Polerowanie chromowanie szkielkowanie itp....
Odpowiedz do tematu

:
Ku ścisłości malowane będą ramiona i część środkowa koła

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
Siema

Wygląda to istnie cudnie, zaje...fajnie! Też tak chce!

a na jaki kolorek chcesz pomalowac resztę koła?
Czy na lakier kolorowy trzeba jeszcze dać jakiś bezbarwny, w celu zabezpieczenia?

To zdjęcia z innego forum - dla zobrazowania efektu końcowego...

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
AdamSsS
[Usunięty]
:
na każdy akrylow trzeba potem bezbarwny aby zabezpieczyć jedyne z tgo co wiem to an proszkowy nie tzeba nic więcej dawać

:
I Już pomalowane na złoty kolor, a tak się przedstawiają.
Może i komuś się nie podobać ale to kwestia gustu.

mati89
[Usunięty]
:
Jak dla mnie super!
Droga taka impreza, jeśli można wiedzieć?
Sam mam złotą kierę i już mi podsuwano pomysł malowania felg na złoto ale mam mieszane uczucia..
Czekam na efekt końcowy ;)

:
Czy droga to nie wiem bo wszystko robię sam, w każdym razie czasochłonna

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
Patryk89
[Usunięty]
:
Jak dla mnie super efekt !! ! Najgorsze jest w tym polerowanie rantów. Długo trzeba jechać papierkiem 2500 ale za to jaki efekt otrzymujemy :)

:
U mnie samo polerowanie tak długo nie trwało bo zajmuje się tym zawodowo i mamy do tego odpowiedni sprzęt,wypolerowanie jednego koła to łącznie z szkiełkowaniem tarcie papierami i sama polerka to ok 4 godzin więc nie tak tragicznie

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
Damianu
[Usunięty]
:
Ogólnie to niezbyt podobają mi się takie felgi (malowane + polerowany rant), ale muszę przyznać że w tym przypadku wyszło to bardzo ciekawie. Najbardziej podoba mi się efekt odbijającego sie złotego koloru w wypolerowanym rancie, szczególnie na drugim zdjęciu. Teraz czekamy na zdjęcia moto z zamontownymi felgami :)

re5pect
[Usunięty]
:
może ktoś z was mi powie bo ja nie wiem. byłem dziś się dowiedzieć ile kosztuje piaskowanie i malowanie proszkowe: ramy , wahacza, półki kierownicy i felg. facet powiedział mi że za 5m kw będzie 350 zł. teraz moje pytanie: jak policzyć powierzchnię tych rzeczy? wiadomo że nie co do centymetra ale tam mniej więcej i czy się zmieszczę w tym przedziale? no i powiedzcie czy 350 zł za piaskowanie z podkładem i malowanie tylu rzeczy to dobra cena?

:
Piaskowanie to koszt ok od 100 zł jeśli lakier nie jest trudny do usunięcia zaś cena może sięgać do 200zł jeśli jest to lakier proszkowy którego usunięcie jest bardzo trudne i liczy się wtedy za roboczo- godzinę a malowanie ramy to jakieś 150 zł, to wszystko zależy jak malują tj. podkład + baza i na to lakier bezbarwny kto jak woli.
Cena może być nawet wyższa, więc 350zł za taką ilość elementów wydaje mi się rozsądną ceną.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
re5pect
[Usunięty]
:
no to mnie przekonałes :) a powiedz mi jak oni liczą tą powierzchnię? na oko?

Antoni
[Usunięty]
:
Wczoraj odbierałem swoje koła od malowania proszkowego. Piaskowanie dwóch kół kosztowało 35zł a malowanie proszkowe na podkładzie 120zł. Nikt nie pytał o żadne cm2, tylko gość spojrzał i rzucił cenę. Wg mnie bez rozboju, a robota cudna. Precz z białym - niech żyje srebrny metalik ;)

re5pect
[Usunięty]
:
jutro biore się za rozbieranie moto. zobaczymy jaki będzie efekt :)

:
Wiesz każdy sobie ceni tyle co mu pasuje, ja wiem jak jest u nas a to ceny oriętacyjne powiedział bym warszawskie.
W tej cenie co mówisz to sam chciał bym sobie zrobić zarzuć fotkę felg jak możesz

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.