Nowy nabytek :)
Odpowiedz do tematu

matoshiba
[Usunięty]
: Nowy nabytek :)
Dokładnie tydzień temu nabyłem GS-ka :) Rocznik 2000 pierwsza rejestracja 2001 nawinięte 12400 km , książka serwisowa , podgrzewane manetki ,nowe opony , napęd w stanie dobrym , kuferek , komplet kluczy , instrukcje i 1 właściciel a raczej właścicielka ( ale tylko w papierach nigdy nie wiadomo jak było naprawdę ) W przebieg jakoś nie chciało mi się wierzyć i nadal mam wątpliwości ale stan moto świadczy o tym że raczej te 12400 jest prawdziwe. Jedyne co znalazłem to brak jednego nitu przy osłonie tłumika i jeden mały odprysk na baku . Co do stanu silniczka żadnych zastrzeżeń (to akurat sprawdzał mechanik z serwisu ).Moto ściągnięte z niemcowni i ciągle zdławione :) Jedna fotka chyba wystarczy :) i tak mam nadzieje że na początek sezonu uda się zorganizować jakiś mały zlot członków forum . A na razie jestem w trakcie załatwiania formalności związanych z rejestracją ;/ i oby do wiosny :)

http://www.fotosik.pl/pok...1599323f56.html

pootietang
[Usunięty]
:
no piękny i kuferek ma na wypady za miasto. nawet jeśli nie miałby tego przebiegu to przynajmniej wiesz że nie był katowany bo zdławiony. osobiście zainwestowałbym w gmole a później dał do odblokowania i tylko jeździł i jeździł i jeździł... :)

smoku
[Usunięty]
:
bardzo ladny sprzecik :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
fajowy ;)

Swat
[Usunięty]
:
Bardzo fajna GS'ka :)

capri
[Usunięty]
:
ładny sprzęcik :)

jakubgs
[Usunięty]
:
o ile mi sie wydaje to tlumnik nie jest na nity orginalnie tylko jest zgrzewany seli chodzi o ta oslona z nierdzwki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.