Pierwsze wrazenia na GS-ie
Odpowiedz do tematu

jasiuekonom
[Usunięty]
:
no więc przyszła kolej na moje wrażenia z pierwszej jazdy w życiu. Cieszę się, że ten pierwszy wypadł na GS. Wczoraj kupiłem, zrobiłem ok 10 km i normalnie niesamowite, rakieta. W pewnym momencie to myslalem ze spadne z Suczki. W zakręty się też fajnie wchodzi aczkolwiek bardzo zwalniam przed nimi bo się boję i troche wczoraj padało więc nie chciałem szaleć. Wygodna jest bardzo jak dla mnie, może dlatego że jestem niski (172 cm i 84kg). Wydeszek? hmmmm... miód malina :D Podsumowując o tym marzyłem :D Dzisiaj kolejna jazda, mam nadzieję że dłuższa bo śliczna pogoda się zapowiada.

:
ja również dorzucam coś od siebie.
GSa zakupiłem niedawno, przyprowadził mi go kumpel bo sam dopiero uczę się jeżdzić. Na kursie miałem dotychczas okazje jeździć tylko 125 i 250 ccm. Jako że Gs stoi już u mnie w garażu nie wytrzymałem i musiałem się nim przejechać. Mogę sobie na to pozwolić bo mieszakm poza miastem, tak więc pare kliometrów po wiejskich terenach bez prawka mogę przejechać.
Początkowo bałem się tego motocykla z uwagi na większe gabaryty, ale już po paru minutach byłem podniecony nim na maxa. Super jeździ, przyspieszenie wydaje być się kosmiczne i już nie mogę się doczekać kiedy zrobię prawko by jeździć nim na codzień :)

ascobra
[Usunięty]
:
Przez pierwsze 2-3 dni tez mi sie wydawalo, ze ma kosmiczne przyspieszenie ;P

marchewka
[Usunięty]
:
Miałem to samo przez pierwszy tydzień po zakupie. Miewałem nawet myśli czy, aby napewno odpowiedni sprzęt kupiłem jako na pierwszy motocykl, że taka moc w nim drzemie i się zastanawiałem jak to będzie jezdzić takim potworem. Ba, był dzień, że nawet bałem się przejechać z myślą żę mnie porwie przed siebie :rotfl:

jasiuekonom
[Usunięty]
:
dokładnie, ja już zrobiłem z 1500 km i czuje się jak bym komarkiem jechał :P nie no przesadziłem, momentami nadal mnie zaskakuje ale już świta myśl o czymś większym i mocniejszym :) ale gs-a tak szybko się nie pozbędę :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.