HJC
Odpowiedz do tematu

:
Ale blenda paruje co ją dyskwalifikuje jak dla mnie... Ta szybka Bella fajna :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Podkopnik napisał/a:
Ale blenda paruje


nie wiem jaką ty masz blende, ale moja w hjc is-17 nie paruje

:
Ja nie miałem nigdy kasku z blendą ale znajomi na to narzekali zawsze :) Nie wierzę że w niskich temp Ci ona nie paruje bo o to mi chodziło :)
Blenda to nie moja bajka wolę sportowe garnki.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Jak ARAI wyprodukuje kask z blendą w środku to się zainteresuję blendą, póki co dziękuję i wolę inne rozwiązania.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Podkopnik napisał/a:
Nie wierzę że w niskich temp Ci ona nie paruje bo o to mi chodziło


Masz prawo wierzyć w co tylko chcesz ;) Ja wiem jak sie moja zachowuje i wiem że nie paruje mi. Faktem jest że okulary mi parują, ale blenda ani razu nie zaparowała.

:
w moim Rpha ST blenda paruje, moze nie tak jak szyba w Naxie ale jednak

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
:
Tak kopie temat i kopie, i mam pytanie. Odpada 14- glosna i 15-Zalezy mi na blendzie- czyli zostaje hjc 16 lub 17. Ktory bardziej byscie mi polecali i na ktore mozna dorwac w lepszej cenie? (Prosilbym nawet o konkretniejsze linki).Niestety czasowo mam tylko kiepski internet w telefonie i nawet przegladanie stron sklepow z obrazkami to katorga. Wiem, ze kiepski czas sobie wybralem na kupno kasku, no ale juz takie zycie. Z gory dziekuje i Pozdrawiam!

:
A mierzyles ktorys z tych kaskow? Tak tylko pytam zebys nie wtopil na wysylkach
W zeszlym roku mierzylem FG15, pasowal do mojego ksztaltu glowy. Mierzylem tez IS16 lub IS17 (nie pamietam juz ktory z nich), ktory poteznie uwieral mnie w czolo. Mam podluzna czaszke, a on byl wyraznie projektowany pod owalna

A odpowiedz na Twoje pytanie, wiadomo ze IS17 jest nowszy (lepszy?) ale tez drozszy

Blende tez przemysl 2 razy. Kask jest ciezszy, glosniejszy i ma gorsza wentylacje. Jakosc "szkla" tez niczym w bazarkowych okularach za 20 zeta, nie mowiac juz o braku polaryzacji

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Zastanawiałem sie wlasnie dosc dlugo i sie na nia zdecydowalem. Najwyzej na wlasnym blędzie sie naucze. Moglbys napisac przykladowe ceny tych kaskow? Co do czaszki to planuje po wybrabiu konkretnych modeli przejechac sie do sklepu i zobaczyc
Ps. Wiem, ze zly czas, ale moze jakies promocje sa? ;p

:
Allegro: IS16 500-700, IS17 800-1000
Mysle ze w sklepach bedzie podobnie

Promocje jak juz to na IS16 w Anglii czy Niemczech (IS17 za mlody), u nas to tylko XL i XS sprzedaje sie "w promocji"

edit:
Wyszukane na szybko na ebayu:
IS16 - 330 + wysylka
http://www.ebay.co.uk/itm...=item417f228c27
IS17 Uzywka prawie nowy, z pinlockiem - 550 juz z wysylka
http://www.ebay.co.uk/itm...=item1e9bbab2d1

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Zdecydowałem się na IS-16, blenda+pinlock w białym (srebrnym) malowaniu. (A więc byle do wypłaty!) Może nie jest to za piękny kolor, ale za to będę "bezpiecznie się czuł" no i nie będzie grzało w czajnik :)
Dziękuje bardzo gruby3 za pomoc.

A Wy (reszta ludzi aktywnych w temacie), co sądzicie o moim wyborze, i jakie waszym zdaniem niedogodności mogą mnie spotkać?
Pozdrawiam!

:
Za ile znalazłeś tego IS-16? Bo jakby co mogę pogadać z uczniem co sprzedaję w motoryzacyjnym, swojego kupiłem 2 lata temu za 460 ;)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Ja bym Ci jednak polecał Is-17 zamiast 16, oba mierzyłem i komfort noszenia 17 jest większy. 16 jest zdecydowanie większa i cięższa. Przypuszczalnie jest to coś, co po nieco dłuższej trasie będzie zauważalne

:
Witam, znalazłem 2 strony z cenami (chyba) w miarę przystępnymi. Szukam IS-17stki, takie są wyróżnione w linkach poniżej. Pytanie moje to tylko jakie malowanie byście mi doradzili? ;)

SKLEP NR 1

SKLEP NR 2

Dodam, że mój motocykl wygląda tak:




:
a ciuchy? jaki kolor?

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.