Moj nowy motocykl - tez sie pochwale ;-)
Odpowiedz do tematu

Robcio
[Usunięty]
: Mój nowy motocykl - też się pochwalę ;-)
Witam!

Moto zakupione w grudniu, zassane z Francji, rocznik 2006, przebieg okolo 8500km, stan bardzo dobry i w zasadzie nie ma sie do czego przyczepic, kilka drobnych rysek wynikajacych z normalnego uzytkowania. Z mojego punktu patrzenia poprostu cacko :-)

Planowalem zmienic motocykl juz dosc dawno, ale odkladanie kaski zajelo mi lekko ponad dwa lata. Wkoncu sie udalo i zamienilem ETZ na GS.

Zapraszam do ogladniecia fotki: http://picasaweb.google.p...435355076884098

Zdrówka! Robert [Robcio] :wink:

michal_elwuo
[Usunięty]
:
piękny :) gratuluję zakupu... co do francusów to bym się spodziewał, bo oni o nicnie dbają (samochody z francji to masakra, smoła zamiast oleju w silniku, brud, syf, wszystko poobdzierane etc.) ale widzę że o motory przynajmniej niektórzy dbać potrafią :) ładniutki :D

capri
[Usunięty]
:
ładny sprzęcik, życzę miłego i bezpiecznego śmigania

Morcino666
[Usunięty]
:
Po prostu cudowny gratulacje zakupu :D

kikon18
[Usunięty]
:
piekny bak :D sliczny kolorek, no poprostu miodzio :d w końcu prawie nowy :)

TUCIO
[Usunięty]
:
mogę powiedzieć---że spod IGŁY! :D piękny :!: :!:

Swat
[Usunięty]
:
naprawde świetny sprzęcik :)

Aikikai
[Usunięty]
:
A będziecie mocno źli, jak zapytam: ile kosztował? Bo przymierzam się do kupna swojego i zastanwiam się skąd ściągać i ile pieniędzy muszę odłożyć. :)

ascon20
[Usunięty]
:
no no ładny sprzęcior

matoshiba
[Usunięty]
:
Zacny sprzęcik :) oby sie spisywał jak należy 8)

cygan
[Usunięty]
:
Pozostaje tylko o niego dbać . :D Gratuluję zakupu.Identyczny jak na stronie startowej naszego forum. :D

Robcio
[Usunięty]
:
cygan napisał/a:
Pozostaje tylko o niego dbać . :D Gratuluję zakupu.Identyczny jak na stronie startowej naszego forum. :D


Mam zamiar o niego dbac, wkrotce oddam go na serwis aby sprawdzili i wyregulowali co trzeba. Chodzi jak zegareczek, ale lepiej jak serwis wszystko sprawdzi.

... co do koloru... specjalnie takiego szukalem co by do strony startowej pasowal :lol:

Pozdrawiam. Robert[Robcio] :wink:

:
swietnie sie prezentuje ja tez mam sprowadzonego z Francji rok 2001 przy moim jednak troche bedzie roboty gratuluje pieknej maszyny

pzdr

pootietang
[Usunięty]
:
bardzo ładny no ale w końcu prawie nówka:)

Robcio
[Usunięty]
:
Keso_turbo napisał/a:
swietnie sie prezentuje ja tez mam sprowadzonego z Francji rok 2001 przy moim jednak troche bedzie roboty gratuluje pieknej maszyny

pzdr



...do wiosny jeszcze troche czasu, choc ja juz nie moge sie doczekac. Oddalem juz moto na serwis w celu przygotowania do sezonu [olej, plyny, filtry maja zmienic]. Mam jeszcze zamiar zamontowac jakas mala owiewke, bagaznik i moze ramki pod sakwy.

Szykuj moto Keso, na wiosne spocik lubelski organizujemy - moze byc w Twoich okolicach :-)

Pozdrowka dla wszystkich. Robcio :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.