WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
[OPINIA] Mottowear Urban - sucha recenzja
Autor Wiadomość
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010   

biernus napisał/a:
Panowie... oczywiscie ze nie sa to spodnie na ZIME czy na zimniejsze dni. Ale mysle ze od 10 stopni do +30 spisza sie rewelacyjnie lub conajmniej dobrze ;D . Bede na pewno! informował o postępach i wypoconych płynach w tych spodniach podczas upałów ;D

Ja mam z tej samej firmy model ESPADA. Też polecam - nie wiem czy lepsze czy gorsze (pewnie podobne), ale po kilku chwilach użytkowania jeansów motocyklowych mogę, w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi biernusa powiedzieć jedno:
1. Jeans motocyklowy jest ubiorem na lato. To oznacza, że w zimne dni spisuje się gorzej, ale w ciepłe dni LEPIEJ niż skóra lub grube tekstylia.

Mniej się pocisz, spodnie lżejsze = motocyklista mniej zmęczony.

Oczywiście coś za coś.
 
 
pubuss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010   

W nowych modelach z tego roku są inne protektory niż w tych z lat ubiegłych, są dłuższe. A na model ESPADA jest ponoć takie zainteresowanie, że w większości sklepów muszą zamawiać od producenta, bo schodzą jak ciepłe bułeczki ;)

A same spodnie, mam model City, odkąd je kupiłem, praktycznie nie korzystam z tekstu, polecam każdemu ;)
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010   

pubuss napisał/a:
W nowych modelach z tego roku są inne protektory niż w tych z lat ubiegłych, są dłuższe...

No tak, przy moim wzroście praktycznie na całą długość golenia (mówię tylko o długości a nie miejscu jego położenia :D )

pubuss napisał/a:
...A na model ESPADA jest ponoć takie zainteresowanie, że w większości sklepów muszą zamawiać od producenta, bo schodzą jak ciepłe bułeczki ;)

No ja czekałem miesiąc :D
 
 
Yarccom 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Wrz 2007
Pochwał: 5
Posty: 1934
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010   

Semai napisał/a:
pubuss napisał/a:
...A na model ESPADA jest ponoć takie zainteresowanie, że w większości sklepów muszą zamawiać od producenta, bo schodzą jak ciepłe bułeczki ;)

No ja czekałem miesiąc :D


to nie tak
ja tez chcialem wspólpracowac z mottowear ale
- brak spójnej polityki cenowej
- kazda partia towaru jest szykowana pod dane zamówienie Oni (producenci) nie mają stanów magazynowych Zamawiasz 10 szt i tyle dostajesz jak bedziesz chciał domówić coś wiecej czekasz az to wyprodukują
- coraz mniejsza ilość dystrybutorów Ciezko sie z nimi dogaduje
_________________
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
 
 
biernus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010   

Potwierdzam słowa Yarccoma - sklepy zamawiają i producent dopiero "szyje". Jak sobie jakiś sklep kupi wiecej wtedy ma stany magazynowe. Producent nie utrzymuje. Moim zdaniem to blad. Bo bylem w stalym kontakcie z 3ma sklepami i kazdy ze sklepow mial po kilkanascie zamówien a byl marzec. Wiec gdyby producent skapował sie wczesniej i narobil z 200 sztuk to pewnie polowe sprzedalby juz w marcu.
Dziwna polityka.
 
 
biernus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Kwi, 2010   

Kolejne kilometry nawinięte...
Spodnie bardzo wygodne, dobrze leżą (rozmiar M).
Dają poczucie bezpieczeństwa!. Można bez problemów się w nich przemieszczać. Do temp 20stopni pod spodem bielizna termoaktywna - zero pocenia, zero zimna ;D
 
 
belor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Kwi, 2010   

Też używam motto model combat. Jestem bardzo zadowolony, bo spodnie są bardzo wygodne i ciepłe - jeździłem w okolicach 2-3 stopni i nie było problemu (pod warunkiem zaciągnięcia ściągaczy na kostkach i w butach motocyklowych oczywiście). Spodnie nie przewiewały, kolana nie marzły (ochraniacze się dobrze trzymają), w deszczu też bez problemu. Natomiast w temp powyżej 20 st podejrzewam, że będzie małe gotowanko bez bielizny termoaktywnej i chyba jednak w nią zainwestuję. Same spodenki polecam jak najbardziej. Jeszcze odnośnie stanów magazynowych - wiele zależy od dystrybutora. W KrK jest jeden oficjalny, ale żadnego problemu z zakupem nie ma, jest pełna rozmiarówka większości modeli przez cały czas. Ja kupiłem dosyć nietypowy męski rozmiar (XS) od ręki. Więc wiele zależy od konkretnego sklepu.
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Kwi, 2010   

Panowie, dzięki za praktyczne opinie, zwł. belor, bo właśnie chyba te combaty sobie kupię, bo w przeciwieństwie do dżinsów mają na dole ściągacz, więc można je zacisnąć na cholewkach butów i nie podwiewa pewnie tak bardzo jak w dżinsach.
 
 
belor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010   

callum napisał/a:
(ciach) bo w przeciwieństwie do dżinsów mają na dole ściągacz, więc można je zacisnąć na cholewkach butów i nie podwiewa pewnie tak bardzo jak w dżinsach.


Dokładnie. Ja zaciągam zawsze, bo nawet jak jest ciepło, to jednak lepiej nie mieć przewiewów w okolicach jajek ;)
 
 
biernus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010   

@callum. Również i URBANY (te moje) mają rzepa i na kostce i na łydce, że można naprawdę mocno i porządnie scisnąć i zrobić wiatrochron!
P.S. W spodniach jezdzi się rewelacyjnie!
 
 
biernus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Maj, 2010   

I znowu moja opinia po całym dniu spędzonym na motocyklu podczas szkolenia Suzuki Moto Szkoła
- spodnie to TOTALNA REWELACJA!!! Temp 15-20 stopni, jazda w deszczu ~30km (gorsze wraunki pogodowe). Pod spodem bielizna termoaktywna Brubecka. Było optymalnie, ani nie za ciepło ani nie za zimno. Podejrzewam, że nawet bez bielizny byłoby po prostu dobrze. Bez jakiejś nadmiernej potliwości (chociaż nie były to upały). Wygoda!. Nic nie obciera, nic nie ugniata, wszystko się trzyma na miejscu. Protektory kolanowe cały czas na swoim miejscu, nic nie musiałem poprawiać.
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Maj, 2010   

Jest jadnakowoż jedna rzecz o której warto powiedzieć.

Co prawda nie mam porównania do innych galotów, ale jeżdżąc w dżinsach trzeba naprawdę mocno ściskać kolanami bak bo mają tendencje do poślizgów... po prostu nie ma tam żadnego kawałka materiału który choć troszkę dawałby "oporu" w miejscu styku kolana z bakiem.

Ale za to schodząc z moto mam wrażenie że właśnie zrobiłem dobry trening na czterogłowy uda :D

A ściągacz ma jeszcze tą zaletę że nie dość że można sobie "zamknąć" nogawkę od dołu... to też troszkę podciągnąć... jeśli wzrostu odrobinę brak ;-)
 
 
Truebadur 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Maj, 2010   

To i ja nieco dołożę info - kupiłem też niedawno model Urban
rozmiar Xl
Spodnie tej firmy to bardzo dobry wybór! Gruby jeans i kevlar dobrze się nosi. Protektory są z pianki pochłaniającej uderzenia, termoplastycznej, więc nie zawadzają jak plastiki, dobrze się układają.
testowałem je lekko spadając na kolana - to w sumie żaden test, ale nie bolało...

Duży plus za rzepy pod kolanem i na kostce - można dociągnąć i wyregulować tak, że nie łopocze podczas jazdy.

I ta cena... - 350 zł!!!!
Kupione w Motoriscie na Kopijników - a swoją drogą, niezły tam burdel mają, hehe, na spodniach była cena 460 zł... a jak chciałem kupic klocki jeszcze, to oczywiście przynieśli mi je, już mam pakować, a tam się okazuje, że...nie mają ich na stanie ;)
_________________
GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
 
 
biernus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Maj, 2010   

Moje jeansy - "na żywo"

 
 
Bartek_S 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 109
Skąd: Elbląg (okolice)
Wysłany: Pią 21 Maj, 2010   

Ile wam szła paczka ze sklepu ścigacz.pl. Bo ja swoje urbany zamówiłem w poniedziałek, kurierem a do dzisiaj ich nie ma :/ chyba trzeba będzie do nich zadzwonić
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.