prosze o wsparcie w zakupie moto
Odpowiedz do tematu

Orion
[Usunięty]
:
Umówiłem się z kolesiem na czwartek o godz. 19:00, ul. Asfaltowa 17
Rozmawiałem z Fabianem i wpadnie też :]

Arronax
[Usunięty]
:
Jak można nazwać ulicę Asfaltową, na cześć sławnego partyzanta Asfalta? Uciśnionych murzynów w ameryce? sorry za
:offtopic:

Fabian
[Usunięty]
:
hehe :) Wpadnij, wpadnij, im wiecej oceniajacych tym lepiej :D

Miden
[Usunięty]
:
tak Offtopicowo - ulica asfaltowa (niewiem jak teraz) ale przez ostatnie naście lat... nie było na niej ani ćwierć asfaltu :rotfl:

postaram się wpaść ;)

Arronax
[Usunięty]
:
Równy bezsens, co informacja w radiu o tym że gdzieś jest mgła, kurna co ta wiedza Ci daje, jak będzie mgła to ją zauważysz, a jak jej nie ma to nie będziesz sie bał czy nadejdzie za 5 km...

Fabian
[Usunięty]
:
Czesc :) To ja dzisiaj juz zarezerwowalem sobie czas, Orion jakbys mogl do mnie jeszcze zadzwonic i potwierdzic ;)

Miden
[Usunięty]
:
tez wpasc?

Fabian
[Usunięty]
:
No miden jeszcze pytasz, wpadaj wpadaj, ja zaraz wyruszam ;)

Miden
[Usunięty]
:
bylem na forum o 18.30 i nikt nie odpisał to myslalem ze nieaktualne...

Orion
[Usunięty]
:
sorka, zapomniałem na forum potwierdzić ;]

Miden
[Usunięty]
:
i jak tam?

Fabian
[Usunięty]
:
Hmm..no jak na 1993 moze byc, chociaz na start trzeba byloby wydac troche na rzeczy typu, regulacja gaznikow, zaworow, wymiana oleju. Ale osobiscie za cene 4900 nie wzialbym go :P
Tak wiec, szukamy dalej ^^

massumigirl
[Usunięty]
:
metalbeast napisał/a:
massumigirl, opowiadaj lepiej jak tam nowy sprzęt ? :)

Więc, trochę się nie odzywałam, bo jak wiesz moto miało małą wadę gaźników, jednak w udało się to naprawić i motorek śmiga rewelacyjnie. W międzyczasie kupiłam cały osprzęt ubraniowy i już udało mi się zrobić 1005 km ;) Cieszę się, że w koncu zdecydowałam się na zakup moto i mogę sobie pośmigać rewelacja. A jak tam u Was śmiganie?
Pozdrawiam

Fenable
[Usunięty]
:
Powinienem dostać nagrodę złotej łopaty za odkopywanie tematu sprzed 5-ciu lat. Czy są jeszcze jakieś dobre duszyczki we Wrocławiu lub okolicach które byłyby w stanie pomóc przy kupnie pierwszego motocykla? Niestety znam się na tym jak świnia na gwiazdach i nie chce kupić jakiegoś szrotu. W dziale mechanika przejrzałem tematy mówiące na co patrzyć przy kupnie ale jednak ktoś kto zna się na tym byłby dla mnie na wagę złota. Jestem w stanie zaoferować za pomoc nagrodę :)

:
Kiedy chcesz oglądać to moto? Mógłbym pomóc, ale w najbliższej przyszłości raczej słabo z czasem będę stał.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.