prosze o wsparcie w zakupie moto
Odpowiedz do tematu

massumigirl
[Usunięty]
:
Majic wybyl na weekend

teq83
[Usunięty]
:
wygląda ładnie i zdrowo. Jedyne co to przebieg wg mnie nierealny. Myślę że fajniejszy niż ten który podsyłałeś ostatnio. Wg mnie ciekawa propozycja.

Mustang
[Usunięty]
:
Dobra to jutro jade obejrzeć/ Jak mogę sprawdzić czy przebieg jest fałszywy? Sprzedawca pisze, ze udokumentowany, więc w książce serwisoeej wszystko powinno być prawda? Zakładając że licznik kręcony to ksiązka jest podrobiona, można to jakoś rozpoznać? Może będzie rok produkcji książeczki z tyłu czy coś?

Miden
[Usunięty]
:
Mustang napisał/a:
Dobra to jutro jade obejrzeć/ Jak mogę sprawdzić czy przebieg jest fałszywy? Sprzedawca pisze, ze udokumentowany, więc w książce serwisoeej wszystko powinno być prawda? Zakładając że licznik kręcony to ksiązka jest podrobiona, można to jakoś rozpoznać? Może będzie rok produkcji książeczki z tyłu czy coś?



ksiazki serwioswe latwo podrobic, sprawdz czy z tylu jest "made in china" oraz czy tusz jest wiarygodny (powinein byc od najbardziej poszarpanego do najczytelneijszego (ostatni serwis) wyglada nienajgorzej ale no naprawde nie pojedizesz nie obczaisz ;) ogolnie wyglada dobrze, i jest niezle wypucowany (wszedzie) wiec niewiem czy to tak specjalnie czy bylo cos robione. Ja ogolnie wole "brudne" bo chociaz widac co i jak :)

massumigirl to szukaj innego fachowcy ;) albo się powstrzymaj jeden tydzień i poczekaj do następnego.

simluczek
[Usunięty]
:
Mustang napisał/a:
Dobra to jutro jade obejrzeć/ Jak mogę sprawdzić czy przebieg jest fałszywy? Sprzedawca pisze, ze udokumentowany, więc w książce serwisoeej wszystko powinno być prawda? Zakładając że licznik kręcony to ksiązka jest podrobiona, można to jakoś rozpoznać? Może będzie rok produkcji książeczki z tyłu czy coś?


Ciężko stwierdzić czy przebieg jest fałszywy czy nie,ale książka serwisowa coś tam wnosi. Dla mnie ze zdjęć wygląda fajnie, wiec można obejrzeć. Ja kupiłem 6 letniego GSa z przebiegiem 8700km i myślę ze tyle miał wtedy, a przez rok przejechałem az 2500km :P
Podstawa, nie napalaj sie przy oglądaniu, jak nie ten to następny ;)

Nie żebym reklamował kogoś, ale wydawało mi sie ze Fabian ma moto na sprzedaż :P

Mustang
[Usunięty]
:
Cytat:
Nie żebym reklamował kogoś, ale wydawało mi sie ze Fabian ma moto na sprzedaż

Niestety już nie:( :( :(

massumigirl
[Usunięty]
:
Melduję, że misja wykonana. W garażu stanął wczoraj wyczekiwany motorek :) Szczególne podziękowania dla teq83, Majic i Metalbeast za pomoc - bez Was bym tego nie dokonała. Oraz wszystkim, którzy służyli mi cenna radą na tym forum :) DZIĘKI WIELKIE :) Teraz jeszcze pare drobiazgów przy motorze, no i kompletowanie stroju :) Miłego dnia.

haku
[Usunięty]
:
To moze jakies fotki... :)
Kompletowanie stroju to tez wyzwanie :)

metalbeast
[Usunięty]
:
massumigirl napisał/a:
Melduję, że misja wykonana.


To jeszcze raz, oficjalnie GRATULUJĘ nabytku nowego :) Posiedziałaś już chociaż na nim?
Kompletuj ubranko bo przyjadę na kontrolę :D

Miden
[Usunięty]
:
massumigirl napisał/a:
Melduję, że misja wykonana.


gratuluje:) teraz kompletuj stroj i jedziesz z nami do karpacza ;)

PS i do zobaczenia gdzieś na skrzyzowaniach :P

swoja droga jest jakis chetny na wycieczke do chrzastawy? muszę zobaczyc jak tam wyglada stan wody bo trzeba znalesc jakas weekendowa miejscowke ;)

Xaime
[Usunięty]
:
Miden ja tydzień temu byłem sobote i niedziele w chrząstawie z kumplami i się nawet kąpaliśmy... i w niedziele mamy zamiar znów jechać !! ;) jak coś to pewnie zobaczymy się na miejscu :P

massumigirl
[Usunięty]
:
to moze ja tez wpadne, ale na razie samochodem, bo nawet kasku jeszcze nie mam

Xaime
[Usunięty]
:
może być i tak ;) zawsze to coś ;) a po takim tygodniu woda zimna pewnie nie będzie :D

tak na marginesie to wczoraj z chłopakami gdzies o 23.00 poszliśmy się kąpać na kłokoczyce %% hehe a chyba z 10 osób jeszcze było na basenie a woda mmmmmiodzio

Miden
[Usunięty]
:
a to jak jest tam fajnie to w takim razie pojade tam juz za tydzien nie motocyklem a calym sprzetem (czyt. od kąpielówek po grila ;p )

PS i moze tutaj nie róbmy offtopiców bo na nas nakrzyczą :)

Xaime
[Usunięty]
:
no dobra to nie robimy :D

rewelacji nie ma ale blisko i ogólnie jest dosyć przyjemnie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.