Latanie swiezakow Krakow i okolice
Odpowiedz do tematu

Basia
[Usunięty]
: Latanie świeżaków Kraków i okolice
Witam postanowiłam utworzyć grupkę świeżaków do wspólnego latania po Kraku i okolicach
Pierwszy planowany wyjazd 8.05.2010 stacja Bp Mateczny godzina 15.30 wszystkich chętnych zapraszam trasa zostanie ustalona na miejscu. Kontakt ze mną tel.506834805

:
Troszkę za późno odczytałem wiad :) Bo bym sie pisał..

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Bajaos
[Usunięty]
:
heh dokładnie :) akurat byłem na moto:).
Na razie pogoda jest czerstwa :wstyd: Dobrze ze wczoraj jeszcze dało rade........ :rotfl:

gutek
[Usunięty]
:
Też się chętnie dołączę - bym bardziej, że nie znam jeszcze fajnych tras w okolicy Krakowa :)
Łatwo i szybko mnie złapać na maila.

krzychoo
[Usunięty]
:
też będę chętny jak coś;] ale za tydzień 15tego pracuje niestety więc później kiedyś...

Arronax
[Usunięty]
:
Szkoda że za późno przeczytałem,ale 8 i tak nie byłbym w stanie jechać z racji juwenaliowego kaca:D może następnym razem

belor
[Usunięty]
:
Jakby coś, to ja również chętnie się podpinam. Niestety pogoda nie rozpieszcza, co prawda jeżdżę praktycznie co dziennie, ale zabiera całą przyjemność latania :/

Szymek609
[Usunięty]
:
Jak coś ja też chętnie polatam jak tylko pogoda będzie.
Pozdro

Basia
[Usunięty]
: sobotnie spotkanko:)
Zapowiada sie ładna pogoda - brak deszczu:)Zapraszam na wspólne latanie na motocyklach jutro sobota 22.05.2010. Zbiórka o godzinie 15.30 na stacji Bp mateczny
Proponuje wycieczka w okolice Wadowic, chciaż wszelkie pomysły mile widziane:)
W razie czego pisać na komórkę, numer podałam wcześniej..pozdrawiam

Bajaos
[Usunięty]
:
Wpada ktos z forum ?? Nie wiem czy dam rade bo muszę skleić MOTOCYKL :) ale postaram się być, chociaż na bajere.

gutek
[Usunięty]
:
ja będę.

Bajaos
[Usunięty]
:
Nie wiem jak w KRK ale u mnie burza i oberwanie chmury.....leje jak sto Ch......

Basia
[Usunięty]
:
U mnie zaczeło padać ale puki co przestaje--Borek Fałecki
ale grzmoty z daleka słychać

Basia
[Usunięty]
:
Przesuwam na 16.00 Mateczny Bp czekam aż troszkę pogoda się poprawi.

swistaq
[Usunięty]
:
I jak wam się udała wycieczka ? Sam myślałem żeby polatać z wami ale żona mi będzie rodzić synka w każdej chwili więc nie chciałem zostawić Jej samej :D :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.