Mikolaje na motocyklach :)
Odpowiedz do tematu

Dejvid
[Usunięty]
: Mikołaje na motocyklach :)
Może temat troche przedawniony :) Ale chciałbym sie zapytać czy ktoś z forumowiczów na tej akcji był ?? :) 7 grudnia :rotfl: :rotfl: (kilka Gs widziałem)

sakul
[Usunięty]
:
No ja byłem, a co? Jakiś GS wjechał Ci w du.. i szukasz winnego? :P

Dejvid
[Usunięty]
:
Hmmm czysta ciekawosc, niestety pomorska część forum zamula wiec każdy temat jest dobry do rozmowy :D A poza tym chcialem zobaczyc kto wgl z naszego pieknego wojewodzstwa jest sklonny do takich akcji i kogo bd mógl spotkac nastpenym razem :) :looka: :looka: :looka:

sakul
[Usunięty]
:
po prostu pomorskie ma swoje forum i ludzie raczej tam się na jakieś wypady zbierają :P

mr0zd
[Usunięty]
:
Pomorskie forum to w 90% banda precli i ogólnie ono całe zamula :)

kruk
[Usunięty]
:
Mówisz o moto3miasto czy o temacie pomorskim na forum GS-a? To drugie to chyba w ogóle nie żyje :) , a na pierwsze wszedłem 2 razy, żeby rzucić okiem na interesujące tematy i informacje i... więcej mi się nie chciało. Jedyne co ciekawego tam znalazłem to info o parkingu w mojej okolicy z zadaszonymi wiatami dla motocykli. Wg mnie zbyt rozległe jest to forum, co w praktyce sprowadza się do tego, że jest tam "wszystko i nic".

:
Cytat:
Pomorskie forum to w 90% banda precli i ogólnie ono całe zamula :)


mam takie same odczucia :P

sakul
[Usunięty]
:
fakt, że zimą nie ma tam po co wchodzić, ale pytania o termin jajcarni, mikołaje na motocyklach i inne imprezy to tylko tam :D

Dejvid
[Usunięty]
:
Kruk mógłbys dac mi link do tego tematu o zadaszonych parkingach ?? :) bo niemoge znalesc :) :] :]

kruk
[Usunięty]
:
http://www.moto3miasto.pl/viewtopic.php?t=6645 Tam jest mowa ogólnie o garażach i parkingach, nie tylko zadaszonych. :P Ale ktoś napisał posta o zadaszonym parkingu we Wrzeszczu. Ja tam będę w sezonie trzymał swojego GS-a, jak już się zima skończy i go ściągnę z innej dzielnicy z garażu znajomego.

Dejvid
[Usunięty]
:
Czy ktos z Gdyni lub okolic (rumia np.) ma fioletowego gs ?? :) wczoraj widzialem na morskiej jak piekny GS przelecial :) na wysokosci tesco na chyloni około godziny hmm 16.30

reglinski35
[Usunięty]
:
Tak jak w temacie


VIII Edycja Parady „Mikołaje na Motocyklach”


Mikołaje na Motocyklach w dniu 05.12.2010




http://mikolaje.gd.pl/por...ki-uczestnictwa

polecam :D rok temu byłem jeszcze bez maszyny ale w tym roku będę już z nią :D :D

mr0zd
[Usunięty]
:
Załatwiam sprawy z ubezpieczeniem i lecę po naklejkę. Będą to moje trzeci mikołaje, mam nadzieję, że rekord znów zostanie poprawiony :)

kruk
[Usunięty]
:
Jeśli tylko pogoda będzie znośna, to powinienem być. Mam już strój mikołaja i chętną na plecaczek do robienia fotek. To będzie moja pierwsza parada motocyklowa w ogóle, bo nie kręcą mnie takie spędy, no ale ten jest w nieco innym typie, więc spróbuję. :)

regius15
[Usunięty]
:
Jeśli tylko pogoda chociaż cokolwiek dopisze to również się wybieram ...bo czemu by nie :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.