Moja Suzi...
Odpowiedz do tematu

Changer
[Usunięty]
: Moja Suzi...
Witam,

oceniajcie szczeże 8) :


Pojedyncze ujęcia:




Cała galeria:
http://picasaweb.google.p....m/MySuziGS500E


'92
35000km
prosto z niemiec...


Pozdrawiam:)

Ostatnio zmieniony przez Changer Sob 29 Mar, 2008, w całości zmieniany 2 razy
michal_elwuo
[Usunięty]
:
szczerze to elgancki. Taki sam kolor bym prawie brał, ale tego znalazłem ;) coś w sobie ma ten kolorek, że ładnie nawey wugląda ;) a motorek PIĘKNY. Oby się spisywał :D a silniczek jak chodzi? bo wygląd naprawdę super :D

TUCIO
[Usunięty]
:
3 razy-EXTRA motór :!: :!: 8) :D

:
92 rok? A jeździł ktoś na nim w ogóle? Bo z wyglądu na fotkach to prawie jak nówka sztuka. Jeśli silnik jest w takim samym stanie jak reszta, to mogę tylko pogratulować zakupu!

:
bardzo ładnie utrzymany fajnie sie prezentuje... nie widac za bardzo jakichs zadrapań czy takie cuś... naprawde ładny sprzęcik :)))

Changer
[Usunięty]
:
Dziekuje bardzo... miło mi niesamowicie:).

właśnie stan mnie urzekł... - pomimo rocznika, choc wiadomo ze motocykle nie starzeja sie tak szybko, ale ogladalem na Allegro mnostwo młodszych w duzo gorszej kondycji.

Powiem szczerze: byla to 1 sztuka, jaka pojechalem obejrzec i od razu mówię (ze 100% rozsądkiem) to jest to <yeah:D>. Urzekł mnie stan...

Silnik - chodzi jak zegarek:) co prawda podobno po regulacji(w niemczech) ale nie kopci, nic nie stuka-puka, nic nie strzela - wszystko elegancko.

Przebieg udokumentowany 35000km(mam dokumenty z niemiec z jakiejs kontroli technicznych spalin itp. i tam wlasnie jest wpisany przebieg a bylo to w 2006 - do 2008 zrobione tylko 600km, albo cofniete;/) nie bede wnikał az tak głęboko - stan jest jak dla mnie zadowalający...

jak narazie zroblem tylko 40km po miescie z powodu jak wiadomo pogody i nie mam na co narzekac... ale wszystko okaze sie na wiosne.... przy konkretnych wypadach na moto...

jakieś delikatne ślady użytkowania są widoczne... ale to normalne. jak na 16 - latkę to itak zadbana z niej dziewucha :P P

Pozdrawiam :)

Maciekkg
[Usunięty]
:
powiem tak siostra blizniaczka :twisted:
Sliczna, ten kolor jest zajebiaszczy ;)
pozdrawiam

kikon18
[Usunięty]
:
bardzo dobrze utrzymany, powiem nawet że ten przebieg, nie zbyt duży jak na ten rok może być jakn jabradziej prawdziwym :) piekne moto :) pozdrawiam

jankees
[Usunięty]
:
Maciekkg napisał/a:
ten kolor jest zajebiaszczy ;)

Polemizował bym nad tym mam taki sam i zmieniam malowanie bo jakos właśnie ten kolorek mi nie podchodzi,no może kolorek OKI ale te naklejki.................. .No ale jedni lubia corki drudzy lubia matki hehe.Ale kolego Changer motorek pierwsza klasa.

capri
[Usunięty]
:
Ładny motorek

pootietang
[Usunięty]
:
nie przeglądałem wszystkich zdjęć ale te co zobaczyłem wskazują że jest dopieszczony. pinkny!

Changer
[Usunięty]
:
Dziekuje bardzo :) ...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów,

ascon20
[Usunięty]
:
ładnie wyszkowany ale to dobrze, aby ci dobrze służył

cygan
[Usunięty]
:
Jest ładniusi.

Shadow
[Usunięty]
:
o widze kolega z moich terenow xD piekna Suza tylko pozazdrościć :P mi tam pasuje ten kolor i naklejki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.