Forumowe koszulki - edycja 2010 vol.2
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki Irys za koszulki :padam: :hyhy: są rewelacyjne. Masz u mnie już 2 piwa. (pierwsze za poprzednie koszulki) :D

Tomek8888
[Usunięty]
:
Do mnie właśnie zapukał listonosz. Paczka wydawała mi się za mała jak na 2 koszulki i przez chwilę pomyślałem, że w środku jest tylko jedna. Ale jednak w środku były 2 ;)

Koszulki świetnie wyglądają. Póki co przeleżą nieużywane w szufladzie i mam nadzieję, że w czekające nas wakacje będę je już nosił podczas jazdy na GS'ie :P

Dzięki wielkie Irys za czas i wysiłek włożone w tą całą akcję :padam:

:
super jest koszulka!! :)

<3 irys! :* :D
dziekujeeemy ! :padam: :padam:

:
Paczka również dziś dotarła do mnie! Koszulki super! Irys dzięki! :)

Demonikk
[Usunięty]
:
Ja również chciałbym podziękować za paczkę, doszła koszulka bardzo ładna :) dziękuje :)

szpaku
[Usunięty]
:
kapitalna koszulka:D Idelanie apsuje:D Już czeka na pierwszą przejażdżkę:d

Dzięki śliczne IRYS --> Jesteś wielka!!! :D

sawik
[Usunięty]
:
do mnie tez dotarła :) dzieki irys
tylko ze moja jest za wielka :( jest jakaś szansa zeby mi wysłali nr mniejszą ??
oczywiście nie za darmo

Qebek
[Usunięty]
:
Ja również właśnie odebrałem :hyhy: co tu dużo mówić Irys wielkie ukłony :padam: Dziękuję ;)

przemek_posp
[Usunięty]
:
Ja też dostałem :D wszystko ładnie, pięknie tylko że jest o rozmiar za duża, więc się dołączam do pytania sawika: czy jest opcja wymiany na mniejszą?

:
Jeszcze raz napiszę: nazewnictwo koszulek z dwóch różnych firm się różni. Odpowiednikiem rozmiaru L w Promostarze (rozmiarówka podana przeze mnie) jest rozmiar XL w Stedmanie (Wasze aktualne koszulki). Producent porównywał głównie długości koszulek jak i inne wielkości.

W związku z tym, "wymianie" ze względu na błąd producenta podlegają jedynie koszulki które rzeczywiście granicznie odbiegają wielkościami.

I tak jak już pisałam. W sprawach reklamacji proszę pisać na maila.
Napiszcie, to zobaczymy co się da zrobić.

Safar
[Usunięty]
:
:) a ja sobie nadal czekam :) Coś mnie nasza poczta nie lubi :) może przez to że na takim zad.... mieszkam :)

:
Kilka koszulek jeszcze w ogóle nie zostało wysłanych. Dostawca koszulek pomylił się przy dostawie, nie dosłał kilku rozmiarów a i pogoda nie sprzyja przejazdom kurierów. Mam nadzieję że do końca tygodnia wszystkie koszulki zostaną wysłane.

Jeśli ktokolwiek będzie miał jakieś uwagi, zauważy pomyłkę itp. proszę pisać na maila. (reklamacji na forum nie przyjmuję)

Ostatnio zmieniony przez Irys Czw 16 Gru, 2010, w całości zmieniany 1 raz
ptaku_1
[Usunięty]
:
Wczoraj otrzymalem koszulke, wyglada lepiej niz w projekcie :)
Wielkie dzieki za organizacje i poswiecenie czasu.

Safar
[Usunięty]
:
:) dzisiaj i do mnie dotarł listonosz z paczką :D koszulki są REWELACYJNE! ogromne gratulacje dla organizatora :) IRYS wielki dzięki! GRATULUJE dobrej roboty :) pozdrawiam!

grzywka44
[Usunięty]
:
a czy ktoś jeszcze nie dostał tak jak to jest w moim przypadku??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.