UWAGA NACIAGACZ !!!
Odpowiedz do tematu

:
grzes zgadzam sie z tobą

ale fakt faktem prędzej czy później trafi na małolata napalonego i sprzeda ten sprzet za moze taką kase

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
tak mi sprzedajacy odpowiedizal na temat motocykla

Witam
A więc ja jestem 2 właścicielem, poprzedni kupił go z zagranicy i nic w nim nie robił tylko jeździł, ja motocykl doprowadziłem do ładu, wszystko wymieniałm, zresztą wszystko pisze na aukcji. Ja zrobiłem tym motocyklem okolo 8 tys. km, nie wiem czy to dużo czy też mało, jeździłem tylko rekreacyjnie. Do zrobienia nic nie zostało, wszystko jest elegancko porobione, jestem mechanikiem motocyklowym i daje słowo, że ten motocyk posłuży jeszcze przez długie lata. Ja go sprzedaje tylko dlatego, że czas najwyższy wsiąść na jakąś większą pojemność.
Pozdrawiam

UWAGA MINA licznik cofany i facet klamie jak mu pasuje.

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
kruk
[Usunięty]
:
Może podeślij mu linka do tego tematu... :)

:
wysalelm kolesiowi maila z sugestia ze klamie i naciaga ludzi.

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
cortex
[Usunięty]
:
hehehehe

:
Ja jestem, ja motocykl, ja zrobiłem, ja go :rotfl: boże ten gościu to chyba polskiego nigdy w szkole nie miał

:
Żałosne ale prawdziwe.
Nie dość że kupił go naprawdę tanio, to jeszcze kombinuje.
Mam nadzieję że "rynek" zweryfikuje możliwość sprzedania tego motocykla i nikt nie będzie chciał go kupić za taką kwotę.

grzesiu
[Usunięty]
:
Tak jak kiedys pisalem: wole kupic od handlarza, bo prywatny sprzedawca moze jeszcze lepiej nasciemniac :kwasny: Poza tym Polacy chyba zbytnio nie dbaja o swoje sprzety (a bynajmniej ci najmlodsi), zaluja kasy na oryginalne czesci, czy chocby na wymiane oleju, o katowaniu czy "tuningu" nie wspomne :wstyd:

Irek
[Usunięty]
:
Nie uogulniasz ty czasem za bardzo?

sakul
[Usunięty]
:
Właśnie wypraszam sobie. Ja kupiłem sobie wersje "gold" łańcucha bo wiem że dłużej na nim pojeżdżę i ogólnie nie oszczędzam na moto :D

:
sakul, to Cie zasmuce
wersja gold nie nie wytrzymalsza od wersji zwykłej to zwykły lans (ja tez na ten sezon zakladam do swojego golda) :zawstydzony:

podaj oznaczenie lańcucha a powiem Ci czy rzeczywiście dobrze kupileś

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
sakul
[Usunięty]
:
W Larssonie "Towar: 2150867 - łańcuch DID 520 VM/110 X-ringowy super wzmocniony"

nie no teoretycznie ten tańszy, "nie-gold' jest tylko wzmocniony, a nie super wzmocniony :P

w każdym razie nieważne, chodzi o to że to nie prawda że wszyscy oszczędzają jak się da i można kupić sprzęta z regularnie wymienianym olejem itd

:
VX wzmocniony
VM super wzmocniony (występuja w wersji gold i standard)
ZVM hiper wzmocniony (występuja w wersji gold i standard)

trza było sie odezwać [i tu reklama] mam lepsze ceny niz larsson [koniec reklamy]
;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
grzesiu, nie wkładajmy wszystkich do jednego worka.
Z tym dbaniem bywa różnie. I handlarz i osoba prywatna mogą być oszustami, mogą być również uczciwi.
Możliwe, że handlarzowi będzie zależało na sprowadzeniu zadbanych egzemplarzy, a osoba prywatna będzie dbała o swoje dwa kółka.


Golda to mam w Hondzie :) dobrze że poprzedni właściciel 6 tys. km temu go tam włożył :) więc można się lansować.

grzesiu
[Usunięty]
:
hubertgontarz, wiem, wiem masz racje. Ale takiej opinii bez podstaw sobie nie wyrobilem. Moze na forum wiekszosc dba o swoje motocykle, ale tych ktorych spotykam na miescie do takich juz nie naleza :kwasny: Dobitnie tyczy sie to wlascicieli aut po "tuningu" :wstyd:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.