Lusterka wsteczne
Odpowiedz do tematu

WojtekR1978
[Usunięty]
: Lusterka wsteczne
Nie wiedziałem do jakiej kategori zaliczyć to pytanie dlatego wstawiłem je tutaj.
Chciałem kupić parę dni temu lusterka i wizualnie stwierdziłem, ze gwint jest 10, ale żeby nie kupić na pałę postanowiłem dla próby wkręcić śrubę. I tu się okazało, że 10 ze standardowym skokiem się nie wkręca ani w lewe ani w prawe gniazdo. To jakie gwinty są pod lusterka: M10 drobnozwojny czy z jakimś jeszcze innym skokiem. A może po prosty mam zjechany gwint, ale taki zbieg okoliczności, że w obu gniazdach. I chyba nie jest tak, że w jednym gnieździe jest gwint lewy a w drugim prawy. Może najlepiej kupić oryginalne lusterka od gs lub inne ale od motorów suzuki?

:
Ja mam wstawione takie lusterka , które zostały polakierowane na kolor motocykla.

http://www.moto-akcesoria...roducts_id=1041

Z opisu wynika , ze gwint jest M10 o skoku 1,25.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
WojtekR1978
[Usunięty]
:
No i to wszystko tłumaczy. Zwykły skok M10 to 1,5 a tu jest drobnozwojny 1,25. Dzięki Breżniew, zainteresuję się tymi lusterkami.

jakubgs
[Usunięty]
:
ja mam orginalne maja nawet obciazniki w srodku zeby nie drzaly :)

TUCIO
[Usunięty]
:
właśnie ,u mnie jedno drży,tzn.szkło-co na to zaradzić????tak po fachowemu :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
gdzieś czytałem, niewiem czy nie tu na forum, żeby bod lusterko (między lustro a plastik) wpuścić silikonu :) dobre i tanie rozwiązanie :D

jakubgs
[Usunięty]
:
zobacz czy nic w srodku niego nie lata odkrec i potrzas jesli lata wpusc przez zrobiony otwotek trochke pianki montarzowej a jesli masz lekkie lusterko to jest akcesoryjne (nie orginalne) i one beda drzec

TUCIO
[Usunięty]
:
własnie ,może być akcesoryjne.Kiedys myślałem nad tą pianką-dzieki za podpowiedz :D tak zrobie :)

:
Pianka jak puchnie może pobić szkło. Lepszy silikon szklarski do luster + śrut ołowiany.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
TUCIO
[Usunięty]
:
z tą pianką to niebęde przesadzał,szkoda lustra :D Zrobie otworek od spodu, średnicy tego wężyka od pianki,nawet ciut większy i minimalną ilośc wstrzyknę :lol:

jankees
[Usunięty]
:
zależy jaka pianka puchnie bo pistoletowa wcale prawie nie rośnie jedynie rosna i to sporo te z rurkami.No ale do pistoletowej nie ma sensu specjalnie dokupowac pistolet bo to koszta koło 300zł. chyba że masz znajomych ktorzy wstawiaja okna oni powinni miec pistolet.

TUCIO
[Usunięty]
:
hehe,mój kuzyn stary wyga-motocyklista ale od tych większych motorów akurat tym się zajmuje,więc noł problem :D z pianką

DawGad
[Usunięty]
:
Ja zmienilem na takie: http://www.allegro.pl/ite...0_lu11195_.html

milowski
[Usunięty]
:
A ja tam kupiłem już 2 raz (niestety) lusterka na M10 bez żadnych specjalnych gwintów i wszystko bez problemu pasuje.

monteki
[Usunięty]
:
WItam , podłączie siępod temat lusterek , czy gwint zmienił się jakoś w modelach po 2000r ,

znalazłem na allegro lusterka , ale napisane że pasują do GS do 2000r , a ja mam 2004 ?

http://moto.allegro.pl/it...0_metalowe.html

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.