letnie moto-ciuchy
Odpowiedz do tematu

gunia
[Usunięty]
: letnie moto-ciuchy
witam!
jestem nowa na forum i na moto tez:) zaczynam tu watek, ale nie wiem czy to dobre miejsce.
wiecie moze o jakichs dobrych spodniach/kurtce moto na lato? jezdze w pelnym 'uzbrojeniu' czyt.spodnie i kurtka tekstylna i ostatnio troche sie gotuje..szukam czegos lzejszego, bo przy 30stopniach to wcale nie jest przyjemne :zdegustowany:
mozecie polecic jakas firme/marke/model ciuchow letnich?najlepiej do dostania w Pn:)
pozdrawiam!!

reen84
[Usunięty]
:
ja jeżdżę w jeansach Asport, ale przy 30 stopniach w mieście nie ma siły żeby było chłodno ;)

:
dzial zdecydowwanie chyba nie ten ;p

ale moja rada to moze zamiast spodni na moto zwykle plus ochraniacze na kolana i piszczele, kiedys w takim czyms jezdzilem i normalna kurtka i reszta wdzianka ;)

ogolnie to sie staraj nie zatrzymywac ;d jak wieje to nawet w takiej temperaturze jesta calkiem przyjemnie ;p pzdr

gunia
[Usunięty]
:
heh staram sie staram ale czasami trzeba:) chyba poszukam jeansow moto,bedzie przynajmniej przewiewnie!

Cytat:
dzial zdecydowwanie chyba nie ten ;p

to w kt dziale?chcialam rady od Poznaniakow:d

:
spoko- regionalne sa i od tego :)

w posen możesz wskoczyć do paru sklepów jednak jesli chodzi o 'letnia ofertę' to chyba najlepiej przejrzeć dzial z ciuchami/akcesoriami..

powiedz ile chcesz na nie przeznaczyc, do czego mają sluzyc itp.. na pewno pomożemy ;)

pozdrawiam- Juli(an)
gunia
[Usunięty]
:
po wizycie w motoakcesoriach decyzja juz raczej podjeta.jeansy!tez grube ale na pewno lepsze to niz tekstylne.nie wiem czy nie poszaleje tez z kurtka,chociaz namawiaja mnie na zbroje bo to tansze i na pewno w tym chlodniej..ale nie wiem czy tak bezpiecznie w razie W.ktos z Was jezdzi w zbroi zamiast kurtki??

:
Myslisz o takiej zbroi jak na crossa? (zwie sie chyba buzer)

Moze lepiej samego zolwia z paskiem? :)

gunia
[Usunięty]
:
hej,tak,buzer np ozone armor.2x tansze niz kurtka,a na upal idealne..nie wiem co sie dzieje z siatka w razie upadku bo rozne opinie sa,ale siatki tam malo,glownie ochraniacze.sam zolwik nie ochroni rak:(

:
siatka jak to siatka, nie trudno sie domyslic ze podczas wypadku nawet nie poczujesz ze tam sie znajdowala
tyle ze odnosze wrazenie jakby to bylo ubranie tylko dla plci meskiej ;p
na pewno lepsze to niz nic, jesli nie bedzie Ci przeszkadzac wyglad, to moim zdaniem buzer ma lepsze ochraniacze niz n ie jedna kurtka i calkiem dobry wybor na aktualna pogode ;)

gunia
[Usunięty]
:
trudno nie miec takiego wrazenia:)ale co tam,podobno wyglad nie najwazniejszy...bede najwyzej malym pakerem i tyle!pzdr

:
http://allegro.pl/item110...oja_damska.html

Jesli nie chcesz wyglądać jak maly paker :) Sa tez damskie wiekszosc firm wypuszcza modele damskie :)

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
:
maly paker :rotfl:

radze Ci wpierw takie cos przymierzyc na prawde ;d

i sie w szczegolnosci zastanowic nad samym zolwiem albo jakas bardziej przewiewna kurtke z ochraniaczami moze jednak ;)

gunia
[Usunięty]
:
no tak,tylko ze bardziej przewiewna kurtka z ochraniaczami niestety juz troche kosztuje.a tego chcialam uniknac.przymierzalam wlasnie ten ozone armor,nie bylo az tak zle,zalozy sie koszulke i powinno byc ok:)co do damskich modeli to wlasnie cena juz tez inna.zobacze,jesli gdzies w Pn znajde damskie to na pewno przymierze.ale troche mi sie juz spieszy z kupnem..

matzec
[Usunięty]
:
Polecam kurtkę Modeka Roma. Jeździłem w niej ostatnio w największe upały i było zupełnie dobrze, choć wiadomo - nie na postoju na światłach, nie ma cudów. Kurtka jest dobra ponieważ jest możliwość wypięcia membrany, i dlatego że ma liczne siateczki dzięki którym jest dobra wentylacja. Kurtka ma ochraniacze na przedramionach, barkach i taką cienką jakby piankę na plecach. No i warto dodać, że są rozmiary damskie.

:
A co do samego latania w upale, to o wiele lepiej jest jak sie ma termoaktywna bluzke.
Pomimo ze goraco to tego sie az tak nie czuje. Np. ten caly brubeck to wydaje w nie tak zlych cenach.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.