poszukuje filmu z udzielem gs'a
Odpowiedz do tematu

lukaszrg
[Usunięty]
: poszukuje filmu z udziełem gs'a
nigdy nei jezdziłem na tym cudenku i chciał bym zobaczyc jakis film z licznikami jak to przyspiesza/ Tylko te co oglądam to goscie jakies pały i sie boją dac mu po garach. Jak by ktos widział taki film to prosze o link. bo wysligi rózne zebym mógł sobie porównac jego moc

michal_elwuo
[Usunięty]
:
też miałem ten problem że nie było filmiku.... jak się zrobi cieplej i jak wrócę z nart to mogę coś nagrać... :D ale to dopiero po 18.02

TUCIO
[Usunięty]
: jeden z przykładów
http://pl.youtube.com/watch?v=6j3E__BhFHo :twisted: wpisz na YOUTUBE-SUZUKI GS 500,jest troszke tego tam

:
http://gs500e.free.fr/videos

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
michal_elwuo
[Usunięty]
: Re: poszukuje filmu z udziełem gs'a
lukaszrg napisał/a:
nigdy nei jezdziłem na tym cudenku i chciał bym zobaczyc jakis film z licznikami jak to przyspiesza


Panowie czytajcie ;) na yutube.com nie ma praktycznie żadnego filmiku z takim ostrzejszym startem i z ostrzejszą jazdą, tak żeby było wdać liczniki...

lukaszrg
[Usunięty]
:
michal_elwuo napisał/a:
też miałem ten problem że nie było filmiku.... jak się zrobi cieplej i jak wrócę z nart to mogę coś nagrać... :D ale to dopiero po 18.02


Nie śpieszy mi sie :) czekam. Daj mu po piżdzie ile tylko fabryka dała bo chce zobaczyc czy nie bedzie zamocne lub zasłabe :)

Robcio
[Usunięty]
:
lukaszrg napisał/a:
michal_elwuo napisał/a:
też miałem ten problem że nie było filmiku.... jak się zrobi cieplej i jak wrócę z nart to mogę coś nagrać... :D ale to dopiero po 18.02


Nie śpieszy mi sie :) czekam. Daj mu po piżdzie ile tylko fabryka dała bo chce zobaczyc czy nie bedzie zamocne lub zasłabe :)


...ja tam mam inna propozycje - spotkajcie sie gdzies w polowie drogi miedzy waszymi miejscowosciami i tam spokojnie, bez stresu, wspolnie dajcie mu po 'piżdzie'. Moze byc nawet po 18.02 - wasza sprawa :doh:

:
niooo bo gs to super ścig i tu przyspiecha najwazniejsza :]

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Snajper
[Usunięty]
:
Dodam że przyspieszenie to 6 s. 5,6 6,1 - różnie podają, ale tak mniej więcej idzie.

Robcio
[Usunięty]
:
Snajper napisał/a:
Dodam że przyspieszenie to 6 s. 5,6 6,1 - różnie podają, ale tak mniej więcej idzie.


...uuuups, a jak mierzylem zaraz po zakupie to mi wyszlo 6,2 s. Czy cos jest z moim GS'em nie tak? Pomocyyy! :movinggreen:

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli naddzwiekowych predkosci i niesamowitych przyspieszen GS'owych :wink:

matoshiba
[Usunięty]
:
Robcio napisał/a:


...uuuups, a jak mierzylem zaraz po zakupie to mi wyszlo 6,2 s. Czy cos jest z moim GS'em nie tak? Pomocyyy! :movinggreen:



Pewnie byłeś źle ubrany.Niech zgadnę miałeś na sobie kask kurtkę z ochraniaczami rękawice porządne buty i spodnie i nie dawałeś ostro po piź.. . Nastepnym razem ubierz się tylko w koszulkę spodenki a na nogi sandały albo klapki ( wiadomo każdy kilogram się liczy ) i długaaaa , wtedy magiczne 0,2 s które nie daje spać po nocach zniknie .


A tak na poważnie to czy to jest 6 s czy 6,3 s to chyba nie jest najważniejsze , ;liczy się sama jazda .

lukaszrg
[Usunięty]
:
ja chce zeby było czym poszalec i uciec przed pałami :)

Robcio
[Usunięty]
:
matoshiba napisał/a:

to czy to jest 6 s czy 6,3 s to chyba nie jest najważniejsze ,


...chyba nie pomyslales, ze wlasnie to jest dla mnie najwazniejsze?

Zdrowka! R. :wink:

Robcio
[Usunięty]
:
lukaszrg napisał/a:
ja chce zeby było czym poszalec i uciec przed pałami :)


...ja to bym czasem nawet chcial, aby ta 'pala' niektorych dosiegnela :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.