WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o wsparcie w zakupie moto
Autor Wiadomość
haku
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

Rejestracja ok 350 zl. Generalnie jak sie kupuje moto to olej i tak trzeba wymienić, opony z regóły też... ale wszystko to są atuty do zbicia ceny.
 
 
teq83
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

haku ale ten motocykl nie był taki fajny żeby o niego walczyć, z wyglądu też nie był ciekawy (podrapany)
 
 
metalbeast
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

teq83 napisał/a:
http://www.autogielda.pl/motocykle,suzuki_gs_500f,II0MFXW4.html

Metlabest jest chyba z Głogowa o ile dobrze pamiętam więc może by go pomacał.


Nie mylisz się. Jestem z Głogowa. To tylko 100km od Wrocka.
Co do motocykla, mam dziwne wrażenie, że to moto znajomej, z którą byłem na dwóch wypadach. Muszę to sprawdzić, ale jeśli tak, to moto warte zainteresowania.
 
 
massumigirl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

Metalbeast to daj znac czy sie nie mylisz i pomyslimy nad wypadem do Glogowa :)
 
 
metalbeast
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

No właśnie dowiedziałem się, że to na 100% ten motocykl.

Od siebie mogę powiedzieć, że jest wart zainteresowania. Praktycznie wszystko w oryginale, do tego dołożony wskaźnik biegów. Lakier wygląda bardzo ładnie i cały motocykl trzyma się kupy. Raczej nic nie było kombinowane :) Maszynka chodzi zdrowo i jest zadbana.
Z tego co pamiętam niedługo będzie do wymiany tylna oponka.
Na pewno na więcej pytań odpowie sam Darek, choć to motocykl jego żony (on ma coś większego =) Numer do niego masz w ogłoszeniu.
Widać, że nie pali im się ze sprzedażą bo sam w szok się wbiłem jak zobaczyłem to ogłoszenie. Nic o sprzedaży nie wspominali na wypadach :)

Daj znać jak zadecydujesz.
 
 
metalbeast
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

massumigirl napisał/a:

http://www.allegro.pl/ite...ardzodobry.html


Zauważ, że ten motocykl ma coś nie tak z owiewkami. Nie wiem czy pług jest dokręcany czy nie, ale ewidentnie go tu brakuje, wiec albo został odcięty, albo odkręcony (jeśli to osobna część. Do tego prawy dekiel nieoryginalny (dorobiony, lub dokupiony) a to w połączeniu z w/w daje do myślenia na temat spotkań z glebą. Tłumik z tej strony też lekko udziabany.
Z drugiej strony brak emblematu na pokrywie silnika i przerysowana lekko szyba.
Do całości, brak ciężarków na kierownicy i nieoryginalne lusterka.
Masz teraz porównanie do tego GSa z Głogowa :) Choć cena tutaj też jest niższa.

jeszcze dopatrzyłem się, że coś było grzebane w 'desce rozdzielczej' - klosze kontrolek są pozamieniane, całość jest pomalowana beznadziejnie czarną farbą (brak białych ikonek).
Do tego dziury w owiewkach na crash pady, a crash padów brak. Dziwne.
 
 
Miden
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

z ta stacyjka to mnie przeraziliscie :D

ja obstawiam ze moto albo wyprodukowane 2004, rejestacja 2006 albo to rocznik 2006 po dzwonie z czesciami od 2004;)

tak czy siak widac ze nie warto.

a ten z głogowa wydaje sie byc ciekawy ;)
 
 
Mustang
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Nie chce zakładać nowego tematu, więc pomyślalem, że mogę się podpiąć do istniejącego już wątku :P
Cały czas poszukuję GS'a 500 e zakres cenowy do 6000 PLN. Najlepiej żeby był z okolic Wrocławia lub Opola. Pomóżcie mi troszeczkę co? bo nie chciałbym źle kupić. Znalazłem taką ofertę:

http://moto.allegro.pl/it...azja_opole.html
Co myslicie?
 
 
Miden
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Mustang napisał/a:
Nie chce zakładać nowego tematu, więc pomyślalem, że mogę się podpiąć do istniejącego już wątku :P
Cały czas poszukuję GS'a 500 e zakres cenowy do 6000 PLN. Najlepiej żeby był z okolic Wrocławia lub Opola. Pomóżcie mi troszeczkę co? bo nie chciałbym źle kupić. Znalazłem taką ofertę:

http://moto.allegro.pl/it...azja_opole.html
Co myslicie?



Prawy dekiel nie taki
brak ciężarków kierownicy
lusterka też nie orginalne
kierunki coś za okrągłe, ale może w tym roczniku tak były....
wiec pewnie jak 90% - po ślizgu albo co gorsza po poważniejszym wypadku.

w moto dużo porobione, chociaż przednia opona wydaje się być taka sobie
zapytaj gościa jak wygląda sprawa z zaworami i gaźnikiem


z tym ze moto stoi w opolu a ty jestes z wroclawia. Wiec 100km. No chyba ze z prudnika będziesz jechać to masz bliżej ;)

PS i taka zasada - w sumie zdjecia zdjeciami ale pojechac i zobaczyc na zywo zawsze mozna;)
 
 
teq83
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Widać że leżał, ale wszystko co ma 2 kółka prędzej czy później leży. Jak masz niedaleko można by go obejrzeć. Brakuje mu ciężarków, ale jak cała reszta się trzyma kupy nie cieknie, równo pracuje i nie robi 2 śladów to można pomyśleć nad zakupem.
 
 
Fabian
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Jak ktos potrzebuje pomocy w sprawdzeniu motocykli, ja chetnie moge pojezdzic z kims i posprawdzac :D
 
 
massumigirl
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

Metalbeast proszę wyslij mi numer telefonu do twojego kolegi na pw, poniewaz ogloszenie z autogieldy jest juz w archiwum i nie ma danych teleadresowych
 
 
massumigirl
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

Wiec, dzwonilam do Glogowa. Moto do obejrzenia w kazdej chwili. Wydaje mi sie w miare dobrym stanie, z tego co mowil wlasciciel nie trzeba robic wkladu zadnego. Chcialam mlodszego troche, ale w sumie 2004 rocznik tez moze byc. Ma ok 26 tys km, to dosyc sporo na moto, ale ujdzie? Cena wydaje mi sie tez w miare rozsadna. I teraz moje pytanie: kto mialby czas dzisiaj badz w weekend podszkoczyc ze mna do Glogowa w celu obejrzenia? Problem polega na tym, ze w razie czego to ta osoba musialaby wrocic na moto do Wrocka bo ja sie jeszcze nie odwaze. Zatem czekam na odzew i milego dnia zycze :)
 
 
Miden
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

massumigirl napisał/a:
Wiec, dzwonilam do Glogowa. Moto do obejrzenia w kazdej chwili. Wydaje mi sie w miare dobrym stanie, z tego co mowil wlasciciel nie trzeba robic wkladu zadnego. Chcialam mlodszego troche, ale w sumie 2004 rocznik tez moze byc. Ma ok 26 tys km, to dosyc sporo na moto, ale ujdzie? Cena wydaje mi sie tez w miare rozsadna. I teraz moje pytanie: kto mialby czas dzisiaj badz w weekend podszkoczyc ze mna do Glogowa w celu obejrzenia? Problem polega na tym, ze w razie czego to ta osoba musialaby wrocic na moto do Wrocka bo ja sie jeszcze nie odwaze. Zatem czekam na odzew i milego dnia zycze :)


2004 to ma tylko 6 lat. Zreszta nie wiek sie liczy a stan w jakim jest ;) a przebieg... 24tysiace na 6lat = 4tys rocznie. Co niektórzy rocznie tutaj jeżdzą i po 10 wiec uwierz mi ze jeśli to prawdziwy przebieg - to mały ;) bo policz sobie: miesiecznie pojeździsz przy rzadkim jeżdzeniu około 200-400km. Jeździsz Maj-Październik - czyli 6miesięcy. To daje minimum 1200-2400przebiegu przy skromnym jeżdzeniu. A liczniki w gsie sie cofa bardzo łatwo więc uwierz mi że przebieg to ostatnia rzecz na jaką się patrzy;)


ja może dałbym radę pojechać, ale tak rekreacyjnie raczej (dla towarzystwa;p). Ogolnie czaruj Majica moze on sie skusi :P
 
 
Mustang
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

http://otomoto.pl/suzuki-gs-500e-M1861906.html a co z tym moto? Jutro mam zamiar obejrzeć pare sztuk, niestety w okolicach Wrocławia nie mogę nic znaleźć. Wg Was opis prawdziwy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.