali spokój bo gadałem o moto non stop i zauważyli że jestem chory na motory :D zrobiłem prawko i oto owoc użerania się z właścicielami puszek:)

nie mam cyfrówki więc podaje link na strone poprzedniego właściciela(madboy nie obraź sie:))

http://www.scigacz.pl/rider/5656/foto/

pootietang
[Usunięty]
:
gratulować! na tym forum każdy jest chory na motory :)

:
Gratuluje sprzeta prezentuje sie naprawde swietnie

capri
[Usunięty]
:
ładny

RONI:)
[Usunięty]
:
pootietang-tzn że dobrze trafiłem :) ..mam nadzieje że moja choroba będzie b. zaawansowana i zakaźna :)

jankees
[Usunięty]
:
No no no ładny sprzęcik pogratulować,a co do czachy to lampa była przerabiana ?? nie orientujesz się?.

RONI:)
[Usunięty]
:
nic mi na ten temat nie wiadomo jak pytalem sprzedawcy to podobno jeszcze poprzedni właściciel robił przeróbki...dla mnie z tym reflektorem wygląda świetnie..

:
W starszych modelach z owiewka baaardzo nie podobaja mi sie swiatla ( dwa male okragle ). Ty tego problemu nie masz :D Gratuluje ladnej Suzi :)

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
RONI:)
[Usunięty]
:
dziekować :)

Robcio
[Usunięty]
:
...ladny sprzecik :-)

R.

: Re: najpiękniejsze moto :)
RONI:) napisał/a:
...najgorzej było przekonać rodziców...


Jak powiedziałem rodzicom, że kupuję moto to aż mnie zaskoczyli i powiedzieli jedynie żebym nie wpakował się w jakiegoś rupiecia, tylko żebym kupił nowego z salonu. Chyba wiedzieli, że żadne protesty nie mają większego sensu :) A co GSika to kurde ładny, wyróżnia się z tłumu. Kolorek też fajny!

Changer
[Usunięty]
:
bardzo ladny... sam posiadam w tych kolorach, tylko bez owiewek..:)

kikon18
[Usunięty]
:
super, z owiwkami mi do twarzy :> :D

michal_elwuo
[Usunięty]
:
naprawdę superowo wygląda w tym kolorku z takimi owiewkami :)

moje najserdeczniejsze gratulacje :goodjob: :D

:
link cuś nie dziala

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.