Forumowe koszulki - edycja 2010 vol.2
Odpowiedz do tematu

:
grzywka44 napisał/a:
I dowiedziałaś się czegoś Irysku?
Policzę do dziesięciu...
No niestety, ja mam również swoje życie prywatne i w okresie świąteczno - Noworocznym nie siedziałam przed kompem i nie załatwiałam takich spraw... ;)

Jutro osobom które nie otrzymały jeszcze koszulek (są to osoby które zamawiały XXL lub większe) wyślę PW.

:
1. Osoby które nie dostały jeszcze koszulek: proszę o info na maila.
2. Osoby zamawiające koszulki XXXL: wysłałam do Was PW. Proszę o decyzję.
3. Osoby z odbiorem osobistym: koszulki są już u mnie. Proszę się umawiać na odbiór (tel., PW lub mail).

grzywka44
[Usunięty]
:
Koszulki dotarły w dniu dzisiejszym Irysku dzięki za załatwienie sprawy są super choć troszkę mogły by być mniejsze ;)

lwg1103
[Usunięty]
:
U mnie też dotarło. Ogromna ta koszulka, idę na siłownie :D

demot
[Usunięty]
:
do mnie dziś dotarła. dziękuję Irys:) tak prawda, trochę spora, ale to nic:)

Iga
[Usunięty]
:
jeśli chodzi o wykonanie koszulki to tragedia... naklejki bo tak to można nazwac odchodzą jak chcą...;/;/;/ a napis Iga wygląda jak Ica.... no cóz;D to była tylko moja taka luźna opinia.

:
Iga napisał/a:
naklejki bo tak to można nazwac odchodzą jak chcą
Mam tych koszulek 3 i naklejki nie odchodzą (mimo że były już prane) - ktoś jeszcze coś takiego zauważył?
Jeżeli masz/macie jakieś uwagi, to zapraszam na maila.

:
Osoby które zgłosiły odbiór osobisty - proszę się umawiać po odbiór! Moje mieszkanie nie służy za składzik ;)

:
Iga napisał/a:
jeśli chodzi o wykonanie koszulki to tragedia... naklejki bo tak to można nazwac odchodzą jak chcą...;/;/;/ a napis Iga wygląda jak Ica.... no cóz;D to była tylko moja taka luźna opinia.


Ja niestety też się muszę pod tym podpisać :P Nawet jeszcze nie była prana a te takie... hm... paski przy logo odchodzą~ ale rozumiem że to cyfrówka ;) stąd też taka cena.

Pozdr.

Yes, you can die on a motorbike,
but believe me, there's no better way to live the short time we've been given.
And if you couldn't understand it so far... don't bother, you never will.
:
Mówisz o "wąsach" loga. To jest na tyle delikatny element, że było prawdopodobne że mogą się zacząć odklejać.

Jeżeli ktoś ma uwagi i reklamacje, to podam dane do producenta.

:
Po raz ostatni przypominam osobom z odbiorem osobistym o ich koszulkach które u mnie leżą.
Nie będę Wam o tym prywatnie przypominała - wydaje mi się że to Wam powinno zależeć...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.