Jezdzi ktos w zbroi ALPINESTARS BIONIC 2?
Odpowiedz do tematu

joeey
[Usunięty]
:
Gdzie można wyrwać taniej tą zbroje A*? Do tego bym wziął rękawice krótkie A* na lato, zdecydowałem się, ale cena trochę mnie przeraża :przestraszony: Gdzie w wawie można by było dostać upust? Albo ewentualnie przymierzyć w wawie i zamówić. hmm? :niepewny:

mr0zd
[Usunięty]
:
IM na Jagiellońskiej o ile dobrze pamiętam jest, ale tam na rabaty nie licz, pojedź, przymierz i szukaj... Ewentualnie mogę dać Ci cynk do kogoś kto ściąga ciuszki z USA, tam zawsze taniej.

joeey
[Usunięty]
:
OK lukne w Intermotors, ale możesz dać namiary na gościa co ściąga takie rzeczy :)

joeey
[Usunięty]
:
Zbroja A* zakupiona i powiem, że jest zajebista :D na takie temperatury jak teraz mamy jest idealna :) jest tak przewiewna jakby się jeździło w samej koszulce. Zostaje jednak mokra plama na plecach bo żółwiu... :P

Jeśli ktoś się zastanawia nad tą zbroją to szczerze mogę polecić :) (po ściągnięciu na rękach zostaje śmieszna kratownica :rotfl: ).

:
joeey napisał/a:
jest tak przewiewna jakby się jeździło w samej koszulce. Zostaje jednak mokra plama na plecach bo żółwiu...

i jebut: w wieku 30lat korzonki robia <strajk>

pozdrawiam- Juli(an)
swistaq
[Usunięty]
:
A to nie jest czasem tak że zbroję się powinno zakładać pod coś? Z tego co słyszałem zbroje nie są konstruowane pod kątem ochrony przed samym szlifem tylko momentem uderzenia. Siatki na których są protektory są dość mocne ale nie na tyle żeby utrzymać wszystko w kupie w trakcie szlifowania. O ile dobrze pamiętam to tak mi tłumaczył facet w sklepie Dainese w Krakowie.

:
Dobrze pamiętasz. Dla tego ja, mimo tego że kusi, kupować zbroi pewnie nie będę.
Przy szlifie coś czuję, że zleci z człowieka wszystko...
To tak jak zakładanie ochraniaczy kolan na spodnie (dżinsy). Pierwsze co Ci zleci z nóg przy szlifie to właśnie te ochraniacze (rzepy się odczepią) - mój instruktor uczył, że ochraniacze zakładamy pod ubrania, na skórę.

swistaq
[Usunięty]
:
No ale dlaczego od razu rezygnować ? Można jakąś przewiewną lekką kurtkę z texu kupić najlepiej z wypinaną membraną i pod to zbroja.

Np Kurtka D-Dry Dainese i do tego zbroja Gilete Wave 2 Neck Dainese. Sorka za offtop wiem że temat był o alpinie ale mi się poprostu to kombo mega podoba, zwłaszcza ta zbroja która ma ochraniacz kręgosłupa szyjnego i łopatek czego w bionicu nie ma.

drultbg
[Usunięty]
:
joeey, minęło troche dni od zakupu więc może emocje od jej zajebistości ochłonęły i jesteś w stanie więcej minusów podać?:)
kusi mnie ta zbroja, a po ostatniej trasie 250km w teksie dosłownie lało się ze mnie a wszystko co było pod kurtką zamieniło się w wodę.

gdzie ją kupiłeś i za ile ostatecznie?

joeey
[Usunięty]
:
Nie widzę minusów poza ceną ;] kupione w IM na Jagiellońskiej.

Podziwiam wytrwałych, którzy jeżdżą w tekstach w taką pogodę ;)

drultbg
[Usunięty]
:
jako że nie chce mi się przedzierać puszką przez korki a moto zostało daleko, spytam jeszcze: jaka cena w IM ?

joeey
[Usunięty]
:
ok. 950zl

Bajaos
[Usunięty]
:
Cena rzeżnicka ale to w końcy Alpine. Ale rzeczywiscie warte aż tyle kasy ??

Zbroja moze i jest projektowana na uderzenie ale pamietajcie ze projektanci raczej pomyśleli o tym zeby to nie spadło z człowieka. Więc ja bym sie tak nie martwił ze to wszystko się spróje przy szlifie. Są paski sciągajace i takie takie. To się nie trzyma na słowo chonoru tylko ma wytrzymac glebe.

Ochraniecze zakładamy pod spodnie !! Inaczej to nie stylowo... :wstyd: :oczami:

joeey
[Usunięty]
:
Cytat:
chonoru

honoru hehe :D

Sporo motocyklistów zakłada zbroję na jakieś lekkie ubrania :) inni pod zwykłą bluzę i śmigają :)

Bajaos
[Usunięty]
:
joeey napisał/a:
Cytat:
chonoru

honoru hehe :D

Sporo motocyklistów zakłada zbroję na jakieś lekkie ubrania :) inni pod zwykłą bluzę i śmigają :)


ajaja kto to napisał :) :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.